Reklama

klinická smrt

Sonula (Čt, 27. 1. 2005 - 18:01)

má někdo osobní zkušenost, zajímá mě to - napište

be-be (So, 8. 1. 2005 - 10:01)

zadny takovy.ja dvakrat a je to bratru uz pet let naposledy..to prvni dalsi dva roky predtim.ani me to nijak zvlast nepoznamenalo..samozr.dost zalezi jak dlouho je clovek mimo,protoze jak znamo-klinicka smrt neni smrt smrtouci..zastavi se obeh a neokyslicuje se mozek..diky tomu tedy dochazi k poskozeni mozku..a jde o vteriny..od urcite chvile je smitec..tedy se zdravym mozkem..to co lide popisuji-tedy ty zazitky o kterych se domnivaji ze to je cesta tam na druhou stranu-jsou ve skutecnosti stavy vyvolane tim ze mozek tzv.jede jako kone bez kociho..no taky me to zklamalo--ale bohuzel-mozek to zabali asi az za 20 min.myslim..ovsem uz davno predtim se stane nepouzitelnym..tedy --pokud nedoslo opravdu k poskozeni tak proc bejt na prkne?ostatne dnes vas ani na to prkno nedaj..myslim ze tato povera je rozsirena kvuli nespoctu zlobivych kardiaku,kteri si ne a ne nedaji rict-nebo workoholiku,atd,atd..

Jana (Pá, 7. 1. 2005 - 23:01)

zaujima ma tato tema, kto ma s tym skusenosti, co zazil, a ci sa nejak zmenil...vdaka Janka:)

justina (Pá, 7. 1. 2005 - 21:01)

ahojte..ja som prekonala klinickú smrť zadusením ako 14-ročná... dodnes si na to matne spomínam ako na ve?mi nepríjemný zážitok, ako akési brodenie sa v močiari. Neskôr som sa začala venovať astrologii a takéto veci sa vraj dejú pri tranzitoch Saturna cez nativné SLnko. Tak som si to pozrela v horoskope.. a čuduj sa svete... bol tam rozdiel dva týždne.

Brutus (Út, 4. 1. 2005 - 14:01)

...Do roka jsi na prkně, to je jisté. Vánoční dárky už nesháněj...

Dita (Po, 3. 1. 2005 - 21:01)

Z vlastní zkušenosti:přítel po infarktu přední i zadní stěny prodělal dvě klinické smrti.Stalo se před deseti lety.Učil se jíst,chodit...Dnes řídí auto,pracuje a je v pohodě.Dita

Niky (Po, 3. 1. 2005 - 18:01)

Vero muzes napsat jake jsi mela zkusenosti? Ja osobne si myslim, ze zivot muzes mit dlouhy, zalezi jak se o sebe staras.

Vera (Po, 3. 1. 2005 - 14:01)

prezila jsem 2 x klinickou smrt.naposledy vloni v zari. Nekde jsem cetla, ze clovek i kdyz prezije, velmi pravdepodobne do kora zemre ?Co k tomu vite ?

Reklama

Přidat komentář