Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

Ann (St, 28. 4. 2004 - 09:04)

pro Jitku- www.putnici.skwww.dusecz.com

Pája (Út, 27. 4. 2004 - 21:04)

Taky jsem byla u paní Kludské a stálo to za ...

Pavlína (Út, 27. 4. 2004 - 21:04)

magick.cz; nebo Ritual.cz

Jitka (Út, 27. 4. 2004 - 15:04)

Já myslím, že nikde nic nenajdeš. Za výklad se platí. I když si objednáš výklad po netu. Ale takový základy jsou na www.vestirna.com Nesmíš to ale brát vážně. Jinak si přečti i diskusní fora, co tam jsou. Někdy se tam dozvíš moc zajímavý věci a poznáš i lidi, kteří se výklady zabývají.

Barbora Pinkavo (Út, 27. 4. 2004 - 11:04)

Strasne vas moc prosim,jestli byste mi nemohli doporucit nejakou webovou stranku,kde najdu vyklad karet,kde mi reknou,co mi osud prichysta!!Dekuji vam moc,ze jste si tento odkaz alespon precetli.Pinky.cz

Jitka (Út, 27. 4. 2004 - 08:04)

Alice, sestra Dagmar, podle mne profituje ze slavného jména. co jsem slyšela, tak je dost náladová a když nemá náladu, tak jste za 10 min. venku o pár stovek lepší. Já skutečně na pí. Kludskou nedám dopustit. Byla jsem spokojená.P. Karvay je prý příšerně drahý. Ale o kom jsem slyšela chválu jsou manželé Argoni.

Simona (Po, 26. 4. 2004 - 22:04)

Navštívila jsem už hodně kartářek, a nejhorší zkušenosti mám s panem Karvayem a paní Kludskou. Oba mi tvrdili neskutečný nesmysly.

Soya Bean (Po, 26. 4. 2004 - 22:04)

Také jsem kdysi navštívila paní Kludskou, i její sestru Alici.Paní Dagmar o mně věděla opravdu hodně, ale z její předpovědi se nesplnilo vůbec nic, a to už je to cca 7 let.A kromě toho jsem měla pocit, že zdržuju.U Alice to bylo trochu lepší.

ayam (Po, 26. 4. 2004 - 18:04)

Ja se musim trochu ohradit proti pi. Dagmar Kludske. Vse co bylo a moje vztahy s rodinnou "trefila" perfektne, proste na jednicku. Vztahy do budoucnosti a moje dalsi postupy se naprosto minuly ucinkem. Zkusila jsem i jeji sestru (ted si nevzpomenu na jmeno). Tam jsem si pripadala, ze jsem vylozene rusivy element a ona koukala jen na hodinky, aby mohla vyvencit svoje psiky. Nemela jsem ani trochu dobry pocit a vylozene blabolila nesmysly o moji rodine atd.

Jitka (Po, 26. 4. 2004 - 17:04)

Pí. Kludská je výborná. Ona mi neřekla, co mám dělat, ale spíš mi dodala seběvědomí a sílu. Nevím jak to říct, ale po její návštěvě jsem byla v klidu a měla ze sebe moc dobrý pocit.Jen musím trošku oponovat předch. příspěvku. U mě pí. Kludská věděla detaily, které nikdo jiný neznal. Nevím jak to dělá, ale to co dělá, dělá skvěle.

Petr Klein (Ne, 25. 4. 2004 - 05:04)

PRO LINU:Nemám co dodat, máš naprostou pravdu. Nejlepší kartýřku, která "sedí" z 80% na fakta co znám je paní Kludská. To co vyloží je o jejích schopnostech dostat se do tvého podvědomí a sdělit ti fakta. karty jsou jen šidítkem, aby se něco dělo. Nicméně, stran paní Kludské - je snad jediná, kerá ti neřekne bláboly, ale napoví ti, co bys měla udělat - PRACOVAT NA SOBĚ A VĚŘIT V SEBE. Jinak chodit ke kartářkám je šílenost.Copak nemám dost síli zvládnout sebe sama? Mám chodit ke kartářce, zda mne má partner/ka ráda? To snad záleží na mně a na ní a ne na kartách. Holky choděj ke kartářkám kvůli neš'tastný lásce, chlapi zase kvůli financím, místo aby pracovali na sobě. POKUD UŽ BEZ TOHO NEMŮŽETE BÝT A CHCETE JÍT KE KARTÁŘCE, PAK K TAKOVÉ, KTERÁ K TOMU PŘISTUPUJE JAKO PANÍ KLUDSKÁ. POKUD UŽ TAM PŮJDETE, NEPTEJTE SE JAK CO DOPADNE, PTEJTE SE NA SEBE - KDE A V ČEM DĚLÁTE CHYBU V PŘÍSTUPU K SOBĚ. Většina lidí není totiž schopna zacházet sama ze sebou, jak pak chce zvládat vztah?

Slávek (So, 24. 4. 2004 - 17:04)

Tedy neříkat o předpovědi nikomu, jak Ti bylo doporučeno od A+R. Předpověď je jako male kouzlo, mali vam pomoci, nechejte si ji pro sebe, pokud mate pocit, že ji mate zdelovat dal, ja říkám lidem, co se mate dozvědět, dozvite se, pokud ostatní tak také, jen nechám na vás, jestli to urychlite nebo ne, však důležity je moment překvapení, přičemž překvapení mohou být i ostatní, proč jim to zdělovat dříve, pokud to má být radostné, proč se dělit o radost předčasně a pokud se mate vyvarovat něčeho, týkáli se to i jich, ne vše je potřeba zdělovat, jsou tací, kteří jsou skeptičtí a to by vám nepomohlo.

mini (Út, 20. 4. 2004 - 21:04)

Kolegyně z práce tam byla taky a nemůže si manžele Argoni vynachválit!

Iva (Út, 20. 4. 2004 - 20:04)

Byla jsem u Ariany Argoni a bylo to úžasný, věděla o mně všechno.Iva

Mary (Pá, 16. 4. 2004 - 22:04)

Četla jsem, že Ariana s Ravenem doporučují o tý předpovědi s nikým cizím nemluvit, protože se pak nesplní.Co si o tom myslíte?

XX (St, 7. 4. 2004 - 21:04)

Teda, Riko, a to ses nezeptala předem, kolik to bude stát?

rika (St, 7. 4. 2004 - 20:04)

před pěti lety jsem u Karvae byla. První otázka byla, zda zo je výklad na podnikání. Byla. Stálo to 6 500!!!!!!!!!!! /čtete dobře- šesttisícpětset/. A já dement to tenkrát zaplatila. Byla to neskutečná snůška blábolů, nic konkrétního, lehce aplikovatelného na kohokoli a cokoli.

Jitka (St, 7. 4. 2004 - 08:04)

Já jsem slyšela že si řekne klidně i víc jak 1000,- Kč. Někde jsem četla, že nějaká slečna platila přes 2500,- a nebylo to na nic. Ale mohli to být taky docela pomluvy, ale moc dobrého jsem o něm neslyšela.

Veronika (Út, 6. 4. 2004 - 19:04)

5oo,- za půl hodiny. Ale teď si prý bere o dost víc...

niki (Út, 6. 4. 2004 - 08:04)

Kolik jsi prosim te zaplatila za vyklad u p. Karvaye? dekuju moc za odpoved

Reklama

Přidat komentář