Reklama

Kdo bude prezident ČR?

Návštěvník (Čt, 27. 12. 2007 - 10:12)

Yan-jak ti to pomůže, když napíš Petr, Pavel, Marie, Božena, Klára, bude mít po tebe příspěvek větší váhu? A jak budeš mít jistotu, že jsem identický/á se jménem? Bude to pro tebe rozhodující?'

Yan (Čt, 27. 12. 2007 - 10:12)

P.S.
Pro anonyma: nick je přezdívka. To je to co se objevuje vedle datumu a píše do formuláře za "Jméno:" :-)'

Yan (Čt, 27. 12. 2007 - 10:12)

Hlupák je člověk, který si ani neumí vymyslet nick a říci svůj vlastní názor......'

Yane, (Čt, 27. 12. 2007 - 09:12)

ty jsi hlupák, vid?'

Yan (Čt, 27. 12. 2007 - 09:12)

Já bych raději pana Švejnara. Václav Klaus je konzervativní, nemoderní člověk, což asi spíš odpovídá názorům většiny lidí v ČR, ale já bych raději někoho více "do světa". Klaus mi také nevadí, je to inteligentní člověk a není to buran.
A že Švejnar nežil v Čechách to se vůbec nedivím. V době revoluce mi bylo 15, ale když vidím nebo si vzpomenu jak žalostně to v komunistický rozvojový zemi vypadalo, tak bych se o útěk určitě pokusil.
Volba prezidenta ale v podstatě stejně nic nemění...'

Návštěvník (Čt, 27. 12. 2007 - 09:12)

Tom-poslanci přece patří také mezi občany, nebo ne?
Jinak se mi zdá, že opozici je jedno, kdo bude kandidovat, ale hlavně, že to bude "anti Klaus". Je ale pravda, že prezident má minimálně pravomocí, takže ve finále je to úplně jedno, koho tam parlament posadí.'

Barbína (Čt, 27. 12. 2007 - 09:12)

Jsem proti Švejnarovi. Televizní debatu jsem neviděla. Nikdy tu nežil, nezná místní poměry, nemá místní zkušenosti, Amerika je jiná, ani jeho žena není Češka. Někdo možná namítne, že Masaryk byl vlastně Slovák a ženu měl taky cizinku, ale jeho celoživotní snahy vypadaly jinak. U nás je moc těžké prezidenta vybírat, asi nám velké osobnosti, kladně hodnocené většinou, chybí. Prezident ovšem stejně nemá vliv na fungování a hospodaření státu, takže jeho volba nic nemění.:-) Pokud by vliv na hospodaření měl, navrhovala bych někoho z chytrých a úspěšných podnikatelů, aby nehospodařil hlavně do vlastní kapsy, ale pro celek. Někoho, kdo to umí a sám má dost. Nejspíš pana Bakalu, ten se mi zdá i slušný.'

Tom (Čt, 27. 12. 2007 - 09:12)

Milý anonyme, nevím proč spoléháš na "patriotství našich občanů", když ho bude volit parlament. A jinak vyhraje nejspíš "o fous" Klaus, asi díky hlasům komunistů.'

Návštěvník (Čt, 27. 12. 2007 - 08:12)

Všichni jsme měli možnost sledovat pana V. Klause a p. Švejnara v televizi. Už jen úroveň a správnost odpovědí hovoří za vše.
Spoléhám na patriotství našich občanů. Ať jde ten "američan" odkud přišel, nechyběl mu český národ do teď, tak si myslím, že od teď nebude chybět českému národu.'

Sonjo, (Čt, 27. 12. 2007 - 06:12)

souhlasím, nepotřebujeme žádného přivandrovalce, chtěl pryč tak ať si tam zůstane.'

Sonja (St, 26. 12. 2007 - 22:12)

Kéž by byl Klaus!!!'

luděk (Po, 23. 1. 2023 - 18:01)

Snad by každý měl volit Čecha,vidíte někde ve světě,volbu cizí narodnosti za prezidenta.

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 19:01)

přesně to je důvod, proč ačkoliv nejsem xenofob, chci volit Pavla za každou cenu

Dalibor Jandák (Ne, 23. 12. 2007 - 19:12)

Chtěl bych znát Váš názor,kdo podle Vás bude prezident ČR?Dáváte větší šanci panu Šejnarovi nebo u Vás vede pan Klaus???Dík za Vaše ctěnné odpovědi:)'

Reklama

Přidat komentář