Reklama

kastrace

Dva měsíce po (So, 18. 2. 2012 - 09:02)

Celkem by me zajimalo, zda...Nechci říkat hop, ale aspoň zatím se cítím báječně a jestli mi porostou svaly neřešim, spíš mi jse o to abych netloustnul a to se zatím daří a lyžovačka byla skvělá. Je to zvláštní pocit jak je člověku jakoby zima na stehna mezi nohama jak tam nejsou ty koule. Hlavně na běžkách to je zvláštní pocit. Ale úplně nejlepší je mnout si ten prázdnej pytel takhle ráno nebo v noci a hladit se tam a necítit tam ty koule. K obvoďákovi se zatím nechystám i když mi naháníte hrůzu těma zlomeninama. Farineli byl taky bez koulí a nohu si nezlomil tak co.

D (So, 11. 2. 2012 - 19:02)

Asi je to zatím krátká...A mozna snad jeste jedna poznamka - domnivam se, ze pokud se ukazete obvodakovi jeste pred tim, nez se Vam vyvine osteoporoza a polamete si kosti, dopadnete jeste relativne nejlepe. Pocitejte ovsem s tim, ze se na Vas budou doktori zprvu divat jako na blazna, a da Vam hodne prace je presvedcit, ze jste "jinak zdravy". Pokud vsak budete svuj prazdny sourek pred lekari skryvat, obavam se, ze nezhojitelne zlomeniny jsou u Vas jen otazkou casu - a to mimo jine, i kdyz zdaleka ne vylucne - pro Vas zajem o posilovani ci zimni sporty.

D (So, 11. 2. 2012 - 13:02)

Asi je to zatím krátká...Celkem by me zajimalo, zda pri minimalni pritomnosti testosteronu v krvi ma vubec smysl zacit znovu posilovat. Podle meho, bez ohledu na jakoukoli Vasi namahu, Vam svaly nejenze neporostou, a jeste budou naopak chradnout. Jiste, testosteron je mozne nasledne zacit brat i umele, ale v nejlepsim pripade tak kastrat ziska zpatky za penize vlastni (ci ostatnich platcu verejneho zdravotniho pojisteni) cast toho, co mu predtim jeho varlata produkovala prakticky zadarmo. A jestli je umele prijimany testosteron vubec dostatecne kompatibilni s testosteronem prirozene produkovanym ve varlatech, to je opravdu dalsi veliky otaznik...

Měsíc a půl po. (So, 11. 2. 2012 - 08:02)

Asi je to zatím krátká doba ale těm změnám se snažím předcházet. Začal jsem zase chodit do posilky auž zaznamenal pár zvědavých pohledů ve sprchách. A zítra jedu s jednou buchtou na hory. Co bude jestli k něčemu dojde zatím neřeším. I teď když tohle píši si šahám mezi nohy a mnu si ten prázdnej pytel a mačkám to tam a říkám si jak to bylo nepříjemý když tam byly ty bolestivý koule. Tyhle pocity si užívám všude i v práci pokazdé když si šáhnu mezi nohy nebo jdu na záchod při chůzi atd.

D (Út, 24. 1. 2012 - 01:01)

Já kromě toho že mě to...Ono je veci nazoru, co je strasne a co ne. Psy a kocky bezne kastrujeme a davame utratit, zatimco s lidmi se kazdy para.

Faktem ale je, ze po kastraci klesne koncentrace testosteronu v krvi zhruba padesatinasobne, coz ma dalekosahle somaticke i psychicke dusledky, daleko presahujici pouze sferu reprodukce a sexu. Je otazka, do jake miry dokaze pripadny testosteron z tablet a depotnich preparatu nahradit prirozeny testosteron ze zdravych varlat. Sam bych se asi, kdybych mel byt vykastrovan, bal o sve kosti, svaly, kuzi, dasne, chrup i obehovy system, o svou telesnou vahu, o svou psychiku, a dlouhodobeji i o sve libido.

Dobrovolne se nechavaji kastrovat (vedle kriminalnich sexualnich deviantu) napriklad M2F transsexualove. U nich bych to celkem pochopil - chteji, aby jim testosteron neblokoval pusobeni estrogenu, ktere berou, a aby jim tak lepe rostla prsa, boky a zadek. U muzu, kteri zadne transsexualni sklony nemaji, ale elektivni kastraci rozumim pramalo - a silne pochybuji, ze prilis vysoke procento z nich je endokrinologicky natolik dobre proskoleno, aby vedeli, do ceho doopravdy jdou.

Kdyz uz jste se uz ale danym smerem nevratne vydal, nezbyva mi nez Vam poprat hodne stesti...

Měsíc po (Po, 23. 1. 2012 - 16:01)

Já kromě toho že mě to vždycky lákalo to vyzkoušet, jsem zjišťoval o kastraci co nejvíc. Dokonce jsem se někde na cizích stránkách dočet, že kolem 4% dětí se narodí s nesestouplýma varlaty a z toho 1% zůstane trvale neplodných protože se varlata nevivinou a musí být odstraněny. Chodí tedy mezi náma běžně spousta kastrátů. I to mě motivovalo k tomu, že to nemůže být něco hrozného jak se o tom všude píše a tak jsem to vyzkoušel a teď je to něco úžasného pozorovat, kde je vlastně pravda. Zatím nepozoruji prakticky žádné změny, spíš se naopak cítím líp a ten pocit při dotýkání se toho prázdnýho pytle je naprosto cool. Nic o ztrátě erekce nebo chuti na sex se nepotvrzuje a snad to tak vydrží. Vždyť i spousta psů a dalších je kastrovaných a nic jim to nevadí. Někdo se tetuje, někdo propichuje piercingem, já se nechal vykastrovat. To sice není vůbec vidět, ale v létě určitě vyrazím na nuda. A udělal jsem to spíš pro sebe než pro ostatní.

D (Ne, 22. 1. 2012 - 17:01)

Celkem by me zajimalo, kolik procent z chlapu, kteri si nechavaji uriznout kule jen tak z vlastni lehkovazne volby, nebo pro partnerske vzruseni, se napred obtezuje seznamit s tim, nac vlastne ty kule maji. Nedivil bych se, kdyby nekteri z takovych chytraku vedeli jen to, ze kule jsou nezbytne na plozeni deti. Kolik pak asi mysli v dane souvislosti treba i na svaly, kosti ci dasne?

Měsíc po (Ne, 22. 1. 2012 - 08:01)

Otok už dávno splaskl a je to nádhera sahat si mezi nohy a mnout si ten prázdnej pytel. Právě jsem si vyhonil protože to prostě nejde odolat. Každé ráno si to užívám hned jak se probudím. Roztáhnu nohy a hladím se tam dole a mačkám si to tam nebo se tam plácám. Hlazení a jemné prohmatávání je ale úplně nejlepší. Trochu jsem se bál, že kastrace začnu litovat, ale zatím je to lepší než jsem čekal. Venku je sluníčko tak možná vyjedu na kole vyzkoušet jak se šlape bez koulí. Na to jsem taky zvědav.

Týden po (Po, 19. 12. 2011 - 08:12)

Tak dnes je to týden co mám po kastraci. Otok splaskává a je to fakt super pocit sáhnout si na pytel a necítit tam koule. Nemůžu se na to vynadívat. V noci i teď pořád si tam šahám a i když je to ještě citlivé opatrně si mnu ten pytel a je to naprosto úžasný pocit. Srdce mám až v krku a v noci z toho nemůžu spát co jsem to udělal, ale je to ten úplně nejhezčí dárek pod stromeček. Jsem zvědav co se mnou udělá nedostatek testosteronu, ale zatím se cítím naprosto skvěle. Úplná euforie co se nedá s ničím srovnat!

kleštič (Čt, 15. 12. 2011 - 19:12)

Meil je : klestic"seznam.cz

kleštič (Čt, 15. 12. 2011 - 19:12)

sicJá si za to můžu sám....Batman

Jestli je pravda,co jsi napsal o své paní,ozvi se mi prosím na meil : klestiseznam.cz ,rád byh s Tebou hovořil detailněji,je to pro mě velmi důležité. Děkuji za Tvoji reakci.

Dana Pohan (Čt, 29. 9. 2011 - 16:09)

Tak buď měl v dětství...No, mám pocit, že to úplně není pravda, že by kastrace byla až tak populární. Co vím, tak moc můžů tady není, kteří by se nechali vyřezat a neměli k tomu vážný zdravotní důvod. Jinak na urologii se dělají kastrace, ale z medicínského důvodu, hlavně kvůli rakovině prostaty. Ale operace patříé k těm jednoduším, to je pravda. Nevím, jaké zkušenosti máš ty.

Batman (St, 13. 7. 2011 - 16:07)

sicJá si za to můžu sám. Podepsal jsem kdysi v láskyplném rozpoložení že když manželce někdy zahnu, nechám se od ní vykastrovat. Léta mi to procházelo i když jsem semtam něco měl, no kdo neměl že. Pak to ale prasklo a já musel pod kudlu, manželka je sice zubařka ale zvládla to na jedničku. Injekce na trhání zubu a už se jelo. Bolest žádná jen takové tahavé pocity jak natahovala chámovody před odříznutím. A jestli myslela že si mě tímhle uváže doma tak se mýlila. Občas si odskočím stejně ale protože nevěří že bych byl schopen se s prázdným pytlem někde prezentovat už po tom nepátrá. A milenky nevěří že mě ani kastrace nezkrotila. Sex je v hlavě ne v koulích. Tak je to!!! Ale nikomu to neříkejte!

.. (St, 13. 7. 2011 - 15:07)

A Vůl už zůstaneš až na dosmrti smrťoucí!!

Pavel (St, 13. 7. 2011 - 14:07)

ahoj..Přišla jsem na to,že...Tak buď měl v dětství nesestouplá varlata a museli mu je vyndat nebo se nechal vykastrovat jako mnoho dalších. Myslím že kastrrace získává na popularitě jako tetování nebo piercing. Kromě kamaráda co mi dohodil toho doktora mluvil ten doktor že dělá nejmíň kastraci denně někdy i dvě. Ono to vůbec nejde poznat, nařízne pytel vzadu v tom švu tak za dva měsíce co mám po už není skoro nic poznat a je to jak kdybych byl bez koulí odjakživa. Navíc se pytel scvrkne takže se jizva stratí.

sch.. (St, 13. 7. 2011 - 04:07)

p=roč k nám chodili ze plně nabitou stzřelnou zbraní?-naládovanou jak oni říkají-maqji mna to p=rávgfo,???

sch... (St, 13. 7. 2011 - 04:07)

ožralům a se to nebude přeciž dělat ale kdyby se šáhlo na ty kteří to schválili a prováděli a provádějí-zkuste jim to navrhnout-my jsme na rozdíl od nich nic neprovedli a ničeho se nedopustili-§žijeme podle zákona a jume přesto v tomto státě potírani nemáme se kde odvolat dokážeme se sbeovláda-snad je to přejde-a poZOR chtějí nás i vyvraždddˇovat-

afra (Ne, 21. 1. 2007 - 19:01)

Taky si myslím, že to není podstatný. Plastická chirurie se postará o to, aby to nebylo vidět, takže jediný mínus bude, že chlap nemůže mít děti, ale dneska plno žen ani děti nechce...navíc existuje adopce nebo pěstounská péče.'

Leoš (Pá, 22. 4. 2022 - 21:04)

já bych si jí hnedka nechal udělat,protože nemužu najít ženu,ačkoliv mě žádná nechce,jen proto
že jsem snědej, tím jsem pro všechny ženy na celím světě jen cigoš,neboli černá huba a černá svině
s romam nic nemám ale vipadám jak oni proto mě žádná žena nechce!Tak se chci zeptat kde se Kastruje v jaké nemocnici?To je chirurgie nebo jak?Rád bych si tam oto zažádal protože už mě to sere každej si užívá sexu a já nikdy je mi 45 let a nikdy jsem ani sex neměl,a začal jsem žena nenávidět a nesnášet nemám je rád nenávidím je!

Ne-mravní hlídk (So, 23. 4. 2005 - 15:04)

Úplně stejnou jako každý jiný. Na předpis lze podávat mužský pohlavní hormon např. UNDESTOR. Předpokládám, že v šourku jsou silikonové náhražky varlat, takže vpodstatě není šance, že by to žena poznala. Je mnoho neplodných mužů a nejsou vykastrováni. Nejen šukáním živ je člověk.'

Reklama

Přidat komentář