Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2002 - 18:09)

Prosim Ditu,take bych mela zajem o kontakt na dobrou kartarku,dekuji.

Návštěvník (Po, 2. 9. 2002 - 20:09)

Ahoj Dito,mohla by jsi mi dat kontakt na zminenou kartarku. Navstivit ji me laka, uz dost dlouho, zvlast ted, kdyz se mi nic nedari a nevim, jak z toho ven.Moc diky.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2002 - 10:08)

Vážení a hlavně Heleno,žádná správná kartářka ti podle mého názoru neřekne,že přesně v tu a tu dobu se stane to a to bez toho aby si sama něco dělala.spíše ti poradí,jak jednat,aby se ti vedlo lépe, nebo nastíní situaci,že je třeba možnost změny v zaměstnání,možnost najít lásku, ale vždycky a za každých okolností musíš ty sama něco pro to udělat.Sedět doma se založenýma rukama a čekat,až se vyplní předpověď je nesmysl,pak se nevyplní.S kartami se radím v běžných okamžicích i těžších situacích,ne vždy jsem spokojena.Vykládám sobě i kamarádkám,začala jsem s tím v době,kdy mi má kamarádka vyložila karty a sdělila mi věci o mně samotné,které jsem si nebyla ochotna připustit.I na to jsou karty dobré,osobně se domnívám,že jejich prostřednictvím se dostáváme hlouběji k svému podvědomí,kde jsou různé odpovědi na naše otázky.Jinak každopádně bych taky brala kontakt na zkušenější dobrou kartářku,pokud možno v Českém Krumlově.Takže za případné sdělení předem děkuji.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2002 - 06:08)

Pokud můžu poprosit,mě by ten kontakt na zmíněnou kartářku taky moc zajímal. Jinak já jsem cca před 4 roky byla v životě na dně a tak jsem pár (no docela dost) kartářek navštívila a úroveň byla teda opravdu různá, asi dvě paní byly zcela mimo, některé předpovídaly strašně moc všeobecně,což mi mo nepomohlo. Ale jedna pražská byla opravdu dost kvalitní. (je taky pěkně drahá a má dlouhou čekací dobu, to taky o něčem svědčí). Všeobecně se dá říct, a i jsem tento názor četla, že kartářkám nedělá problém zjistit vaši minulost nebo přítomnost, ale předpovídat budoucnost už umí jen některá. A ještě větší umění je trefit i přesná data, to prý už umí opravdu jen špičky, a vlastně i ta nejlepší kart. co jsem o ní psala, se v určování časového horizontu, kdy se co stane, přesně netrefila. Ale některé věci se už splnily, to je fakt. Bohužel mám problém, že si pár měsíců po té návštěvě už nikdy nepamatuju, co všechno mi říkaly, tak už to nemůžu tak přesně posoudit.... Nyní jsem právě taky docela v p...., tak uvažuju že bych zase k nějaké paní zašla. Poprvé jsem se hrozně bála - že mi třeba naznačí, že jsem vážně nemocná atp, ale teď už to docela zvládám. Ale např. jednomu mému známému ze základky kartářka v 17ti předpověděla, že mu hrozí od 20 do 30 veliké nebezpečí, až nebezpečí smrti, a ve 24 se zabil na silnici. Hrozné.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2002 - 14:08)

Ahoj Dito a Martino,mohla by jsi dát kontakt na zmíněnou kartářku.díky Tereza

Návštěvník (Po, 26. 8. 2002 - 12:08)

Musim jedine souhlasit. Jsem clovek, ktery na co si nesahne, tomu neveri...Sla jsem tam vicemene z recese, ale vysledek me prekvapil. Ted s odstupem casu se vsechno vyplnilo, minulost vedela taky na 100?%. Nerozumim tomu, ale funguje to. Pokud tedy zrovna nenarazis na nejakou podvodnici.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2002 - 11:08)

Byla jsem u kartářky dvakrát. Všechno co řekla, byla pravda a co předpověděla, se splnilo..Věřím na nadpřirozeno, posmrtný život, reinkarnaci. Asi proto jsem k ní šla. Ta paní mi moc pomohla. Připadala jsem si tam jako u nějaké dobré známé, která mi radí, co se životem. Byl to pro mě úžasný zážitek!

Návštěvník (So, 24. 8. 2002 - 18:08)

Můžete mi někdo napsat své zkušenosti např. s předpověďmi od kartářky apod.? Díky R.

Reklama

Přidat komentář