Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

Veronika (Po, 5. 4. 2004 - 20:04)

Dost věcí se mi vyplnilo od p.Karvaye. Ale teď jsem slyšela, že si na něj lidi dost stěžujou, tak nevím...

Bedřich (Pá, 2. 4. 2004 - 22:04)

Já jsem z něj teda moc nadšenej nebyl.

Maggie (Pá, 2. 4. 2004 - 20:04)

Byla jsem včera u kartáře Jiřího Sehnala. Docela dobrý.

Simona (Pá, 26. 3. 2004 - 21:03)

Díky, objednám se k němu.

Jitka (Pá, 26. 3. 2004 - 07:03)

Ahoj Simčo, už si to moc nepamatuju, co jí řekl, už je to nějaký ten pátek dozadu, ale vím, že byla spokojená a spousta věcí (ohledně práce a vztahů) jí vyšla.

Dan (Čt, 25. 3. 2004 - 20:03)

No jo, on i ten její manžel Brázda mluví dost z cesty, podle něho už měl být pár let konec světa!

Daniela (Čt, 25. 3. 2004 - 20:03)

Byla jsem u kartářky a jasnovidky Xeny Longeri.Panebože, to byly ale kraviny!

Simona (Čt, 25. 3. 2004 - 18:03)

A co se kamarádka od Ravena dozvěděla?Díky. S.

Jitka (Čt, 25. 3. 2004 - 08:03)

Já nevim, nebyla jsem tam, ale kamarádka ano. Ta byla u Raven a byla moc spokojená. Četla jsem jejich knížky a i v ních píšou, že Raven je takový jasnější, spíš vykládá na práci, ale i na vztahy, Ariana je prý taková ezoteričtější.

Kateřina (St, 24. 3. 2004 - 23:03)

A je lepší Ariana, nebo Raven?

Jitka (Po, 22. 3. 2004 - 08:03)

Ahoj, podívej se na www.argoni.com tam najdeš všechno co potřebuješ, jak tel. čísla, tak maily, ceny.

Vincenc (Ne, 21. 3. 2004 - 16:03)

Ahoj můžeš mi napsat kontakt na pana Argoni. diky Vincenc

Ajka (Pá, 12. 3. 2004 - 23:03)

A jak to vypadá u Ariany Argoni?

WWW (Pá, 12. 3. 2004 - 23:03)

Ta Weinrichová je fakt tak špatná?A nemáte někdo zkušenost s paní Přádovou?

Vladislav Práše (Pá, 5. 3. 2004 - 19:03)

Zdravím Vás vechny,nevíte někdo kontakt na nějakou solidní kartářku v Brně?? Díky moc za odpověď. V.Prasek"seznam.cz

Kateřina (Út, 2. 3. 2004 - 22:03)

Mám s ní tu samou zkušenost.K.

Jitka (Út, 2. 3. 2004 - 22:03)

Podle paní Hollitzerové už bych měla být cca 5 let vdaná, tak nevím...Jitka

Viki (Út, 2. 3. 2004 - 21:03)

Ach jo lidi,precetla jsem si vsechno,a musim rict,ze kamen urazu tech zklamanych je ,ze tomu chcete verit na 100 %.nikdo vam nemuze konkretne pomoct,je to jen ve vas.Dostanete urcite informace a s temi zkusit pracovat.Svuj osud si stejne ridite sami.Sama mam dobre zkusenosti s pani Skalovou a paní Holitzerovou,ta je take z Prahy.Verim tomu tak na 60%,takze spatna informace me nerozhodi,spise naopak.Rozeberu si ji.jedna tvrdila,ze bude v rodine vetsi nemoc.Hodila jsem to za hlavu,protoze vsichni byli zdravy,ale ve chvili,kdy se matka zminovala o bolestech a nechtela jit na vysetreni,jsem si na tato slova vzpomela a k tomu doktorovi ji ,,nasilim´´ odvezla.Nalez byl jasny,obrovska cysta v deloze,okamzita operace,takze to bylo na posledni chvili.A jeste neco,dobra kartarka nesmi nikdy mluvit o jasne smrti.Takova je etika slusnych kartaru,astrologu a vsech tehle lidicek.Pak je take treba pochopit,ze se vsichni muzeme mylit,a neschvalovat vinu jen na ostatni.Vsechno je to dost o podvedomi,psychologii a o sugesci.Myslim,ze lepsi je jit ke kartarce jen ze zvedavosti .Rozhodne to nemuze ublizit,pokud jste alespon trochu vyrovnani.A stejne je nejlepsi se obklopit lidmi,kteri mysli pozitivne.Mnohdy to zabira vice nez psychologove ci kartarky.

Paolina (Út, 2. 3. 2004 - 16:03)

Nemá některá z vás kontakt na pí.Zelenkovou nebo Preislerovou? Podle diskuze tady by měly být cocela dobrý. Nebo ne?Díky.

Sabina (Po, 1. 3. 2004 - 19:03)

Milá Ivano. V kartách se vidí jen předpoklad toho, co by mohlo nastat, pokud se nezmění myšlení a jednání lidí. Každý si svou budoucnost určuje a utváří sám. Ty sana se musíš rozhodnout jakou cestou se budeš dál ubírat. Pokud se ti plní katastrofické scénáře, tak ses asi moc nepoučila.

Reklama

Přidat komentář