Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Honza (Pá, 3. 8. 2018 - 23:08)

Tak se nám to stalo znovu. Při jejím orgasmu se u toho pokadila. Bohužel příště skusime změnnit polohu.

Kikina (Pá, 3. 8. 2018 - 17:08)

Lidičky, tak už se blíží...No já nemůžu nic slíbit. Zatím tomu nic nenasvědčuje že by se mělo něco dít i když jednou to jít ven musí a téhle formě relaxu bych se rozhodně nebránila :0) tenhle víkend to sice nebylo v plánu ale neplánované akce mám nejradši. Pro zatím je důležité že se mi vrátila chuť k jídlu tu pizzu jsem snědla na posezení. Možná se přeci jenom zvednu z postýlky a zajdu do krámu koupit pár věcí že bych si zítra uvařila. Nepočítala jsem s tím že budu tenhle víkend doma a lednička zeje prázdnotou. Lukáš mě inspiroval s tím ovocem na toho melouna jsem dostala docela chuť tak si ho asi koupím. No a co bude zítra to nechám osudu. Hlavně aby mi nebylo zase špatně protože jsem se asi kapku přejedla.

Scatter (Pá, 3. 8. 2018 - 16:08)

Lidičky, tak už se blíží sobota, tak zase ožívám, ač zítra už od rána mám opět sportovní akci, večer už bych měl být doma a budu bedlivě sledovat co se bude dít. Kiki to mě moc mrzí, opravdu v těchto vedrech ani já sám raději nevylézám, ač jinak žiju velmi aktivně, včera jsem taktéž musel vynaložit na jistou pracovní činnost trochu více fyzické zátěže a lilo ze mě jako z konve. Tohle vůbec nezávidím pracovat v takových podmínkách, šetřete se, mládí je jen jedno a zedřít se není dobrej nápad, chápu, že občas to v tomhle státě asi jinak nejde, ale vím o čem mluvím, sám sem si v mládí takto zničil dost zdraví, když sem makal od nevidím do nevidím a prováděl fyzicky náročnou manuální práci. Kdybych mohl vrátit čas, nikdy bych tam do tý firmy ani nevkročil. Jinak přeji dobrou chuť Kiki, pizzu si taky objednávám docela hojně, mimoto miluji i čínské nudle, tento týden jsem si zase ujížděl na italské kuchyni, jsem prostě gurmán :D Organismus taky potřebuje pauzu na regeneraci, dej se do pohody, ať je ti fajn a hlavně tento víkend, no už jsem natěšenej jako pes na procházku :D na sobotní večer.

Kikina (Pá, 3. 8. 2018 - 14:08)

Scénářů mám spousty, ale...Lukáši ale já piju poctivě jak píšeš ty tři čtyři litry vody vypiju a sranda je že čůrat nechodím vůbec asi to tělo všechno vypotí. Projímadlo do sebe určitě cpat nebudu i když by se možná hodilo protože nechodím ani kakat. Naposledy jsem byla v úterý a od té doby nic ale tak nemusí to být nutně zácpa spíš to bude tím že tenhle týden hrozně málo jím protože v těch vedrech mi prostě nechutná a u mě zase tři dny nejít na velkou není nic divného takže to nehrotim a spoléhám se na svůj organismus že si poradí sám. Každopádně už jsem se snad vzpamatovala a přepadl mě obrovský hlad tak jsem to riskla a objednala si pizzu za chvíli mi ji dovezou tak uvidíme maximálně to zase v noci vyhodím ale mám hrozný pocit prázdnoty v žaludku a cítím že se potřebuju najíst.

Kikina (Pá, 3. 8. 2018 - 14:08)

U nás začalo večer...Tak to ti závidím. Tady v Praze už nepršelo ani nepamatuju. Asi se tady brzo uvaříme.

Lukáš (Pá, 3. 8. 2018 - 13:08)

Lukáši díky za tip na...Scénářů mám spousty, ale Ty se dej co nejdřív dohromady! A ne, že si dáš projímadlo, to odvodňuje tělo a zrovna teď by Ti nijak nepomohlo!
Musíš hodně pít, ale jen čistou vodu a ne moc ledovou. Nech si odstát džbán s vodou na lince a ten poctivě pij. Klidně i 3-4 litry za den i když už nebudeš mít chuť. Tělo přebytečnou vodu vypustí ve formě čůrání :-)
Až Ti půjde do bytu sluníčko, tak zatáhni závěsy a zavři okno. Otevři okno znova, až slunce nebude svítit přímo do bytu. Jestli trochu pofukuje do oken, lze si vyrobit klimošku tak, že namočíš závěs a pak ho pověsíš na okno. Vítr, co jím bude procházet se ochladí a ochladí se tak trochu byt.
Tak si dej klidný víkend s filmy a relaxační hudbou, to pomůže.
Jako jídlo začni s ovocem- melouny, jahody a to, co obsahuje hodně vody.
Budu na Tebe myslet, v Norsku máme teď 23,8°C a možná bude i 25, njn léto tady moc není i když letos byla v červenci vedra i nad 30°C, což je tu krajně nezvyklé.

pavel (Pá, 3. 8. 2018 - 12:08)

U nás začalo večer příjemně pršet , asi do 1/2 druhý v noci , to byl bezva večer , pokecali jsme se sousedama a já v pleně se příjemně podělal a udělal , vydrželo to do rána a trošku ještě vytlačil , bezvadnej pátek , jdu do globusu koupit další pleny .Příjemný a podělaný víkend všem příznivcům .

Kikina (Pá, 3. 8. 2018 - 11:08)

Kiki: já jsem to se sexem...Lukáši díky za tip na další suprovej scénář. Tvoje fantazie je zdá se nevyčerpatelná :0) no já teď řešila úplně jiný problémy. Tenhle týden mě málem zabil. Ta vlna veder v kombinaci s poruchou klimatizace u nás v práci zavinila že jsem se včera regulérně složila. V práci u nás na hale přes třicet stupňů do toho s prominutím práce tři prdele. Už v půlce směny jsem byla grogy ani jsem nedojedla oběd vůbec mi nechutnalo. Jak jsem přežila zbytek směny a dostala se domů už ani nevím ale doma se mi zatmělo před očima podlomila se mi kolena a šla jsem k zemi. hodinu mi to trvalo než jsem se vzpamatovala abych si mohla dát aspoň sprchu a jít do postele. V noci jsem zvracela takže nad ránem jsem poslala zprávu šéfce že nepřijdu protože je mi totálně blbě ta to naštěstí pochopila ví že nejsem žádná simulantka a odepsala mi že v poho že mi píše na dnešek dovolenou. Tvrdě jsem zaspala až k ránu a vzbudila se teprve před chvílí. Už jsem snad ok ale rovnou ruším všechny plány na víkend měla jsem jet na jednu akci ale kašlu na to. Dám si totálně relaxační víkend a nebudu dělat vůbec nic dneska možná celý den nevylezu z postele asi si objednám něco k jídlu abych zjistila jestli už mi zase chutná pustím si nějakou pohodovou muziku nebo se kouknu na film a budu odpočívat. Dneska v noci jsem myslela že nastala moje poslední hodinka takhle blbě už mi nebylo ani nepamatuju.

Hanz (Čt, 2. 8. 2018 - 15:08)

Buď rád za takovou holku...Já jsem za ní rád. Ale určitě se najdou důležitější věci než je tohle. Stalo se jí to teď poprvé, ale jsou prý ženy kterým se to stává pravidelně. Tak doufám že to nebude náš případ. Hlavně kvůli ní vadí ji to mnohem víc než mně

Vtipálek (Čt, 2. 8. 2018 - 15:08)

Buď rád za takovou holku...Však já si taky nestěžuju. Tyhle nehody se stávají i v lepších rodinách.

pavel (Čt, 2. 8. 2018 - 13:08)

Jinak mě se jednou mladá...Buď rád za takovou holku !!!!

Vtipálek (Čt, 2. 8. 2018 - 13:08)

Jinak mě se jednou mladá pro změnu pochcala, když jsem jí to dělal do análu. Oni budou tyhle věci celé nějak propojené.

Vtipálek (Čt, 2. 8. 2018 - 13:08)

Ahoj, mám nový vztah s...Vsadím se, že na téhle diskuzi by se našel i někdo, kdo by ten výkon ocenil :)

Dáša (Čt, 4. 5. 2017 - 22:05)

Evo a ostatní holky, je to...Lenko a Evo, to máte zážitky. Já jsem se jen trochu připokakala, že to nikdo nepoznal a jindy se mi také podařilo dvakrát se počurat, ale toto nevím, jak bych přežila. Držím palce, abyste na to zapomněly.

Hanz (St, 1. 8. 2018 - 22:08)

Ahoj, mám nový vztah s přítelkyní. Mneli jsme spolu zatím 2x sex. Poprvé to bylo v pohodě. Ale včera když jsem jí prirazel do vagíny, tak se u toho pokadila. Hned se začala omlouvat jak je jí to trapný, že se jí to před tím nikdy nestalo..... Já jsem jí říkal samozřejmě že je to v pohodě.... (žádný anal atd. Jsme neprovozovali) stalo se jí to při klasickém sexu. Chtěl bych se zeptat stalo už se to někomu? Docela mě to vykolejilo. Děje se to i někomu jinému?

Alice (St, 1. 8. 2018 - 13:08)

Naposledy jsem se pokakala asi před půl hodinou. Chtěla jsem to ještě jednou prubnout, než za týden odjedu do Bohnic, kde chci provést ten experiment. Akorát jsem musela počkat, než mamka odejde na odpolední směnu-jede šlapat. Taťka je na služební cestě v zahraničí-do cvokárny. Dneska jsem to taky chtěla zkusit do nějakých těsných kalhot, tak jsem si vzala přilnavé světlé rifle a vyšlo to dobře. Ten pocit nafukování kalhot je opravdu zajímavý a příjemný. Nicméně je mi v těch riflích horko a taky jsem docela dost cítit, tak už jdu radši pod sprchu. Každopádně generálka se mi vydařila. Do Bohnic si přibalim sebou takové volnější tmavé tepláky. V těch snad nebude na první pohled vidět, že mám v kalhotkách. Dnes kdybych šla v těch riflích ven, tak by si toho asi hned každý všimnul

Alice (St, 1. 8. 2018 - 13:08)

Naposledy jsem se pokakala asi před půl hodinou. Chtěla jsem to ještě jednou prubnout, než za týden odjedu na ten tábor, kde chci provést ten experiment. Akorát jsem musela počkat, než mamka odejde na odpolední směnu. Taťka je na služební cestě v zahraničí. Dneska jsem to taky chtěla zkusit do nějakých těsných kalhot, tak jsem si vzala přilnavé světlé rifle a vyšlo to dobře. Ten pocit nafukování kalhot je opravdu zajímavý a příjemný. Nicméně je mi v těch riflích horko a taky jsem docela dost cítit, tak už jdu radši pod sprchu. Každopádně generálka se mi vydařila. Na ten tábor si přibalim sebou takové volnější tmavé tepláky. V těch snad nebude na první pohled vidět, že mám v kalhotkách. Dnes kdybych šla v těch riflích ven, tak by si toho asi hned každý všimnul.

Vtipálek (St, 1. 8. 2018 - 09:08)

Pokadila jsem se teď na...Ahoj to si ještě v tom Řecku dopadla dobře, že ses tam jenom posrala. Někdo tam třeba i uhořel.

pavel (St, 1. 8. 2018 - 06:08)

Včera v tom největším horku jsem použil plenu na velkou potřebu , vyšlo to líp , než jsem čekal , vyrábějí to docela dobře . Žádnej extrémní zápach , než jsem došel domů , tak jsem se vyprázdnil úplně a spal v tom až do teď. Hodně štěstí při podělávání

Jana (Út, 31. 7. 2018 - 22:07)

Návodů a scénářů tu...Lukáši, díky za stručné informace. Něco už jsem našla, zkusím se ještě kouknout, aby vše klaplo. Nikdy jsem dřív toto neřešila, proto jsou moje zkušenosti téměř nulové. Doufám, že všechno vyjde v utajení, protože v Řecku jsem si ostudy užila vrchovatě. Kromě našich tam byly ještě i dvě rodiny příbuzných, a ty se potom na mne dívaly jako na nějakou vadnou. Sestřenky a bratránci se nemohli na mne vynadívat (světlezelené plavky) a jejich blbé poznámky mě taky docela štvaly. Cizí mě byli ukradeni. Než naši příjdou z práce, tak bych to od rána mohla stihnout že? Je mi 17. Jak to udělám, určitě si to nenechám pro sebe.

Reklama

Přidat komentář