Reklama

Kandaulismus

kato (Po, 7. 4. 2008 - 15:04)

Je to už dost dlouho, co jsem přemluvil manželku k trojce. Tak jako všichni ti přede mnou co, zde o tom psali i já byl nadšený a ohromně mě to vzrušilo. Dokonce jsme měli jeden čas i rodinného přítele, který k nám pravidelně dojížděl, ale pak měl potíže doma a přestal jezdit. K dalšímu hledání jsem manželku už nepřesvědčil, a ž v poslední době se zase zmínila, že by možná snad,ale nechce se jí hledta. Tím chci jen potvrdit to, že najít někoho solidního je opravdu těžké.

pro jansony"sez (Pá, 4. 4. 2008 - 19:04)

... jsi tu ozvi se mi!!!

jansony"seznam. (Út, 1. 4. 2008 - 16:04)

Hledám také kandaulistu který by chtěl a ona né.Rád bych si s někým na toto téma popovídal.Prohlédl foto,časáky,videa.Prostě zatím o nich bez nich a třeba něco vymyslet.

Pipi (Ne, 30. 3. 2008 - 22:03)

Někteří se tu ptali, jakéže to představy mám, tak tady jsou: na stole leží nějaká holka, opřená o lokty, nohy široko od sebe, pokrčené v kolenou a zapřené o kraj stolu. Já stojím někde opodál a nemůžu se dočkat, až můj přítel tu holku začne souložit. On se k ní pomalu blíží, jeho nástroj trčí nahoru a při chůzi se mírně pohupuje. Začne ji projíždět lasturku a přitom, a to je právě to důležité, se dívá na mě. Holka vzdychá a on přiráží, já to celé sleduji a po chvíli se postavím za holku a začnu se se svým miláčkem vášnivě líbat.. on pořád ojíždí tu holku.. Nejde tu o její vzrušení, jde tu o mě a o něho. Nikdy se mi nic takového nepoštěstilo, ale touhle představou se vždycky stoprocentně vzruším. Možná to není kandaulismus..co já vím..

JJ (St, 26. 3. 2008 - 19:03)

Tak to bys měl být celkem v pohodě. Teď jde jen o to, aby tě to nedeptalo víc než je zdrávo.
Jinak slovenština je v těchto výrazech naprosto nedostižná. Líbilo by se mi, kdyby mi to nějaká Slovenka řekla:-)))

Tom (St, 26. 3. 2008 - 13:03)

Slovenky říkají: "Kefuj mi ritku" nebo : "Trtkaj ma do riti".

36f (St, 26. 3. 2008 - 13:03)

čo dodať práve teraz tu sedim a manželka je s nim, viem to pretože od rana si skušala nove pradlo a vravela že pride neskôr.Naproti tomu sme sa milovali včera skoro celu noc.Nieje to také hrozné že za ním chodí v podstate ma to trochu vzrušuje.

JJ (Út, 25. 3. 2008 - 12:03)

Pro 36f: a jak to snášíš? Vzrušuje tě to nebo jsi jen rezignoval ve smyslu, že neřešíš to, s čím nic nenaděláš?
Jinak "kefovať" je super výraz:-)))

Dan (So, 22. 3. 2008 - 16:03)

narazil jsem na fajn stránky, kde můžete vložit fotku své manželky nebo přítelkyně a ostatní se na nad ní mohou ukájet. Takový internetový kandaulismus, pokud to u některých zatím nejde reálně. www.manzelky.silonky.com Samozřejmě zastávám názor, že by o tom ta žena měla vědět a schválit toto vystavení.

36f (So, 22. 3. 2008 - 08:03)

začalo to tak že som si fšimol zmenu v manželkinom obliekaní. Nosila do prace sexy pradlo topanky na vysokom,rozkrok si holila každý deň.Náš sex boli iný.Až som raz nahodou narazil na jej nohavičky v kupelni ked prišla v piatok večer z práce,boli cele od spermii.Začal som patrať kto je ten chlap čo mi obrába manželku.Po dlchšej dobe som prišiel na to že je to jej spolužiak z výšky a chodi tu služobne.Nepodarilo sa mi to nijako vyriešiť ani neviem či sa to dá,tak som to manželke povedal.Po našej dohode to skončilo tak že s ním kefuje naďalej s mojim súhlasom.Nedá sa nič robiť milujeme sa a ona vraj potrebuje viac než len môjho.Ide jej vraj len oto aby ju niekto kefoval ako defku a to vraj somnou sa nedokaže odviazať.Možno neskôr.

JJ (St, 19. 3. 2008 - 11:03)

Přátelé, kamarádi:-). Podělte se prosím zas po čase o své zážitky a ukojte:-)) touhy člověka, který by sice chtěl, ale zároveň si netroufá, protože si není jistý, jestli na to psychicky má. Díky všem

Emil (Ne, 9. 3. 2008 - 09:03)

Pro Any: V minulých příspěvcích jsem psal o některých filmových titulech, kde se objevují prvky kandaulismu, nebo které jsou kandaulistické. (viz např. režisér Tinto Brass) Stačí se vrátit do historie diskuse.

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2008 - 20:02)

musim sa priznat ze predstava je to vazne vzrusujuca .Ked som sa opytal manzelky ci by si to chcela rozdat s niekym inym tak bola prekvapena co to na nu skusam,ale po debate s tym ze ma tato predstava vzrusuje suhlasila.

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2008 - 17:02)

www.nevera.info
www.parohac.cz

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2008 - 01:02)

Jak se říká muži,který dokáže souložit pouze tehdy,když ví,že jeho partnerku před krátkou chvílí ojel jiný a ještě lépe,pokud v ní zůstalo sperma cizího muže?

Any (Čt, 7. 2. 2008 - 12:02)

Nezná někdo nějaké odkazy na stránky (obrázky, filmy ...) s touto tématikou?

Roman (Po, 4. 2. 2008 - 14:02)

Me by zajimalo jaky predstavy vlastne Pipi ma. Jestli ji vzrusuje sledovat sveho partnera pri sexu s jinou, nebo jestli si predstavuje sex s nekym jinym pred svym partnerem. Rekl bych ze spis to druhe.

Ema (Po, 4. 2. 2008 - 12:02)

Pipi,představa a realita-dost velký rozdíl.Hraješ si s ohněm pokud nevíš o čem píšeš.

Lump (Po, 4. 2. 2008 - 12:02)

Ty bys chtěla Pipi, aby ti partnera vojela nějaká ženská? A ještě by se na to chtěla koukat?

Lump (Po, 4. 2. 2008 - 12:02)

Ty bys chtěla Pipi, aby ti partnera vojela nějaká ženská? A ještě by se na to chtěla koukat?

Reklama

Přidat komentář