Reklama

Klion-D 100

Naďa Jamná (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Dá se koupit KLION-D 100 bez receptu? Předem děkuji.

Karolína (Čt, 8. 10. 2020 - 20:10)

Nedá, musíš mít recept od svého lékaře / lékařky

Naďa Jamná (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Dá se koupit KLION-D 100 bez receptu? Předem děkuji.

Lexa (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

Ahoj, dnes je to 9. den, co mám Klion... je to po dlouhé léčbě, kdy jsem mezitím měla i 2x atb na různý bakterie v pochvě.. nicméně mě to od 5. tablety brutálně pálí :( Svědí to asi tak stejně, jako předtím a plus se přidalo to pálení... dneska jsem se naštvala a vzala tu 9. tabletu už ráno, že si teď večer zavedu 10. a zítra zavedu ještě Canesten 1 den tbl a pak doplním laktobacily.. tak mi držte pěsti, ať se těch potvor konečně zbavím.. :(

Dana (Po, 6. 11. 2017 - 16:11)

Gyn. mi předepsal tyto vag. tablety. Lékárník mě zvlášť upozornil že ještě 3 dny po "dobrání" nesmím ani kapku alkoholu, že by mi mohlo být hrozně zle. Přijde mi to divné. Máte s tím někdo zkušenost?

Kája (Čt, 19. 10. 2017 - 07:10)

U pribalovky je u toho Klionu napsáno zavádět vodou.Tomu pojmu jsem vůbec nerozuměla,jak mám do sebe dostat čípek vodou ?Zevedla jsem si ho včera ručně a dnes ráno nic,žádné spineni,ani krev..Po kontrole jsem zjistila,ze se ten čípek rozpustil jen tak napůl,jsem z toho vydesena.Je tohle normální ? A jak to mám zavést vodou ?

Pavlína (Pá, 9. 6. 2017 - 14:06)

Jak to ale vydržet bez sexu 10 dní? Jsme s přítelem spolu pár měsíců takže zamilovaní a nadržení a to se prostě nedá...:-(

Sarka (Čt, 23. 3. 2017 - 19:03)

Ahojky, take uzivam ma nekdo stejny problem ze po zavedeni druhy den krvacite a pote take v pribalovem letaku nic neni

Dany (St, 13. 6. 2018 - 21:06)

Ahoj, stalo se vám někomu, že se vám při braní Klion-D 100 zpozdila menstruace?

M. (Út, 12. 6. 2018 - 22:06)

Klion 100 su hlavne dobre a ucinne tabletky..ktore treba dobrat 10 ako su v baleni kazdu noc .. cize baby ziaden stres ktora ich mate brat berte,neodkladajte lekar vie co predpisuje a hlavne zdravie prvorade.

Rita (Út, 12. 6. 2018 - 22:06)

Kto berie teraz aktualne klion 100 ? Ak ich beriete treba si ich zaviest dnu a to tak ze si tu tabletku namočite do čistej vody a hned dnu...musi byt vlhka aby sa dnu dobre roztopila ..preto mate ine slabe krvacania lebo si podrazdite pri zavadzani dnu...ak ju dnu date suchu bez navlhcenia..

M. (Út, 12. 6. 2018 - 22:06)

Tiež mám tento problém....Klion som brala i ja ..teda beriem a to som tehotna, a v pohode..netreba si vsimat co pisu ine ze krvacaju s toho alebo spinia...mne nic zatial.. berete ak vam ich dr.predpisal

Jaja (Út, 27. 2. 2018 - 21:02)

Take jsrm si vzala tabletu na zavadeni klion a bylo me blbe,bolel zaludek i bricho a litala na velkou.Mate nekdo zkusenosti

b. (Út, 8. 11. 2016 - 20:11)

Tak ja si tu tabletu zavedla a palilo to tak,ze jsem z toho brečela a okamzite jsem si to musela jit vypláchnout rosalginem.I po vyplachnuti me to porad pali,zitra mam jit do prace a jsem z toho paleni a svedeni uz zoufala.Fakt na dne ?

Jitka (Pá, 26. 2. 2016 - 22:02)

Ahoj, chtela bych se zeptat,...Ze me vypadne hooodne malo..mam ho ted 3 den (noc) :)

Jitka (Pá, 26. 2. 2016 - 22:02)

Klion beru 3 den a bez problemu mam jeste tabletky jiny antibkotika,mudr rikal ze to muze palit ale nic..

Nevimproste :( (Út, 23. 2. 2016 - 08:02)

Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli se nekomu z vas stalo, ze by po uziti Klion-D 100 vecer zavedla tabletu...ale rano zvas zadny bily tentononc nevysel? Divny ne?

Eva (Út, 5. 11. 2013 - 18:11)

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli se může klion užívat i během menstruace? Předem děkuji za odpoěd.

Jana (Čt, 17. 10. 2013 - 14:10)

Já klion D100 používám...Míšo, mě to po Klionu taky strašně svědilo. Ne hned na začátku, ale asi až po nějaké páté tabletce, psala jsem sáhodlouhý příspěvek :D Už máš po problémech? Co ti bylo a jak jste to nakonec vyléčili?

Jana (Čt, 17. 10. 2013 - 14:10)

Ahoj všem, taky se podělím o zkušenost s Klionem. Nejprve: měla jsem nějaké gyn. obtíže, kterých jsem se asi 2 měsíce sama bez porady nedokázala zbavit. Nejdříve nájezd na mykózu, tak jsem zkusila GynoPevaryl - zabral, pak ale zase výtok i zápach, tak VitaGynC - zabral na chvíli. Po jednoduchých testech zjistil doktor bakterii Gardnerellu, ale mezitím překvapivě obtíže zmizely, tak jsme nenasazovali antibi. Po 14 dnech zase problémy, tak už jsem zas musela běžet k dr., protože s tím se prostě žít nedá... Doktor mi sám(!)navrhl i méně běžné testy - kromě bakterií a kvasinek taky trichomoniazu a chlamydie, abychom měli jistotu. Abych nečekala na výsledky jen tak bez léčby, předepsal mi Klion-D 100, abychom to začali už podchytávat a nedostávala se infekce dál např. do vaječníků. Takže Klion - asi první 4 zavedení byly v pohodě, ale pak mě začal celkem svědit poševní vchod. Říkám si-no asi se holt nějak projevuje ta infekce, co se dá dělat, jestli to chci zaléčit, tak aplikuju dál. Když už byly výsledky, už bylo svědění k nevydržení. A čím víc se škrábu, tím je to horší. Mezitím výsledky, zjistili kromě předchozích bakterií i nějaká ureaplasmata, takže teď antibi a na zavádění nově Glob.vag.cum Natr.tetrabor.CSC (ofiko název asi nemají). Ten Klion prý už můžu vysadit, že po 7 tabletkách už je léčba funkční a navíc to dorazí ty antibi, když už víme, o co jde. Ale že jestli chci, můžu ho dobrat. Jeden večer jsem vzala jen ty nové globule (želé) a skvěle se mi ulevilo. Ale, schválně jsem další večer zkusila vzít Klion a DO MINUTY jsem se začala škrábat jak blbec!! Okamžitě jsem ho musela vyjmout, umýt se a zavést globuli, která pak všechen zbytek vyplavila ven. Neskutečná úleva. Asi alergie na látku v Klionu. Jinak krvácení žádné, jak tu někdo popisuje. Myslím si, že krvácení by mohlo být způsobené tím, že se Klion hůř rozpouští (je velmi suchý a drsný) a tím dráždí sliznici. Pomůže ho těsně před zavedním na sekundu ponořit do vody, což se i doporučuje. Každopádně ale od problémů pomohl, žádný výtok ani zápach.. Kromě toho jsem našla užitečný článěk o Klionu: http://www.gyne.cz/clanky/1999/699cl5.htm Ve zkratce - když se obecně léčí bakt. inf., často se druhotně rozmnoží kvasinky a vznikne mykóza. Klion jako jediný lék obsahuje i antimykotikum, takže druhotné infekci zabrání. Jsem ráda, že mám tak prozíravého a zkušeného gynekologa.

Reklama

Přidat komentář