Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mona 25 (Čt, 19. 7. 2007 - 19:07)

Teda já nevím jak to Pavlína dělá. Já jsem si to zkoušela ale hrozně to bolelo, že jsem to nakonec musela pustit.

Pavlína (St, 18. 7. 2007 - 10:07)

No jasně že to nejde udělat vždycky, záleží na situaci. Kyž mám třeba sukni nebo plavky a když už jsem tak zoufalá, že se stejnak držím v rozkroku tak už je jedno jestli mám prstu vevnitř nebo venku ne?

lada (Út, 17. 7. 2007 - 23:07)

Ja teda nevim ale strkat si tam dovnitr ruku mi prijde trochu prasteny. Kdyz si predstavim ze bych si rozepnula kalhoty a lovila vevnitr, no nevim...

Jarka (Út, 17. 7. 2007 - 21:07)

Ahoj Pavli, to jsem nevěděla že se to dá takhle zadržet. Vyzkoušela jsem to a fakt to funguje. Sice mi trvalo než jsem na to přišla ale dá se to. Je to skvělý, teď už se nemusím tolik bát nehody. :-)))

Pavlína (Ne, 15. 7. 2007 - 14:07)

Já jsem se dřív taky několikrát počůrala. Nejhorší je, že často chybí jenom chvilka, jenom pár metrů a nic by se nestalo. Jenže pak si tělo řekne dost a uz se to nedá zastavit. Před časem jsem přišla na to, že když už mám ruku v rozkroku, stačí strčit dovnitř dva prsty a zatlačit je směrem dopředu. Jakoby se silou chytit za tu kost. Tím že se to vevnitř stiskne se to zastaví a nejde čůrat i kdybych chtěla. Je to sice drsný ale na to doběhnutí mě to už několikrát zachránilo. Je lepší si pak umýt ruku než být celá mokrá. Důležitý je to fakt držet a nepustit i když to bolí jak to chce ven. Chce si to vyzkoušet třeba ve vaně aby člověk věděl jak přesně to má držet.

Lenka 27 (Ne, 8. 7. 2007 - 11:07)

Bohužel taky mám traumatický zážitek s čůrací nehodou. A když se tu svěřilo tolik lidí vypíšu se taky. Stalo se mi to asi před 3 měsíci a taky cestou z práce. Samozřejmě jsem chtěla být co nejdřív doma a tak jsem si před odjezdem ani neodskočila, i když se mi trochu chtělo, s tím že pudu až doma. Jezdím autem a zasekla jsem se v zácpě, byla tam nějaká nehoda. Takovou kolonu jsem na té trase ještě nikdy nezažila. Stáli jsme možná tak hodinu i víc přestala jsem pak v tom stresu vnímat čas a jen myslela na to ať se nepočurám. A bylo to peklo. Dokud jsem seděla v autě bylo ještě sucho, ale jak jsem vystupovala trochu jsem si ucvrkla, ale furt to ještě šlo, jen flíček v rozkroku který na kalhotech nebyl skoro ani vidět. Začla jsem mít i naději, že to nakonec doběhnu. Rychle jsem spěchala do bytu, ale hned u vchodu mě zastihla sousedka, paní která se stará o barák, a něco po mně chtěla ohledně našeho bytu. Než jsem ji stačila říct, že nutně potřebuju na záchod už jsem cítila teplo na stehnech a všude. Zkrátka komplet jsem se tam před ní počůrala a vytvořila se pode mnou loužička. V hlavě jsem měla úplný zkrat a co si pamatuju jen jsem ze sebe vykoktala něco v tom smyslu, že jsem se zasekla v dopravní zácpě a že se strašně stydím a omlouvala jsem se za tu louži. Snažila se mně uklidnit, že za to nemůžu, že je to stejně její chyba, že mně tak zdržela. Mezi tím tam prošlo pár dalších lidí! No děsnej trapas. No dopadlo to tak, že mně poslala rychle domů dát se do pořádku ať mně ještě někdo další takhle nevidí a chodbu uklidila. No Myslím, že bych to stejně pustila u dveří při hledání klíčů, ale aspoň by to bylo beze svědků. Takhle se červenám ještě teť vždycky když ji potkám. Manžel naštěstí nebyl doma a radši jsem mu to ani neříkala. No stalo se.

Lucie (Pá, 6. 7. 2007 - 06:07)

Více jak 10 let jsem dojížděla denně za praci do Brna.Jezdila jsem autobusem a cesta trvala asi okolo 70 minut??Musím se přiznat,že jsem se v autobuse za tu dobu počůrala 2x jednou pokadila.Možná to zní blbě,že se dospělí človek počůrá,ale když opravdu není kde si odskočit,tak to prostě nezvládnete??Pokaždé se to stalo,když jsem spěchala a prostě si řekla,že to vydržím a nedošla si před cestou na WC.jsem docela stydlivá a tak bych nikdy nešla v plném autobuse za řidičem a prosila ho o zastavení.Radši jsem se tam kroutila snažila se to vydržet do konce.Naštěstí se mě to nestalo nikdy v autobuse,ale až na konečné??Když jsem spěchala na WC nebo se snažila doběhnout domů??Prostě se to může stát každému??

Dana (Út, 26. 6. 2007 - 17:06)

Teda Eriko, to určitě nebyl příjemný zážitek, ale asi bych s tebou měnila. Jednou jsem totiž šla z práce, na sobě pěkné světlé kalhoty a začalo se mi chtít na velkou, šlo to dost rychle, no nebudu to prodlužovat, prostě jsem se podělala a to teda řádně, ještě ke všemu mi to prosáklo přes kalhoty a smrděla sem na dva metry daleko a aby ostudy nebylo málo musela jsem jít přímo přes náměstí. To byl trapas ze kterého jsem se dlouho vzpamatovávala.

erika (Út, 26. 6. 2007 - 11:06)

já pustila velkou potřebu do kalhot loni strachy večer na nádraží když jsem jela pozěj z práce vyhrožoval mě tam nějakej homlesák že mě zabije jestli mu nedám vše co mám a měl kudlu v ruce ani nevím jak k tomu došlo ale nejednou jem jen cítila že jsem prostě po selhal mi úprstě svěrač, nic příjemnýho to pak nebylo byla jsem okradená a ještě po...

Halina (So, 23. 6. 2007 - 13:06)

Já prodávala na stánku na tržišti,kde nebylo si kam odskočit.takže jsem se několikrát počůrala!!Prostě se to nedalo vydržet.Musím říct,že sukně je rozhodně praktičtější na počůrání než kalhoty??Je taky,ale pravda,že je člověk mokrý od rozkroku až dolů.Pokud si ale ráno vezmete čistý kalhotky a ručník na otření,tak se to dá v pohodě zamaskovat!!Na proti tržnici byl takový parčík.Vždycky jsme si tam chodily zakouřit,no a když měla některá z nás potřebu,tak to tam vyřešila.Horší to bylo z velkou potřebou??To pak byl člověk třeba celý odpoledne jak na jehlách.Kámoška to nezvládla a padalo jí to z pod sukně ven.Docela trapas??Ty stánky byly plný zboží a nedalo se od nich moc odcházet??

Žanetka (Pá, 22. 6. 2007 - 13:06)

S velkou potřebou se mi stalo už třikrát, co naděláš, nesmíš to moc řešit.

Katka (Pá, 22. 6. 2007 - 10:06)

Toto asi nepatri celkom sem ale chcem sa spytat či je tu nejaka holka ktorej sa stalo že pustila do nohavíc velkú potrebu. Mne už bohužial áno a doteraz som z toho duševne dosť mimo.

20 letá (Út, 19. 6. 2007 - 18:06)

mě se stavá s mamčou a segrou že když debatujem a přijde nam neco hrozně směšné tak se smíchy počůráme :)naštěstí se to stává jen doma.jinak kdyžsem chodila do1. až 3. tak sem se občas počůrala neměla jsem ráda školní záchody, a tak to zadržovala a asi 150 metrů před domem sem to nevydržela. :) ted ase tomu směju ale tenkrát mě mamka chtěla poslat k doktoroj to sem se bála.

Sára (Út, 19. 6. 2007 - 18:06)

Co si pamatuju tak v první třídě v družině, pak mi to připomínali spolužáci až do devítky. A tak v 6. nebo 7. třídě venku. Byla jsem s holkama a stydělaj jsem se říct že se mi chce čůrat, tak jsem seděla na průlízce a snažila se vydržet a najednou jsem cítila teplé mokro v rozkroku, to jsem si jen učúrla, ale stejně jsem nevydržela a měla jsem obrovské mokré kolo na zadku. Holky si pak na mě ukazovaly a smály se, to byl tenkrát trapas.

JK (Ne, 17. 6. 2007 - 20:06)

Když jsem se včera na pánským horským kole o štangli bouchla do rozkroku. Je mě kolem 20:) Nemyslete, že nás ženy to nebolí!

MM. (Ne, 17. 6. 2007 - 20:06)

Když jsem si nahá v koupelně prováděla epilaci na stehně a ten strojek (žádná Čína,značkový Braun:) probíjel! Bylo to nečekaný a krutý. Pak jsem zjistila, že mě asi něco na chvíli povolilo, na židli byl flek od moči... Dneska, když jsou ty strojky na baterie, se to už nestane. Tenkrát mě bylo asi 25...

Močit na lavičce jde, vídávám pár homeless které to praktikují denně, musíte si prostě vzadu ty šaty zvednout. Pak nejsou mokré. Ale je to stejně prasárna!

jana (Ne, 17. 6. 2007 - 19:06)

již jsem zkusila-vše od buchty dolů bylo mokré.:-)

Eva (Ne, 17. 6. 2007 - 19:06)

Jano, proč by to měla být blbost, psala jsem tu příspěvek, takhle jsem se vyčůrala a měla jsem mokré jen kalhotky a boty.
Tak si to někde zkus nanečisto ;-))

Pavel (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Chce to mít asi natrénované ?

Návštěvník (Ne, 17. 6. 2007 - 18:06)

Některé ženy v šatech močí tak, že si najdou osamocenou lavičku, sednou si na okraj lavičky a vymočí se. Zbyde tam jen mokrý flek. Volné šaty močení hodně usnadňují.

Reklama

Přidat komentář