Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

aby ses (So, 26. 5. 2018 - 15:05)

z toho opravdu nepo.sral, úchyle

Kikina (So, 26. 5. 2018 - 15:05)

Ahoj Dito. Napiš pak...Jenom se neboj Romano a napln si kalhotky je to super. A pokud potrebujes radu je tu dost zkusenych a podobne postizenych co ti ji radi poskytnou.

Kikina (So, 26. 5. 2018 - 15:05)

Ahoj Kikino a Romano,...To mi pripomina moje zacatky :0) je fakt ze dokud si clovek nevytrenuje sverace tak pri tom planovani hrozi riziko nedobrovolneho pokakani na nevhodnem miste ale vsechna cest uhrala jsi to dobre. Tak vidim ze jsem se nespletla kdyz jsem tusila ze te to napoprve muselo nejak zaujmout jinak bys to nezkousela znova a dobrovolne. Ten prvotni nic moc pocit jak pises asi souvisi s tim ze ses venku bala aby te nikdo neodhalil. Hadam ze potom doma kdyz uz jsi byla v klidu tak sis to uzila kdyby te ty plne kalhotky odpuzovaly tak si v tom urcite nepobudes takze klidne experimentuj dal ale tanga urcite nedoporucuju. Ja je normalne nosim kdyz se zrovna nepokakavam ale zkousela jsem to i do nich a nic nezadrzi vsechno skonci v kalhotach a tam kde nema. Klasicky kalhotky jsou na pokakavani urcite nejlepsi. Jinak leginy jsou nejlepsi v tom jak krasne ten naklad na zadecku tvaruji. Sice jsou tesne ale zaroven z lehke latky a fakt pokakat se v leginach je nejvetsi pohoda doporucuju. Zkousela jsem lecos zkousela jsem to i do dzin jak pises ty a je fakt ze v tech upnutych dzinach to zadna velka pohoda nebyla.

Dita (So, 26. 5. 2018 - 14:05)

Ahoj Dito. Napiš pak...Ahoj Kikino a Romano, nevyšlo to úplně podle plánu, přišlo to o trochu dříve, ale snad se to naši nedozví. Jak jsem šla z Alberta, tak mi asi třikrát pořádně zaškrundlalo v břiše a za okamžik počtvrté, ale to už jsem neustála. Schovala jsem se do průjezdu, odkud jsem zavolala mámě a chtěla jsem si ověřit, zda naši již skutečně odjeli. Při hovoru jsem dělala, že jsem ještě v obchodě a jestli k tomu co mají, jestli nechtějí něco přikoupit. Na to mi ona odpověděla, že již akorát vyjíždějí, a tak jsme se rozloučily. Sice mě z auta pak zahlédli, jenom jsme si zamávali, naštěstí nezastavili a v zrcátku to asi neviděli. Pak jsem se míjela s jednou bývalou mojí učitelkou ze základky, ale ona byla vždycky v pohodě, tak by z toho asi trágu nedělala. Ale ono když někoho míjíš, kdo jde proti Tobě tak se jí/mu na zadek asi nedíváš. Sice jsem byla již cítit, ale asi neví, že jsem ji potkala s tím nákladem. Pocitově celkem nic moc, prostě tíha, teplo a vlhko. Nevím, co bys chtěla Romano slyšet, ale kalhotky prostě úplně plný. A doma jsem zjistila na kalhotech hnědožlutý flek skoro od vrchu zadku přes rozkrok a vrch nohavic až na punt. Asi nejzajímavější pocit byl, když se to ze mne hrnulo do těch kalhotek a jak se nafukovaly kalhoty - nejen na zadku. Kikino, byla jsem překvapená, že byly fleky i na vrchu nohavic. Jestli se ty kalhotky nafoukly i do vrchu nohavic? A domů jsem to vzala zadem. Sice na mne volala ze zahrady sousedka, že nám chce něco předat od listonoše, tak jsem na ni zavolala, že je mi špatně, že se zastavím zítra. Tak tam půjdu za chvíli. Sice se mi už chtělo na záchod včera ráno, ale chtěla jsem ještě něco nastřádat ke zvýšení efektu a ačkoliv jsem se už bála ve škole i cestou domů, abych se nepodělala, tak jsem si říkala, než jsem zjistila, že budu muset jít do Alberta, že by bylo dobré, aby se využil dokonale čas a podařilo se mi to hned, jak naši odjedou, tak jsem to podpořila ještě kefírem. Netušila jsem, že to tak rychle uspíší. Takže teď peru podle rad Lukáše. Jenom mně napadlo, jestli to nemůžou naši poznat podle vodoměru, že by byla výrazně vyšší spotřeba vody. Doma jsem si v tom pobyla asi tři hodiny i jsem v tom seděla u telky a do křesla jsem dala igelit. Kikino, nevím ještě určitě, jestli se teda přidám k Tobě do party, ale asi částečně jo, protože jednou nebo dvakrát asi určitě to zopakuji, ale to první další se musí stát jenom doma, to by venku nešlo. Proto by mě Kikino zajímalo, kdybych měla na sobě zase ty skinny džíny nebo džegíny nebo podle Tebe legíny a pod nimi tanga, jestli ty skinny nohavice by to udržely nahoře. Pak si dám pauzu, a až bych se osamostatnila od našich, tak bych si chtěla v této souvislosti zajet někam, kde mne nikdo nebude znát, vzít si někde pokoj se sprchou, pochodit po městě, pustit to někde v davu lidí a koukat na jejich výrazy, jak na mne zírají. Pak se na to už vykašlu a budu se snažit najít si kluka a tímto se už nějak nezabývat. Pokud by se mi to stalo, tak by se nedalo nic dělat. Kikino, teď jdu něco sníst, pak dám zase máčet ty džíny, vezmu čokla a půjdu s ním ven a stavím se u sousedky pro tu zásilku. Kdyby byla moje noha ok, tak bych se jela projet na bruslích.

otázka (So, 26. 5. 2018 - 14:05)

Voní vám ty hovna?

Kikina (So, 26. 5. 2018 - 14:05)

Dobrý den, pokud sháníte...Jako ze bych se pak pokakala z toho splaceni? Ne dekuji nechci.

jo (So, 26. 5. 2018 - 11:05)

Se z těch splátek poserou a bude jim hej.
O půjčkách tu není řeč dealerko.

Monika (So, 26. 5. 2018 - 11:05)

Dobrý den, pokud sháníte půjčku, chtěla bych Vám doporučit Honzík půjčku, kde najdete veškeré bankovní i nebankovní společnosti. Vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější na www.pujckahonzik.cz

Andy (So, 26. 5. 2018 - 10:05)

Ahoj Kikino, v pátek máme...Dito a Kikino, nikoho z vás za toto neodsuzuji. Je to každého věc, jak nakládá se svým volným časem. Sice to máte bez posměchu atd, ale o to vám asi ani nejde. Já bych ale dobrovolně do toho nešla. Asi bych měla také jako Iva obavy z bakterií, které mají určitě i velký negativní vliv na pokožku. A pokud se dostanou do pičky, tak to je už pak docela malér.

Andy (So, 26. 5. 2018 - 10:05)

Dominiko, některé učitelky...Lenko, snaž se z toho nic nedělat. Taky vím, že kamarádi a kamarádky mohou být škodolibé, ale pak je potřeba změnit názor a ze skupiny kamarádů je vyřadit. Já jsem na tom stejně jako Ty, myslím s tím přiznáním pokakání se. Byla jsem ještě s dalšími kamarádkami pozvaná na narozeniny jedné naší společné kamarádky na jejich chatu. Prostředí velmi příjemné, ale katastrofální wc. Jen když jsem tam byla čurat, tak jsem se tam málem pozvracela. Když se později začala hlásit velká potřeba, tak jsem byla přesvědčená, že vydržím až domů. Potom nucení na velkou nějak ustalo, tak ok a potom jsme ještě něco zbaštili a pak jsem si jen prdla, ale za okamžik jsem si začala uvědomovat, že to nebyl jen prd, ale že mám naděláno v kalhotech. Za čtvrt hodiny se někdo ptal, tak jsem se omluvila za ten prd a řekla jsem ať někdo otevře okno. Tak ta oslavenkyně ho šla otevřít. Pak jim bylo divné, že ten odér tam furt zůstává, tak jedna kamarádka kvůli tomu prdu se přišla zeptat mne, jestli nejsem pokaďená a já jsem řekla že ne. Myslela jsem si, že si pak obleču kabát, který je i přes zadek a nikdo nic neuvidí. Pak přišla ta oslavenkyně, abych jí pomohla s odnosem šálků. Moc se mi pochopitelně nechtělo, ona mě zatáhla za ruku a tak každá mohla vidět můj zadek. Tak se všechny smály na můj účet. Nikdo z nich se nechce se mnou bavit a taky mám přezdívku - Anda hloupá pokakanda. Bylo mi strašně trapně, ale asi jsem taková, že jsem to zatloukala. To zapírání bylo fakt hloupé, ale jak tady vidím, tak podělat se může téměř každý.

Pro Ditu: Odhaduji, že jsi to už asi provedla, ale pokud Tě čeká třeba další fáze praní (a udělala jsi to do těch bílých džín), tak je to hodně náročné to vyprat do původního stavu. To vím podle této své nehody, kdy jsem měla na sobě světlé kalhoty. V černých gatích bych mohla dokonale zapírat a jejich prací očista by byla jednodušší.

pavel (So, 26. 5. 2018 - 10:05)

Úžasný sobotní ráno , večer jsem si docela dost naplnil plenu a ráno se do ní ještě vyčůral . Prostě bezva načatej den .

Kikina (So, 26. 5. 2018 - 10:05)

Zdravím vás...Ahoj ty jsi ta Iva z diskuze kakani partnerky vid?

Iva (So, 26. 5. 2018 - 08:05)

Zdravím vás přátele.Náhodou jsem se začetla do tehle diskuze a nedalo mi to abych nepřispěla.Co se týče pokakání,mě se to nikdy nestalo od dob kdy jsem se naučila kakat a čůrat do nočníku.Ale při silnem průjmu jsem nebyla od toho daleko,ale stačila jsem dojít na toaletu.Ale nikdy jsem se neposmívala lidem,kterym se stala takova nehoda.Pozastavuju se nad chováním neempatickych a škodolibých sestřiček,o kterych holky psaly.Pracuju ve zdravotnictví,ne sice na oddelení,ale mám hodně kamaradek-sestřiček,všechno mlade holky,ktere pracují na interním oddelení,na chirurgii,kde leží spousta pacientů po operaci a v takovem stavu je docela běžne že se pacient pokaká,ať je to mlady nebo starý člověk.A ještě se nestalo že by se mu smály.Povinností sestry je nejen důkladna starostivost o fyzickou stranku pacienta,ale taky být psychickou oporou,a ne pacienta uražet a psychicky deptat.Můj přítel je zdravotnicky zachranař a s pokakanym počůranym nebo pozvracenym pacientem se setkava často,a taky musí pro něj být psychickou podporou.Ty učitelky mi přijdou taky dost pomýlený,takhle by se pedagog neměl chovat.A pro holky,kterym se to stává častěji doporučuju zajít k lekaři,aby se přišlo na kořen věci,za tím se může skryvat vážna nemoc.Nemoci zažívacího traktu jsou zakeřne,proto je třeba aby se jim předešlo.Nebo to můžou být oslabeny svěrače,zkuste cviky na panevní dno,na netu je toho spousta.A další věci může být přílišny stres nebo psychicke vypětí,nenadarmo se říká"pokakat se strachy".Holky cítíms vámi a držím palce,aby jste si to daly do pořádku,a škodolibých lidi si nevšímejte,jim se to může šeredně vymstít,aby pak nebyli na tom ještě hůř než vy.Co se týče meho vztahu ke kakání,no kakání miluju od raneho dětství,tedy od nočníkovy doby,ale ne do kalhotek,ale nočníku a pak až jsem povyrostla tak do záchodu,miluju pocit slastneho nucení a tu slast když mi ze zadečku leze krásna tlustá šiška a pocit po dokonalem vypraznění je užasny.A myslím si,že se najde spousta lidi kteří milují kakání,jen to nechtějí přiznat.Kikino,i když jsem zdravoťáčka,neodsuzuju tě,pokud ti to dělá dobře a děláš to sama pro sebe a nikomu tím neubližuješ,tak je to fajn.Jen po umytí zadečku si ho namaž kalciem nebo jinou masti proti opruzeninam a pozor na vaginu,jistě se ti i tam stolice dostane,ve stolici se nachází milionů bakterii dobrych i špatnych,abys neriskovala zanět nebo infekcii,při umyvání používej intimní gel.Gynekologicke nemoci jsou taky moc zákeřne.Ještě jednou,holky nestyďte se jít k lekaři,normální dobrý lekař to pochopí,je to pro vaše zdraví a kakáme všichni,kakání je normální přirozená věc bez ktere se neda žít.Zatím tolik,pokud chcete vědět víc,ptejte se, na co budu vědět odpověď,odpovím.Krásny víkend a krásne kakáníčko přeju všem.A hlavně bez nehod.

Romana (Pá, 25. 5. 2018 - 19:05)

Ahoj Kikino, v pátek máme...Ahoj Dito. Napiš pak určitě, jak tvůj experiment dopadnul. Je to pro mě důležité. Sama přemýšlím, že do toho půjdu, tak abych věděla na co se připravit.

Kikina (Pá, 25. 5. 2018 - 16:05)

Ahoj Kikino, v pátek máme...Ahoj ja bych se pokakala taky ale nemam munici :0( vcera jsem odolala svym choutkam a presto ze jsem vedela ze nikam nevstavam tak jsem to hodila do zachoda. Zitra mam jine aktivity a nebude prilezitost tak snad v nedeli neco spacham. Jeste jsem tento tyden nesplnila svou normu :0)

Dita (Pá, 25. 5. 2018 - 16:05)

Wau ty vstavas do skoly...Ahoj Kikino, v pátek máme nultou hodinu - na sedmou a naopak v pondělí máme na devátou, tak se můžu vyspat. Naši budou za chvíli odjíždět. Ještě musím zajít něco koupit pro sebe do Alberta na jídlo, protože naši skoro všechno vezou na chalupu. Jak se vrátím, tak půjdu do toho. Už aby byli pryč, protože tlak ve střevech se zvětšuje.

Kikina (Pá, 25. 5. 2018 - 14:05)

Dita: tak, pokud Vaši...Sak ja rozumim tuhle diskuzi uz sleduji dlouho, tak vim jak to tady chodi ale aspon je tu sranda urcite vetsi nez na diskuzich typu : chci umrit a nedari se mi to apod :0)

Lukáš (Pá, 25. 5. 2018 - 12:05)

Dita: tak, pokud Vaši odjedou na chatu a vrátí se až v neděli navečer nebo dokonce pojedou až v po rovnou do práce, tak máš času více než dost. Takhle jsem to taky dělal. V pátek po příchodu ze školy už doma rodiče nebyli, takže už jsem mohl začít.

Kikina: mě je prostě divný, že někdo se tu jen hnusí nad tím, co provozujeme, nepíše tu o svých nehodách, kdy se chce jen svěřit a najít spřízněnou duši, že se to stát může i dospělému (což jistě může), ale pořád sem chodí. Asi jako bych se hnusil nad nějakým programem v TV, ale pořád si ji dobrovolně v tu dobu a na ten program zapínal....

Lenka: u Tebe je to něco jiného, podělala jsi se na veřejnosti (mě se to taky stalo) a jsi z toho špatná. Je tam ta ostuda a taky to, jakto, že jsem já ve svém věku, to nedokázal(a) vydržet. A tady se dočteš, že zdaleka nejsi jediná. A to hodně pomůže, to je bez debat. Ale neodsuzuješ nás, že se nám to zalíbilo a to, že si to v soukromí občas užijeme.

Kikina (Pá, 25. 5. 2018 - 11:05)

Já jsem se pokálel naposled...To bych mohla nekdy vyzkouset akorat my tu zadnou reku nemame :0(

Kikina (Pá, 25. 5. 2018 - 11:05)

Kikino, doufám, že to...Wau ty vstavas do skoly takhle brzo jo? Ale aspon mas dobrou prupravu az budes chodit do prace. Ja to znam vstavam pred patou hodinou nerada ale zvykla jsem si. Nicmene dnes mam neplanovane volno a musim se priznat ze jsem se z pelechu vyhrabala teprve pred chvilkou :0) no nic budu na dalku drzet palce a dej pak vedet jak si s pokusem dopadla.

Reklama

Přidat komentář