Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

Beruška (Čt, 28. 8. 2003 - 12:08)

Danielo,zkusím to znovu,ale já se k meilu asi dlouho nedostanu,tak to jeste jednou poslu z telefonu.

Ala (Čt, 28. 8. 2003 - 09:08)

Nevíte prosím někdo o dobré kartářce z Brna? Většinou čtu jen o pražských, ale přece musí být i v Brně...

daniela (St, 27. 8. 2003 - 23:08)

Berusko nic mi neprislo.nechce se mi zde psat verejne moje tel cislo tak na me prosim nezapomen a az ten mail pujde tak mi to prosim posli.Nebo muzu ti poslat na tvuj moje tel cislo?

Beruška (St, 27. 8. 2003 - 17:08)

Danielo,poslala jsem Ti to z telefonu,tak snad Ti to dojde,bohuzel mi právě nejde e-mail.

daniela (St, 27. 8. 2003 - 17:08)

jojo dekuju moc!!Vyzkousim to!Muzes mi to poslat prosim na mail:danielkak"seznam.cz a kolik si mam pripravit penizku?

Beruška (St, 27. 8. 2003 - 15:08)

Danielo,na kartářku už žádné spojení nemám,ale jestli budeš mít zájem,dám Ti kontakt na paní,co dělá právě to automatické písmo.Je to v Praze.

daniela (Út, 26. 8. 2003 - 14:08)

predchozi prispevky mam projite ale nic tam neni.Nejlepsi by bylo aby byla bud z brna nebo z prahy.Ale pokud by byla opravdu dobra tak by mi to bylo celkem jedno kam bych jela.Je ze me ted opravu hromadka nestesti.Vim ze by mi to pomohlo:Chodim i k psychiatrovi taky mi to pomaha ale neni to ono.budu vdecna za vasi pomoc.

- (Po, 25. 8. 2003 - 22:08)

Přečti si předchozí příspěvky, snad tam něco najdeš - záleží také odkud jsi.

daniela (Po, 25. 8. 2003 - 00:08)

Ahoj!Muzete mi prosim napsat kontakt na nejakou dobrou jasnovidku nebo kartarku ktera umi predpovedet treba jen blizkou budoucnost?A priblizna cenova relace?Vubec nemam predstavu kolik to tak stoji...Dekuju moc za odpoved!!!

Beruška (Ne, 24. 8. 2003 - 23:08)

Při automatickém písmu se člověk,který píše, nějakým způsobem napojí na Astrální bytosti-jestli to tedy dobře chápu, a pak prostě začne ruka sama psát,a to tak,ze ,,majitel té ruky" si to pak sám musí přečíst,protože neví,co to píše.Možná to vysvětluji trochu chaoticky,ale já to viděla takhle.Maluje to otevřenost či zavřenost čaker,auru a píše to i odpovědi na otázky,které máš.Podle mých zkušeností a podle zkušeností mých přátel je to lepší než jakékoli kartářky.To co mi bylo napsáno,se alespoň zatím vše splnilo.A pochopila jsem i příčiny svých potíží.Mohu jen doporučit.

Dáša (Ne, 24. 8. 2003 - 20:08)

O automatickém psaní jsem slyšela i četla, ale můžeš popsat, jak to vypadá v praxi? Díky

Beruška (Ne, 24. 8. 2003 - 01:08)

Jak jsem si tak přečetla poměrně rozdílné názory na kartářky a ostatní jasnovidce nedá mi to a musím i já přidat povídání.O již zmíněném panu Karvayovi:byla jsem u něj osobně asi před 8 lety a musím říct,že vše,co mi předpověděl se až do puntíku splnilo přesně tak,jak řekl.Proto doufám,že i ta poslední věc,která mě podle jeho předpovědi čeká se ještě vyplní.Věřím,že svého času byl p.Karvay dobrým kartářem,ale svým jednáním a tím,že si ze svého daru udělal ohromný byznys a jeho služby byly čím dál dražší o své schopnosti začal přicházet.Jinak se říká,že každý je strůjcem svého štěstí.Každý jasnovidec Vás má nevést na správnou cestu a už je Vaše rozhodnutí,zda pro to uděláte co je třeba.Ještě chodím k paní,která se zabývá automatickým písmem a to nemá chybu!Spojení s Astrálnímí bytostmi a jejich odpovědi jsou víc nez 98%.Myslím,že jen díky jim a své víře se můj život konečně začal ubírat směrem,po kterem jsem už dávnou toužila.Teď vím,jak svůj život řídit s souladu s Vesmírem.

Dáša (So, 23. 8. 2003 - 19:08)

To, že jsi se nechala napálit je do jisté míry i tvoje chyba - protože je nutné, hlavně pokud jsi v takové životní situaci že na předpovědi ti velmi záleží - něco si o tom člověku zjistit - od kamarádek,nebo z časopisu,z diskuzních stránek, event. si nejdřív s ním sjednat schůzku, abys viděla komu se svěřuješ. Jiným způsobem to opravdu nejde, pokud se nechceš stát obětí nezodpovědných lidí. Ten pan K. to ti přece muselo být jasné ,pokud by ses zajímala co se o něm píše.Ale kvůli svým špatným zkušenostem nemůžeš házet všechny do jednoho pytle, přečti si některé stránky, které se těmito tématy vážně zabývají. Pěkný den D.

kira 26 (So, 23. 8. 2003 - 09:08)

Rada bych vas varovala-lidi neblaznete!!!! Nenechte se nachytat jako ja! V zivote jsem navstivila asi 3 kartarky-jedna byla z Kolina. Takova stara spinava babka z panelaku s cikanskymi znamymi.(cena asi 100kc) Druha byla byvala pracovnice jedne fabriky z Mlade Boleslavi, ktera si otevrela zivnost po obsolvovani skoly na vykladani karet v Brne a ted jen rejzuje. (cena 200kc)Treti je jista pani Skalova z Prahy -obcas je videt i v tv a chlubi se vlivnymi klienty.(cena 600 kc).Vsechny damy byly absolutne vedle a to ve vsem. 3 zenske -3 ruzne predpovedi.Bohuzel u te posledni jsem dala na radu-tykalo se to vztahu s cizincem- a hodne jsem si ublizila.Ovsem korunu jsem tomu nasadila celkem nedavno, kdy jsem byla ve velmi slozite partnerske i zivotni situci a nechala jsem si vypracovat osobni predpoved od pana Karvoye, vestce cikanskeho puvodu, celkem znameho z medii. Slozenkou jsem poslala 4,200 kc. Ano je to pravda. Tak jsem na tom byla psychicky spatne a jak se rika-tonouci se stebla chyta-, ze jsem takovou sumu obetovala. Dnes se chytam za hlavu, ale pozde.Po mesici mi prislo par zvastu,velmi spatny horoskop , doslova v nekolika kratkych vetach a same hrube chyby.Ten horoskop me proste dodelal, sama negativa...Byla jsem na zhrouceni. Nastesti jsem pozitivniho mysleni, horoskop jsem dala na dno supliku a netrapila se dal. Cas vse vyresil.A to ve velmi kladnem smyslu. Nasla jsem moc hodneho, milujiciho muze,budu se vdavat, cekame miminko a jsem moc stastna.I kdyz mi horoskop sliboval pristich 8 let samotu a beznadej.A tak lidi neblaznete a nestrkejte penize do kapes podvodnikum!!!!!

Dáša (Pá, 22. 8. 2003 - 20:08)

Ještě se vrátím k chiromantii - levá ruka by měla ukazovat vrozené dispozice a práva jak jsme vše zpracovali, ruka i čáry v ní se stále vyvíjí, mění - vždy by se měly posuzovat obě ruce současně.

Dana (Pá, 22. 8. 2003 - 10:08)

Zajímavou knížku napsala pražská kartářka pí. Weinrichová. Nemáte někdo zkušenosti s jejím výkladem ?

Markéta (Po, 11. 8. 2003 - 21:08)

To je pravda, navštívila jsem obě sestry Kludský, vypadalo to jako na běžícím pásu a byly to neskutečný kraviny...

Pavel (Ne, 10. 8. 2003 - 22:08)

Jak je možné, že "karty" znají mou minulost, předpoví budoucnost? Jsou to jen obrázky na kousku papíru. Kdo je původcem té informace, karty, nebo ten, kdo je vykládá? Jestli ani jeden, jaká síla tedy míchá s těmi papírky? Nehrajeme si tady s něčím, co je mimo nás? Proč některé staré knihy důrazně varují před tím, aby člověk šel ke kartářce? Proč se nemluví o lidech, kteří se z toho po čase zbláznili? Nechci "znát svou budoucnost". Vím, že některé věci ovlivním sám, některé jsou v rukou vyšší moci. A s tou duchovní silou, která "míchá karty" kartářce, nechci mít nic společného! Když chce někoho zaujmout, dává mu zpočátku jen dobré věci do života. Dokud si ho nezíská. Pro některé už nebyla cesta zpět.P.S. Když nevíš, s čím si zahráváš, utíkej od toho, dokud je čas!

Monika (Út, 5. 8. 2003 - 21:08)

To je pravda, mně se od p. Kludský nevyplnilo nic, ani mým známým, přestože jsem ve všech bulvárech četla, jak to všem celebritám přesně vycházelo, i tu ,, prezidentskou svatbu prý předpověděla. Tak nevím...

Lucka (Čt, 1. 5. 2003 - 12:05)

Ahoj mohl by mi někdo napsat jak se můžu naučit číst z karet?které karty jsou na to potřeba?co jednotlivé karty znamenají?nebo mi aspon napište jestli znate nějakou webovku kde je na tyto otázky odpověd.pište na hutinka"seznam.cz DIK

Reklama

Přidat komentář