Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

Jitka (Po, 1. 3. 2004 - 10:03)

Tel. na pí. Preislerovou je 241413709. Tohle číslo jsem dostala od kamarádky, která tam byla a byla spokojená. Jestli ještě platí, to ale nevím.

Paolina (Po, 1. 3. 2004 - 10:03)

Ahoj, pozorně jsem si přečetla všechny příspěvky a musím říct, že u mě začala hlodat zvědavost. Že by přece jen existovala nějaká seriózní kartářka? Chtěla jsem požádat jestli má některá z vás kontakt na pí.Zelenkovou nebo Preislerovou, nikde na netu jsem jej neobjevila. Jinak moje zkušenost s D.Kludskou a Weinrichovou.....od Kludské se vyplnilo cca 30% a od W. 0%-ještě že. Byla to dost hrůza.paolina"seznam.cz

Vladislav Práše (Ne, 29. 2. 2004 - 13:02)

Můžete mě prosím dát někdo kontakt nebo adresu na nějakou dobrou kartářku v Brně??

Slávek (Ne, 29. 2. 2004 - 01:02)

nejen pro QQQ.Otázka Ty už jsi to zkusil?Jestli zkusil. Nejen to a nejednou. Ptal jsem se spousty lidí, nejen kartářek(ů), astrologů, vidců a tak, většinou jsem dostával srozumitelné odpovědi, spíše ty co se máš dozvědět a v podstatě je znáš. No a druhá strana? Začal jsem radit a vracejí se lidé ač jsem je nepotěšil, nedostali zářivé slovíčka štěstí a zázraků, zato jim to pomohlo a to je nejdůležitější. To co pochopíš je důležité, co né, zeptej se znova až Ti ta informace jednou dojde, pokud Ti to zůstane nesrozuměno, tak to není pro Tebe.

Anulka (So, 28. 2. 2004 - 22:02)

Můžeš mi taky prozradit kontakt na nějakou dobrou brněnskou kartářky, Dík moc:-)

Saša (Pá, 27. 2. 2004 - 23:02)

A jakým způsobem Raven sděluje, když tam vidí nějaký neštěstí?S.

Simona (Pá, 27. 2. 2004 - 23:02)

Preisslerová mi přišla poměrně drsná.Simona

Veronika (Pá, 27. 2. 2004 - 14:02)

Navštívila jsem Ravena a v porovnání s ostatními kartářkami (Preislerová,Weinrichová) nemá konkurenci. Vykládá jasně, srozumitelně a konkrétně. Poradí, jak se v určitých situací zachovat, aby byl výsledek co nejlepší.Navíc je možné mailem položit doplňující otázky!Takže vřele doporučuji.V.

Šimon (Čt, 26. 2. 2004 - 19:02)

Jak to probíhá u Ariany a Ravena?

Terapeutka (St, 25. 2. 2004 - 10:02)

Znát svoji budoucnost by bylo fajn. :-) Lepší je pokusit se svoji budoucnost tvořit. http://fengshui.kvalitne.cz/prihlas.htm

QQQ (Út, 24. 2. 2004 - 22:02)

Ty už jsi to zkusil, Slávku?Dá se při tom něco splést?Q.

Slávek (Čt, 19. 2. 2004 - 10:02)

....ach boze ke komu sem to sla, nejvic me mrzi co s tim pritelem, chci na to zapomenout a nenavidim sebe ze sem vubec byla ochotna te osobe naslouchat. Nevite nekdo jak to co nejrychleji zapomenout, muj pritel je v zahranici tedbych tak potrebovala aby me objal a ja mela od te baby pokoj.....Také jsi měla horší zkušenost, než jsi čekala. Nevyčítej si nic. Jak zapomenout na ní? Sedni k papíru a začni psát, vypusť ze sebe co možná nejvíc. Co napíšeš slož. Zavaž stuhou, pentlí, barvou která Ti je nejbližší, pod to vsuň cokoli co může představovat Tvého přítele, fotografie, nebo malý dárek. Žádáš-li o pomoc, večer požádej v duši opět, zejména svého přítele co je Ti nejbližší, polož to před spaním mezi hlavu a měsíc. Stolek, k oknu, nejlépe tak aby na něj dopadal svit měsíce. Věř a z Tvého dopisu odejde vše špatné, zpět se Ti od mesíce vrátí čeho si žádáš. Přeji Ti klid a úspěch. Slávek. Případně mi napiš. primaks"post.cz

Slávek (Čt, 19. 2. 2004 - 10:02)

Posuzovat co Ti má a nemá říci správná kartářka je těžké.Pravda jedna je CO SE MÁŠ DOZVĚDĚT , DOZVÍŠ SE ! Záleží už jen na Tobě co s tím uděláš. Zpráva o budoucí katastrofě je varování. Pokud jsi osoba která si nevěří a ví že nezvládá těžší úkoly, či pravdy, pak s tím něco dělej nebo upozorni druhé před jakýmkoli jednáním. Dostala jsi varování, to co se Ti děje, je proto aby jsi to zvládla, je to další stupínek. Pokud to zvládneš,půjdeš dál. Někdy je lepší když se dozvíš předem o nepříjemnostech, později by to mohlo být více nepříjemné. Závěrem Ti , také Vám chci říci, že jsem také přemýšlel, mám-li nebo né chodit ke kartářům, astrologům a jiným, dozvídat se o budoucnu, až jsem se dostal na druhou stranu stolečku. Po jedné události jsem začal spíše pomálu lidem pomáhat, než pomoc vyhledávat. Prví klienti byli na veletrhu esoteriky Minerva, pak teprve kamarádi a tak dál. Tedy i mé otázky jsou dnes širší, až se sám pozastavím nad tím jak to že to funguje. Spíše je důležité přemýšlet, jak toho využít. Proto i Tobě přeji, aby jsi se tím co Ti jde do cesty dokázala vypořádat i toho využít. Slávek

Veronika (Čt, 19. 2. 2004 - 08:02)

Ahoj, místo Ariany jsem nakonec byla u Ravena a vůbec nelituji. Nebabrali jsme se v minulosti nebo mojí povaze, spíše šlo o to, co dělat,abych dosáhala svých cílů. To si myslím, že je hlavní účel návštěvy u kartáře. Takže žádné strašení nebo mazání medu kolem pusy.Doporučuji všem hledajícím!V.

Milli (St, 18. 2. 2004 - 21:02)

Čauky,byla jsem u Ravena a myslím,že práci,které se věnuje dělá dobře,protože ví o čem to všechno je.Navštívila jsem jich také dost,zkus třeba Renátu z Prahy 608 972 992.Milli

Ivana (St, 18. 2. 2004 - 21:02)

Před dvěma lety jsem byla u kartářky. ¨Nebyl to dobrý nápad. Je pravda, že mi sama od sebe řekla a poznala spoustu věcí. Předpověděla mi však samé katastrofy v mé rodině. Byla jsem na tom delší dobu psychicky dost špatně. Dokonce jsem přemýšlela o spáchání sebevraždy. Od té doby mám psychycké problémy. Momentálně se léčím na deprese. Věřím hodně těmto věcem, ale asi je nutno vědět ke komu jít. Velmi špatné zprávy by prý dobrá kartářka neřekla. Některé věci se již vyplnily.

xarise (St, 18. 2. 2004 - 21:02)

Ahoj všem,co tu diskutujete o kartářkách a jasnovidcích.Ráda bych Vám pověděla,že se zde nejedná o žádné hádání a nebo o to,že někdo musí "něco uhodnout".Jste to vy sami,kdo přicházíte a je tedy na Vás jak se k tomu i postavíte.Když máte problém a hledáte radu,pak není dobré přijít,založit ruce a čekat co asi "uhádne",nebo co ji "vyjde".Tak to fakt nefunguje.A pokud někdo příjde s tímto postojem,pak se nemůže divit,že výsledky jsou chabé.Je to vaše podvědomí,které se rozprostře v obrázcích karet,ze kterých se čte.Pokud není žádný stěžejný problém a jde spíš o zvědavost,pak nikam nechoďte.Ovlivní vás to a je to zbytečné.Pokud je zde opravdu něco,co vás trápí,pak je dobré tu záležitost vždy rozebrat.To,že ji nejde jen o Vaše peníze,zjistíte tak,že má na vás čas a je schopna s vámi Vaše trápení opravdu upřímně řešit.Vím o čem mluvím,věřte mi.Mějte se krásně a choďte jen když je to opravdu nutné!!!

Veronika (St, 18. 2. 2004 - 13:02)

Ahoj, nebyl jste někdo u Ariany? Jaké jste měli zkušenosti? Jdu k ní dnes, tak bych ráda věděla, co můžu čekat.Díky.V.

Michal (Po, 16. 2. 2004 - 22:02)

Včera jsem navštívil kartářku Zelenkovou v Praze a 10 a nemůžu si to vynachválit.Věnovala se mi cca 2 hodiny, uhodla všechno z mojí minulosti a myslím, že se mnou rozebrala všechno, co jsem potřeboval vědět.Taky mi vystavila daňovej doklad-neuvěřitelný.M.

Angee (Ne, 15. 2. 2004 - 22:02)

Ahojky, muzete mi nekdo poradit nejakou dobrou kartarku v Brne?Dik moc

Reklama

Přidat komentář