Reklama

Kdo bude prezident ČR?

Bookmaker (Út, 23. 1. 2018 - 00:01)

Lidé začali sázet hlavně na Zemana. Někdo vsadil na jeho vítězství přes dva miliony.

Kurzy na vítězství v prezidentských volbách se od minulého týdne vyrovnaly, bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš u bookmakerů ztratil, prezident Miloš Zeman naopak získal. Vyrovnané jsou také sázky. Páteční rekordní sázku u Tipsportu za 645.000 korun na Drahoše dnes překonal klient Fortuny, který vsadil 2,2 milionu na vítězství Zemana. Celkové sázky jsou proti posledním volbám v roce 2013 už téměř čtyřnásobné. Vyplývá to z vyjádření sázkových kanceláří, které dnes ČTK oslovila.

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 22:01)

Na toho blogera jsem narazil náhodou. Četl jsem si jeho turistické blogy. Začal jsem Petrovými kameny.

D (Po, 22. 1. 2018 - 22:01)

Chápu, proš ti ten Drahoš...Nepatří náhodou idnes.cz Babišovi, a nevyjádřilo dnes náhodou ANO Zemanovi podporu?

A co bookmakeři? Nejsou náhodou i oni spjati s různými kapitálovými skupinami, které buď podporují, nebo naopak nepodporují Zemanovo znovuzvolení?

D (Po, 22. 1. 2018 - 22:01)

ten idiotský AKADEMIK...Na tipsport.cz je to momentálně 1,95:1,9.

Jinak i Drahoš poskytuje interview řadě médií. Dnes ale zároveň ukončil svou kontaktní kampaň.

D (Po, 22. 1. 2018 - 22:01)

Pozor na mluvu jak nám...Nekorektní a vulgární Zeman už vrazil tolika lidem kudlu do zad...

Dnes měl možnos (Po, 22. 1. 2018 - 22:01)

Sledoval jsem dnes večer...ten idiotský AKADEMIK dřepět proti Zemanovi na Barrandově. Křeslo zůstalo prázdné. Dneska konečně otočili bookmakeři. Ve prospěch Zemana 1.85-2.

luci (Po, 22. 1. 2018 - 22:01)

toho podpantofláckého...Pozor na mluvu jak nám narostl zobák.Tak to v politice nechodí.Ti "správní" politici jsou na scéně samá korektnost a rukavičky.A potom vám vrazí kudlu do zad.To jste si toho ještě nevšimli?Pokud ne,tak už je to skoro v hodině dvanácté.Už to asi nestihnete.

Tony (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

Chápu, proš ti ten Drahoš imponuje

https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=645070

D (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

Sledoval jsem dnes večer přes Facebook Drahoše v Lucerně, a musím říct, že má charisma. Podařilo se mu již zajistit účast nejen Horáčka a Hilšera, ale i Fischera. Jeho mítinky obecně jsou plné pozitivní energie, lidské soudržnosti, humoru, kultury, a především vůle vyhrát, sjednocovat veřejnost a dobře jí sloužit.

Co může nabídnout Zeman? Jen své nudné monology a bandu svých podrazáků z Hradu.

Viděl jsi jí ? (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

manžeklou? To už zoufalci...I moje slušná babička prohlásila, že ta baba je eckelhaft....

Bizarní (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

toho podpantofláckého...manžeklou? To už zoufalci neví, co vymyslet.

Nejseš taky náh (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

Prezidentem bude ten,...toho podpantofláckého akademika s bizarní manželkou ? My od Miloše mluvíme, tak jak nám narostl zobák. Rukavičky a korektnost stranou.

Tom... (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

Prezidentem bude ten, kterého zvolí nadpoloviční většina z hlasujících lidí. Velmi jednoduché a jasné.
Ale je to vhodná záminka, aby si lidé mohli vybít frustraci v různých debatách a diskusích. Řada lidí najednou cití svoji část zodpovědnosti za vývoj republiky.

Zlaté Hory (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

ta alergie na Prahu? Komplex?Tož to ti zkurvenci z Práglu volí teho vylízaného akademika ve velkém. Slušným Pražákům, co volili Miloša, se samozřejmě omlóvám.

proč (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Tož u nás by Milošů...ta alergie na Prahu? Komplex?

Zlaté Hory (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Díky za odkaz.
Dívala...Tož u nás by Milošů vyhrál hnedka v 1.kole. Měl 54% a kdyby nebyli ti zkurvenci v Práglu, co čmódům ometají prdele, umělci a páter Halík, tak jsme mohli za 2. kolo ušetřit a dát to třeba na posílení Cizinecké Policie.

tak to mne prij (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Ano,správně,každý bude...Taky jsem nerozhodny, protoze nemam koho volit!!!!!! Ani jeden z kandidatu se mi nelibi!!!!

Jarošov nad Než (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Naštěstí většina...Díky za odkaz.
Dívala jsem se na vesnice, kde mám maminku, příbuzné, kamarády, známé. A vlastně se stalo to, co jsem si myslela.
Příznivci p.Zemana "mluvili" hlasitě, ale nakonec se ukázalo, že ti, kteří byli ticho, rozdělili hlasy jiným.
Když bude prezidentem p.Drahoš, budu velice ráda. Když zvítězí p.Zeman, co já s tím, rýt nebudu, přijmu to.

To budu já (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Když je vám líto lidí,...V 1.kole jsem volil Hanniga a teď nebudu volit nikoho. Debilní migranty nechci, Brusel taky nechci, ale Moskvu ani Peking taky ne. Tak včil mudruj. Pro mne konečná.

Tom... (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Jako na hlupáky,bez ohledu...Děkuji.

Reklama

Přidat komentář