Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

Smajlinka (Čt, 20. 11. 2003 - 12:11)

Iveto, uvažuji o paní Blechové, nemohla bys prosím popsat, jak to u ní probíhá, jestli mám mít konkrétní dotazy a problémy, nebo mi jen tak udělá kresbu a povídá všeobecně. A taky, jestli její povídání bylo pravdivé, jak to vnímáš ty. A to stojí skutečně 100 korun za hodinu?

Míla (St, 19. 11. 2003 - 20:11)

Iveto, mohla bys napsat, jak to tam probíhá a v čem Ti to pomohlo?A ta paní Blechová je z Prahy?

Iveta (So, 15. 11. 2003 - 19:11)

Zdravím,nejlepší podle osobní zkušenosti je paní Blechová (tel.603847278) i když nevykládá karty, ale radí pomocí automatického písma. Za hodinu si bere 100 Kč. Rozhodně nechoď k Sádlové.To je kartářka. Byla jsem tam asi minutu. Řekla že so TO zlepší a stálo mě to 200 Kč. Můžeš se podívat na www.sweb.cz/blechova.zd/ Dej vědět jak jsi byla spokojená.

Olga (St, 12. 11. 2003 - 10:11)

Ahoj,jestli tu je nekdo z Opavy a ma telefon na dobrou vestkyni,at uvedet kontakt.Diky.

Andrea (Ne, 9. 11. 2003 - 10:11)

Ahoj já bych taky ráda kontakt na nějákou kartářku. Jinak sama znám tři takže můžu taky doporučit

Terka (St, 5. 11. 2003 - 22:11)

Mici, můžeš napsat něco víc? Taky bych ráda šla k panu Ravenovi Argonimu.Díky Tereza

micina (St, 5. 11. 2003 - 15:11)

tak vam muzu napsat jak ty vypada u pana Argoniho: je to velice prijemny pan a musim rict ze v hodne vecech mel pravdu.Jestli ta budoucnost vyjde to este rict nemuzu byla sem tam vcera.Ale mela sem z nej velice prijemny pocit.A taky predpovidal dost konkretne.

Vašek (Po, 3. 11. 2003 - 21:11)

Kolik to stojí u pana Brázdy?Díky Vašek

micina (So, 1. 11. 2003 - 14:11)

jojo zabyvaji se tim oba ale ja jdu k Ravenovi tak uvidim a pristi tyden dam vedet!

Pavel (Pá, 31. 10. 2003 - 19:10)

Jeho manželka Ariana se tím taky zabývá, ne?Pavel

Karolína (Čt, 30. 10. 2003 - 21:10)

Slyšela jsem, že je to dost kvalitní kartář.Až půjdeš od něho, dej nám tady vědět, jaký to bylo.K.

micina (Čt, 30. 10. 2003 - 17:10)

Ahoj nemate prosim jeste nekdo zkusenosti s panem Ravenem Argonim z Prahy?Jdu tam pristi tyden..Abych nelitovala..je to dost penez..

Jitka (Čt, 30. 10. 2003 - 12:10)

O pí. Preislerové se tu hodně píše. Já byla min. týden u pí. Dagmar Kludské. Byla moc příjemná, žádnej fofr. Byla jsem tam i s kamarádem. Při výkladu mi řekla dost věcí. Současnost a mou povahu mi řekla docela přesně. Budoucnost se samozřejmě uvidí. Kamarádka byla u pí. Sádlové v Plzni a taky byla moc spokojená. Samozřejmě, když člověk zůstane sedět s rukama v klíně, tak se nic nestane. Držím všem palce.

Eva (Čt, 30. 10. 2003 - 06:10)

Ahoj,já byla kdysi tak na dně, že jsem vyzkoušela hodně z těch, o kterých se tu píše. Paní Skálová - hrůza. Opravdu hodně povídala o svojí rodině, pak rozebírala mojí osobu (numerologie a tak),o což jsem vůbec nestála, protože se znám a neřekla mi vůbec nic nového. Na tu předpověď si už ani moc nepamatuju, ale bylo to nekonkrétní, o ničem. Něco podobného byla Kludská - ta méně slavná sestra. Hodně, opravdu hodně dobrá byla p.Preislerová, i když je fakt, že je tvrdá, a celou cestu zpátky domů jsem probrečela.I když mi v podstatě neřekla nic hrozného, ale nějak mě to sebralo. Naopak strach jsem měla z p.Brázdy - v televizi nebo na fotkách vypadá hrozně nafoukaně - a ten byl prima. Byl to takový "hodný tatínek v pletené vestě".A profesionálně hodně dobrej, možná i lepší než Preislerová.Ale je hrozně drahej. Kdybych mohla doporučit, tak jednoho z těhle dvou. Hlavně Brázda je absolutně konkrétní. Překvapilo mě, že někdo tu psal, že se mu od Preislerové podruhé nic nesplnilo - to je docela hrozné, já jsem tam chtěla taky jít podruhé a vzhledem k tomu, že prvně to bylo tak kvalitní, určitě bych jí na 99% věřila i tu druhou předpověď - a kdyby byla "mimo", mohl by to být i celkem průšvih, ne? No to je děsná představa.

Hanka (St, 29. 10. 2003 - 20:10)

Tak pozor, já jsem byla kdysi u paní Zelenkový, a taky toho dost prokecala.I když je fakt, že se docela strefila.Hanka

Pavlína (St, 29. 10. 2003 - 19:10)

Mně jednou takhle ,, odborně" radila paní Kludská, a kdybych jí tenkrát poslechla, tak jsem dneska v kriminále!P.

Irena (St, 29. 10. 2003 - 19:10)

A takhle jsi dopadla jenom u paní Skálový, nebo Tě zklamaly i jiný kartářky?Irena

jana (So, 25. 10. 2003 - 10:10)

S pani Skalovou nemam dobre zkusenosti. Za neuveritelnou dobu, kterou prokecala o sve rodine, zvedala neustale telefony, jsem se dozvedela minimum a stalo me to 600kc-asi pred 4 roky.Neco ze me vytahla, v necem se strefila.Kdyz jsem dala na jeji radu, ohledne meho soukromeho problemu/nemohla jsem se rozhodnout zda odejdu za pritelem do ciziny/ jsem si nabehla.Uz kartarkam neverim-i kdyz se ohaneji fotkami slavnych klientu jako pani Skalova.Je to jen forma jak prijit k penezum. Staci v tom umet chodit.

Klára (St, 22. 10. 2003 - 21:10)

Na jeden takovejhle ,,inzerát" ze zadní strany magazínu jsem kdysi taky odpověděla. Moje problémy se tím nijak nevyřešily (ani nezhoršily), zato mi začala chodit domů záplava dopisů, kde mě Dona Isabela a další mágové nabízeli všechno možný, od odobního horoskopu, po ,, svěcené" svíčky, kouzelný kricifix, atd...(Pro mě se SPECIÁLNÍ slevou). trvalo to asi rok, než je to přestalo bavit.Hůř dopadli ti, kteří tam poslali nějaké peníze.O tom by mohli nejlíp povykládat advokáti, kteří to řeší.Takže na tohle radši pozor.A není dobrý někomu posílat adresu a vůbec jakýkoliv data.Zdravím Klára

Karla (Út, 21. 10. 2003 - 11:10)

Ahoj, chtela jsem od vas nekoho poradit. Asi pred rokem a pul byl v Tv magazinu clanek o jasnovidce, lecitelce Donne Isabele. Bylo tam tez, ze kdyz mate nejake problemy, tak ji muzete poslat vyplneny listek, kde se zaskrtne, to co vas trapi. V te dobe jsem na tom byla dost mizerne se zdravim a i se stestim, tak jsem vystrihla letak z Tv magazinu a vyplnila, ze mam problemy se zdravi i stestim. Mela se tam prilozit leva ruka asi na minutu, zalepit a odeslat na dotycnou adresu. Bohuzel uz tu adresu nemam. Asi mesic potom mi zacaly jeste horsi zdravotni problemy, ktere trvaji dodnes a nevim, jak si to mam vysvetlit. Chci se prave nekoho optat, jestli je mozne takove pusobeni na dalku a jestli je vubec mozne, ze na mne vse pusobilo negativne. Nebo tomu nemam pridelovat zadny vyznam a byla to jen shoda nahod, ze zrovna v tu dobu mi zacly ty zdravotni problemy? Je prosim vas mozne, ze nekdo na vas pusobi negativni silou a vas to zdravotne limituje? V pripade, ze ano, co s tim mam delat? Predem dekuji za odpoved.

Reklama

Přidat komentář