Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Lukáš (Pá, 12. 10. 2018 - 17:10)

Lukáš : Pokud budeš mít...Romana: tak uvidíme, paní domácí- majitelka baráku, kde bydlím, ještě s manželem v Česku nikdy nebyli. Praha je klasika, na druhou stranu Česko není jen Praha. A jako Norům jim není třeba nabízet přírodu, ta je tady- sorry- daleko hezčí a divočejší. Ale památky typu zámků, bohatě zdobených se zahradami, to tady vůbec není. V Norsku je zděný dům symbolem nezměrného bohatství, které si mohou dovolit jen vyvolení. Tady se staví jen ze dřeva, protože je to vlastně odpad. Takže, když jsem jednou pár kolegů provázel, jednou vesnicí, tak čuměli na to bohatství kolem a měli na mysli ty domy z cihel :-)Myslím, že referát byl dobrý ne? Asi bude nejlepší ze třídy, tak až se Tě učitelka zeptá, jak to děláš, že píšeš nejlepší referáty, tak si vymysli nějaký jiný důvod, než ten, co známe my tady :-)Temelína se neboj, je tam konstrukčně jiný typ reaktoru než byl v Černobylu. Tam by se to, co se stalo v Černobylu nemohlo přihodit, protože štěpná reakce probíha za jiných podmínek. Ale i kdyby řachnul, tak to uvidíš, to není jako jaderná puma. Jestli bys přežila by záleželo na směru větru a době po kterou bys byla vystavena záření. Měli jsme asi 2x cvičení, když jsem byl vojákem, které simulovalo únik radioaktivity. To mě nebavilo, protože plynovou masku a ten protichemický oblek, v tom bylo vedro, nebylo v tom skoro nic vidět, dekontaminace fůůůj. To je lepší se posrat :-)

Alice (Pá, 12. 10. 2018 - 16:10)

Ahoj holky. Dneska cestou ze školy jsem si na vás vzpomněla. Vyskytla se mi totiž mimořádná příležitost. Rodiče budou až do nedělního odpoledne pryč. To se povede tak dvakrát, třikrát do roka. Tak jsem se těšila, jak si dneska nadělím do kalhotek a udělám si pěkné odpoledne. Bohužel už se mi začalo chtít ve škole, a jak psala Verča je to těžší, když člověk nechce jít na záchod normálně, ale chce to udržet nějakou stanovenou dobu na stanovené místo. To se mi dnes bohužel nepovedlo. Ve škole jsem kakat záměrně nešla, ale cestou domů už to nešlo udržet. Nechtěla jsem se zase pokakat do kalhot na ulici a tak jedinou záchranou bylo zamířit do parku. Tam naštěstí nikdo zrovna nešel a tak i když jsem stydlivá, tak jsem zalezla do křoví a udělala to tam. Pochopitelně jsem se neměla čím utřít, takže doma jsem zjistila, že mám lehce špinavé kalhotky, ale ještě, že tak. Pohrávala jsem si pravda z myšlenkou, že to pustím na ulici, protože jsem věděla, že doma nikdo není, ale dobře, že jsem to neudělala. Když jsem šla k baráku kde bydlím, tak jsem potkala partu spolužáků ze třídy a zrovna jedna holka se chtěla vykecávat. Mát v tu chvíli plné gatě, tak se z toho asi nevyvléknu a obávám se, že kdyby mě viděli opět pokakanou, tak mi hned začnou zase připomínat tu moji nehodu na škole v přírodě, na kterou se naštěstí přes prázdniny zapomnělo a nikdo mi jí nepřipomíná. Takže to vlastně dopadlo dobře, jenom jsem přišla o to, na co jsem se tolik těšila. Ale nevzdávám to. Do nedělního odpoledne času dost tak už ode dneška se zkusím ztláskat nejrůznějšími dobrotami a snad se zítra ten efekt dostaví. Ty lehce připokakané kalhotky jsem dala na stranu a zítra je zkusím pokakat pořádně, jestli se mi to tedy povede. Verčo, jak ty jsi včera dopadla? Jinak přeji pěkný víkend vám všem, ať už na něj máte v plánu cokoliv.

Radek (Pá, 12. 10. 2018 - 15:10)

To já zase raději do modrých bavlněných dámských trenýrek. Taky se hodí na to

Scatter (Pá, 12. 10. 2018 - 10:10)

Jinak co jsem tu začetl o kakání do kůže nebo latexu, to je uplně nejlepší,a č tento druh oblečení příliš nepreferuji tak nadruhou stranu je to nejsnažší očista, znám pár lidí co k těmto hrátkám používají latexová prostěradla nebo různé oblečky, defakto stačí pak hodit pod horkou sprchu a je zase jako nové, není to látka, takže do toho nic neprosákne fest a ani to nešustí jako igelit, když si chce někdo užít pokakaný večer třeba.

Scatter (Pá, 12. 10. 2018 - 10:10)

Ahoj Věrko, nechci nikomu co...Haničko, určitě by to tu nikomu nevadilo, poděl se s námi o své zážitky a zkušenosti :) Také to máš ráda? Čím víc tady bude takto šikovných holek, tím více bude na světě šťastných mužů, to je má smělá doměnka :))

Roman (Pá, 12. 10. 2018 - 06:10)

To já to mám rád do dámských kalhotek, ale do těch co mají vzadu šev středem. on ten šev hezky masíruje dirku a tu nálož hezky vytlačí na obě půlky.

Hanka (Pá, 12. 10. 2018 - 04:10)

Ahoj Věrko, nechci nikomu co má nosit a dělat, ale mám dobrou zkušenost s pánskýma slipama i boxérkama. Je jedno jestli to člověk udělá dobrovolně nebo nikoliv. Tolik jen čistě můj názor a typ. Zkusit se má asi vše a pak se uvidí

Verča (Čt, 11. 10. 2018 - 22:10)

Lukáš : Pokud budeš mít...Ahoj Romčo, taky dík za dododání energie. Kdyby ten chlap měl na starost různé výtahy a nehrozilo by, že ho budu potkávat, tak bych byla určitě v pohodě. Ale zase si říkám, že pořád lepší toto, než se podělat ve výtahu na kolejích, kdybych tam musela bydlet. Některé kámošky z ročníku tam bydlí, tak by to byla obrovská ostuda. Ale to je otázka, zda by se to stalo, protože by tam nebyl prostor pro náš koniček a tak bych to asi neměla tak na vteřiny propočítané, protože bych mohla vypustit někde dřív onu munici. Jsem ráda, že sis včera mohla vynahradit minulou středu. Co používáš za bombardáky? A mě se už začíná chtít, tak se jdu soukat do těch nových džín. Zítra dám vědět.

Verča (Čt, 11. 10. 2018 - 22:10)

Holky na puritány se...Waco, díky za výstižné verše.Lukáši,venku na kole bych to asi nechtěla zažít, ale v pohodlí domova klidně a zkusit si aspoň an to kolo sednout. Říkala jsem si, že přes kožené kalhoty to nemůže prosáknout. Možná i smrádek tak neproniká ven, jen asi boule Tě může prozradit. Jasně, pustit do pravé kůže, to by byla škoda.

Verča (Čt, 11. 10. 2018 - 22:10)

Verčo já bych to prostě...Kikino, díky za povzbuzení. Snažím se nad to povznést. Toho chlapa jsem dnes potkala, ale vytáhla jsem mobil, a tak jsem dělala, že ho nevidím. Jak jsi psala o podlaze výtahu, ta to by musel čověk určitě být pořádně otrlý, ale pokud by měla holka tanga a sukni, tak by byl výsledek podobný.

Kikina (Čt, 11. 10. 2018 - 16:10)

Ahoj Kikino, taky jsem si...Ahoj Romčo moc pěkná akcička. Já to říkám pořád že v plných kalhotkách jde všechno líp. To je prokázaná věc :0) vsadím se teď že určitě od rodičů sklidíš pochvalu za vzorně napsaný test. Kdyby tak tušili co se za tím ve skutečnosti skrývá :0)

jo (Čt, 11. 10. 2018 - 13:10)

dost dobrý

Romana (Čt, 11. 10. 2018 - 13:10)

Lukáš : Pokud budeš mít někdy příležitost, tak Ti návštěvu našeho kraje vřele doporučuji. Možná bych Tě i mohla (pokud to vyjde) příští prázdniny protáhnou jedním nejmenovaným zámkem, jako průvodkyně. Rýsuje se mi totiž potencionální brigáda na příští léto. Na jednom zámku potřebují přes letní sezonu o jednu průvodkyni navíc. Ta holka co tam byla letos už o to na příští rok nemá zájem. Kdyby mi to vyšlo, tak jsi zván :) Bylo by to super. To bych měla rok před maturou. Určitě by to byla cenná zkušenost. Navíc bych si i vydělala slušné peníze.Verča : Nic si z toho pokadění ve výtahu nedělej. Chápu, že před tím servisákem, jsi se musela cítit poníženě, ale nevěš hlavu. Holt se někdy nezadaří. Pevně věřím, že příště Ti vše vyjde podle plánu a Tvá příští nadílka skončí tam kde má. V Tvých nových pokakávacích džínách :)

Romana (Čt, 11. 10. 2018 - 12:10)

Kakat na kritiky. Dnes jsem...Ahoj Kikino, taky jsem si včera v rámci své kadící středy poslala nadílku do oblečení. Nějak jsem zapomněla napsat, tak píši teď v pauze mezi ranním a odpoledním vyučování. Tentokrát na rozdíl od té minulé středy proběhlo vše podle plánu a bylo to super. Chtít se mi začalo, až po návratu ze školy doma, takže jsem v klidu natáhla bombarďáky a starší "na odpis" tepláky, kdysi plandavé, teď s mou současnou postavou celkem přilnavé. Venku bylo krásně, tak jsem se šla pokadit na zahradu a tam si to chvilku užívala. Pak mě napadlo, že bych mohla spojit příjemné s užitečným. Nechtělo se mi jít ještě do sprchy. Tentokrát mi v tom pokaděném oblečení bylo fakt dobře, tak jsem si zalezla k sobě do pokoje a dala se do učení :) Šlo mi to výborně. Zvládla jsem napsat jedním vrzem obsáhlý referát o jednom významném zahraničním hotelu, který jsem měla za domácí úkol. Pak jsem se ještě usilovně učila na důležitý test, co se psal dneska. Ztratila jsem pojem o čase, až jsem zjistila, že už v tom jsem tři hodiny. Přišla ještě druhá várka, tak jsem jí taky dodělala do gatí a šla se vysprchovat, takže fajnová akce. Jo a ten test jsem dneska napsala za jedna. Kiki máš recht. Něco na tom kadění do oblečení bude :)Jinak ohledně Tvého dotazu : Nejsem přímo z Budějovic. Tam jen dojíždím na střední. Nechci úplně přesně specifikovat, odkud jsem. Je to přeci jenom veřejná diskuze a už jsem tady toho o sobě napsala až až. Napíši jen, že Hluboká je zhruba na půl cesty mezi Budějovicemi a malým městem, kde žiji. Řeknu to takhle, pokud by (nedej bože) bouchnul Temelín, tak já se o tom ani nedozvím, protože budu mezi prvními, co to odnesou :)

Kikina (St, 10. 10. 2018 - 20:10)

Kakat na kritiky. Dnes jsem si to opět užila. Ještě jsem v těch naložených kalhotkách ale čas se nachyluje tak se razím osprchovat a spát. Sláva pokakavani! Kikina.

Kikina (St, 10. 10. 2018 - 18:10)

Z čeho jsi pobavená?Lukáši asi si myslí že si děláš srandu. Já vím že neděláš pamatuji si jak jsi mi tu cykloakci onehdy popisoval.Jinak dnes jsem totálně hotová po šíleném dvojboji včera odpolední po ní pět hodin spánku a dneska dvanáctka už toho dneska moc nezvládnu ale pokakat se ještě zvládnu potřebuji to. Těším se až dojedu domů a pošlu si konečně pořádnou dávku do oblečení. Jedinečný relax který mi nemůže nikdo znemožnit :0)

Kikina (St, 10. 10. 2018 - 18:10)

Holky na puritány se...No vida kdo se nám tu projevil :0) ty máš náhodou na to perverznění taky slušný talent i když jsi mi tvrdil že ne :0 pro Verču jsi to zrymoval moc pěkně určitě jí to povzbudí. Škoda že tu o sobě taky nechceš napsat víc ale z naší soukromé komunikace jsem pochopila proč takže to respektuji.

Lukáš (St, 10. 10. 2018 - 12:10)

Lukáši, dost jsem se...Z čeho jsi pobavená?

Lukáš (St, 10. 10. 2018 - 12:10)

Ahojky Lukáši ano měla...Kiki- taky mám lehkou pauzu, zkusím to poslat znovu po částech. Je možný, že to bylo moc velký najednou. Ale ty nahrávky mám, jsou super.

Kikina (Út, 9. 10. 2018 - 18:10)

Kiki: poslední mejl od Tebe...Ahojky Lukáši ano měla jsem na mysli ty nahrávky mého příběhu a naší jedinečné souhry jako odměnu za ten tvůj perfektní výkon kdy jsi jako správný křesťan nesešel z cesty :0) tak jestli ti to v poho došlo a funguje to tak super. Dej mi potom vědět jak se ti to líbí podle mě je to pecka :0)Jinak lituji ale v neděli mi žádný mail nedošel. Tak se asi ztratil někde v časoprostoru mezi Oslem a Prahou i když to je divné když říkáš že jsem ho měla mít doručeny a já si říkala že nepíšeš. Obvzlast pokud by jsi mi poslal zase nějaké pěkné fotky norské přírody tak bych na to určitě reagovala však víš jak mě to bere :0) takže někde se stala chyba nevadí já teď na to stejně nemám čas mám jenom krátkou pauzu ale jestli máš možnost mi to poslat znovu tak mi to tam hoď ještě jednou. Já na to mrknu večer až pojedu z práce a dám ti vědět jestli to tentokrát došlo. Předem díky zatím ahoj Kiki.

Reklama

Přidat komentář