Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

janek (Pá, 8. 7. 2011 - 15:07)

Byla jsem u paní Anie...Člověk se musí zřejmě osobně spálit, aby se přesvědčil, že je to neuvěřitelně afektovaná osoba, která se vlastně pere se svými psychickými problémy a projektuje je do jiných. Považuje se za spasitelku lidstva ( neuvěřitelný bláboly na jejím facebooku - všichni ji v tom ještě utvrzují, jak je dobrá )-pár vět z jejího profilu - ?můj klient bude expertem na svůj život.
- Anie Kartářka děkuji...alespoň někdo:-)...doufám,že Stvořitel mě neopustí, když mě tam dostrkal....děkuji Vesmíru, že mohu předávat světlo a víru tolika tisícům lidem....
Anie Kartářka
Poznámka: Anie chce pomáhat každému, ale je tolik lidí, co žádá o pomoc..skutečně nebudu dělat vyjímku a zdarma nepracuji. Kněze platí diecéze, lékařům pojišťovna, ale já nemám smlouvu s pojišťovnou ani sponzora. Platím daně, mám 2 děti...mí klieti neplatí za mé dary a pomoc, ale za můj drahocenný čas...je na každém koho vybere...nemohu jednat jinak...Anie
Anie Kartářka Já fakt nerozumím...kdyby ti nahoře nechtěli karty by nebyly...já se obrátila na boha a na vesmír, ne na ďábla...mám i jiné emaily....jojo...spirituál?ní bludy jsou tím prokletím ďábla...kdybyste věděli co cvoků a psychotiků chodí po světě......paní vzkazuji...kvůli tomu vašemu Bohu zemřeli miliony lidí....kvůli víře....věřím čemu chci a nikomu nic nevnucuji ...to je zákon vesmíru...svoboda myšlení, víry a rozhodnutí....vše dělám s láskou a ne z fanatismu:-)See
Anie Kartářka Ájo, já nechci být nejlepší, jen opravdu k užitku...a to jsem snad už teď:-)...ale poselství jsem ještě asi nepředala všem...a je to zatím má cesta, než napíšu tu knihu...zatím nemám ale ani čárku...kdo umí věští, kdo neumí píše???
Tak to bylo pár perel z FB paní vyvolené:) A pak kdo je blázen?

Reakce (Pá, 8. 7. 2011 - 14:07)

Díky za komentář, už mi...Byla jsem u paní Anie osobně,již nikdy více.Nic se neplní a pořád mě pronásledují její šílené výrazy a gestikulace počas samotného výkladu.Zkušenost kterou jsem si mohla opravdu odpustit.Člověk se doopravdy celý život učí a nepoučí.

Janek (Pá, 8. 7. 2011 - 12:07)

Janku že to vůbec řešíš...Díky za komentář, už mi to připadalo, že tady skoro všem vymyla mozek. Alkohol už u ní neřeším, ten k ní patří neodmyslitelně. Nebo si snad ti lidi myslí, že se dokáže rozbrečet na povel jen tak? Velmi podřadná herečka.Je vidět, že lidi mají dost peněz, když jí platí za ty bláboly. A teď do mně, vy zmanipulovaní.

Petra (Pá, 8. 7. 2011 - 11:07)

Janku že to vůbec řešíš...Myslím pokud se nemýlím,říkala že již neholduje alkoholu.Tak jí nechte.

:) (Pá, 8. 7. 2011 - 10:07)

Anie je neskutečně...Janku že to vůbec řešíš :)Vždyť je to jasné,jak nebo nad námi :) Ale ať jí hlupáci platí,potřebuje na svůj životní styl :) Alkohol,dr... a tak dále,nejsou nejlevnější záležitost :)Proto se holka musí obracet,aby si na sebe vydělala :)Jinak všem normálním hezký - úspěšný den přeji

janek (Pá, 8. 7. 2011 - 10:07)

haló haló, tady ený, vaše...Anie je neskutečně namyšlená, bez pokory, absolutně sebestředná a fakt je mi líto těch lidí, co jí to žerou. Znám ji skoro 20 let, vím o čem mluvím. Stačí se podívat na její face, hlásá o sobě, že je posel, jediná v celým Vesmíru, kdo dostal požehnání. Je psychicky nemocná !!!

Hana (Čt, 7. 7. 2011 - 19:07)

Bohužel,paní Dofková,byla moc dobrá ve výkladu karet,moc mi pomohla.A mrzí mě, že již není mezi námi.Chybí mi.Ale 21.6.2011 náhle zemřela.

Nikola (Čt, 7. 7. 2011 - 16:07)

Jo, tak to byl zážitek-Helen samý kecy a nic nevyšlo. Jsou tomu 2 roky. Doporučuji pana Horáčka z Prahy 4. Tomu to jde líp!

BLANKA (Čt, 7. 7. 2011 - 14:07)

DOBRÝ DEN,
NEVÍTE NĚKDO JAKÁ JE KARTÁŘKA HELEN SILVAN, VĚŠTÍ NA NOVĚ.....
DĚKUJI

06.07.2011 22:35 (Čt, 7. 7. 2011 - 14:07)

Oskare a jak víš, že je tvoje intuice pokaždé správná. Kdyby byla, lidé by neměli potíže a něbhali by po kartářkách

Radka (Čt, 7. 7. 2011 - 12:07)

Mám vynikající zážitek...Potvrzuji taky dlouhodobou spokojenost s Brůčkem, ale naopak varuji před Skálovou!!!

Kanec (Čt, 7. 7. 2011 - 10:07)

Vřele děkuji za diskuzi o...Paní Kludská je doopravdy špica!Dagmar Kludská,Zdena Weinrichová,Pavla Lorencová.

veronii (Čt, 7. 7. 2011 - 08:07)

Ahoj, pročítám tuto diskuzi a ráda bych tu nechala taky jedno doporučení. Paní se jmenuje Jana, je z Pardubic. Nevykládá karty, pracuje s energií, a co řekne, to platí. Hlavně hrozně sympatická, už mnohokrát mi moc pomohla a když od ní odcházím, je mi vždycky fajn. Tel. 724 981 652

Simona (Čt, 7. 7. 2011 - 07:07)

Byla jsem u mnoha kartarek....To,že ti budoucnost u kartářek nevyšla je logické-sama si ji utváříš.

Jarda D. (Čt, 7. 7. 2011 - 07:07)

Mám vynikající zážitek a kartářem Brůčkem-Plamínkem. Je v Praze. Šel jsem tam s kamarádkou jen jako doprovod a nakonec jsem to zkusil taky a nic podobnýho jsem neviděl. Vše z celé rodiny na puntík přesně vyčetl-nevím, kde to vzal, ale vše sedělo maximálně.

jerry (St, 6. 7. 2011 - 22:07)

Kdo se lehce necháte...Jak víš, že něco není nalajnováno předem?

Oscar (St, 6. 7. 2011 - 22:07)

Kdo se lehce necháte přesvědčit, může se stát, že věštba tak podvědomě směřuje k naplnění proroctví. Všech,kteří takto hazardují s vlastním osudem se ptám : kde je vaše svobodná vůle? Proč myslíte,že vaše životy jsou předem nalajnovány? Mělo by pak smysl o něco usilovat, když je už vše tak osudově naplánováno? Není rozumnější je řídit se vlastním instinktem?

Andrea (St, 6. 7. 2011 - 22:07)

Byla jsem u mnoha kartarek. Kazda celkem perfektne vyvestila moji minulost a pritomnost.Ale z toho, co mi rekly, do budoucna se toho splnilo jen malo... a jeste to spatny...

Petr (St, 6. 7. 2011 - 22:07)

Vřele děkuji za diskuzi o věštkyních a jejich hodnocení. U paní Dagmar Kludské jsem ještě nebyl, ale plánuji, že ji navštívím za účelem výkladu své budoucnosti. Přesto, že jsem se s ní osobně nesetkal, děllala na mne prostřednictvím svých fotek i knížek velmi dobrý dojem... I když zkušenosti z diskuzí jsou celkem opačné...

Black Sugar (St, 6. 7. 2011 - 22:07)

tady je to pořád...Co ti tahle paní udělala? Proč jí nedáš pokoj?

Reklama

Přidat komentář