Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

Jana (St, 15. 10. 2003 - 22:10)

Já jem vyzkoušela tu ,,hodnou babičku" Růženu Volfovou z Řeže u Prahy, ale jsou to už tak dva roky, a já jsem ztratila telefon. Nemáte ho někdo?Od týhle paní se mi vyplnilo všechno!Jana

Míla (St, 15. 10. 2003 - 22:10)

Dost konkrétně.M.

micina (St, 15. 10. 2003 - 22:10)

a ta pani Zelenkova predpovida jen tak vseobecne nebo trochu konkretne?Ja byla u kartarky a ta predpovidala jen tak strasne obecne ale z toho si pak clovek muze vybrat co chce a vlastne mu na to sedi skoro vsechno co se mu pak posleze stane.Tak si myslim ze lepsi jsou ty kartarky(nebo kartari) kteri vam reknou neco podrobneji.

Míla (St, 15. 10. 2003 - 22:10)

Kolegyně z práce chodí za kartářkou paní Zelenkovou z Prahy 10 a nemůžou si ji vynachválit.Taky mě to láká, ale zatím se bojím.M.

Jiřina (Po, 13. 10. 2003 - 20:10)

Máte někdo zkušenosti s paní Skálovou z Prahy?AhojJiřina

Jitka (Po, 13. 10. 2003 - 20:10)

Jo, na manžele Argoni jsem taky slyšela jen chválu.Ale na paní Preisslerovou celkem taky!Jitka

Nikita (Po, 13. 10. 2003 - 15:10)

www.argoni.com vyklad stoji 500 kc

Tereza (Po, 13. 10. 2003 - 15:10)

Ahoj Evelino,mohla by jsi prosim napsat kontakt na pana Argoniho a kolik u nej sezeni stoji. Je z Prahy ? Diky Tereza

Nikita (Po, 13. 10. 2003 - 10:10)

Má někdo z příchozích zkušenosti s výkladem u p. Karvay? mOhli byste napsat podrobnosti?

Evelina (Po, 13. 10. 2003 - 00:10)

Ahoj lidi, byla jsem u kartaru celkem ctyrikrat v zivote, z toho jednou u pana Karvaye, dvakrat u pani Preisslerove a jednou u Ravena Argoni.Urcite nejdrazsi je p.Karvay, opravdu chce za svuj vyklad nekolik tisic, coz mi pripada smesny. Na druhou stranu je to ovsem profesional,veci, ktere mi predpovedel se do puntiku splnily.Prvni navsteva u pani Preisslerove byla taky dobra. Z minulosti trefila vsechno, o budoucnosti mi nerekla skoro nic, jen par veci, ktere se ovsem splnily do detailu. Podruhe jsem k ni sla, kdyz jsem byla opravdu psychicky na dne. Hroutil se mi vztah, prace a do toho vseho jsem byla tehotna. Pani Preisslerova ovsem nic z toho nepoznala, predpovedela mi skvelou budoucnost s pritelem, ktery me druhy den vykopl z bytu a samozrejme s nim dal nejsem a ani nebudu. Pan Argoni byl skvely. Okamzite vedel o co jde, popsal moje problemy naprosto presne a skvele mi poradil. Takze doporucuju. Pani Kludskou neznam, ale byly tam kamaradky a rikaly, ze to byla hruza.

Jitka (Út, 7. 10. 2003 - 13:10)

Je to těžky. Asi je pravda, že člověk s takovýmhle darem by měl pomáhat lidem zadarmo, jenže... SIPO se samo nezaplatí. Přesto k ní chci jít, zkusit to na vlastní kůži. Tak mi držte palce. :-) Větší byznys si z toho udělal p. Karvay. Ten si prý za výklad řekne i 4 tisíce. Jitka

Simona (Po, 6. 10. 2003 - 20:10)

Taky jsem četla několik knížek od p.Kludské, příjemný, dobře se to čte.Dost dojemně působily pasáže, kde např. volala zoufalá klientka uprostřed noci, paní Kludská všeho nechala a jela k ní, nebo jak lidem s finančními potížemi radila zadarmo atd...Nenechte se vysmát!Simona

nikita (Pá, 3. 10. 2003 - 11:10)

na p. Kludskou jsem v posledni dobe slysela jen sama negativa. Souhlasim s tim co pise Libor. Ona preskocila z duchovni sfery do komercni!!

Libor (Čt, 2. 10. 2003 - 20:10)

Slyšel jsem, že když si někdo z takovýhodle daru udělá byznys,tak o něj přijde.L.

Líba (Čt, 2. 10. 2003 - 20:10)

Mně to u paní Kludský přišlo jak na běžícím pásu, a navíc mi hádala úplný nesmysly! Tak nevím!Líba

Jitka (Čt, 2. 10. 2003 - 08:10)

Já jdu k pí. D. Kludské koncem října na doporučení kamarádka, která byla spokojená. Tak nevím co mám čekat. Ale jsem na to zvědavá. Četla jsem od ní asi dvě knížky a přišla mi dobrá.

Ivana (St, 1. 10. 2003 - 22:10)

Byla jsem u p. Kludský a přišlo mi to divný.Po dvou letech se mi nevyplnilo nic.Jaké vy máte zkušenosti?Ivča

liba (Út, 30. 9. 2003 - 21:09)

Ahojky,taky pridam neco do mlyna.Byla jsem u kartarky vloni v lete.Nic moc ni nerekla,jen vseobecny veci,ale cim me sokovala bylo,ze mi rekla ze budu vdova.naziju ve spokojenym manzelstvi a uz si vlastne ani nemame co rict,ale tohle bylo trochu moc.Nevim cemu verit,je to asi jen podvod a byznys.mate nekdo kontakt na nejakou dobrou na jiz.morave?Diky.

Zdena (Po, 29. 9. 2003 - 21:09)

Já jsem tam taky nešla proto, aby mě ještě někdo srážel na kolena. Potřebovala jsem zkrátka poradit.Zdena

sol (So, 27. 9. 2003 - 02:09)

Poslední odstaveček je samozřejmě omyl.

Reklama

Přidat komentář