Reklama

Klubovna

Mony (Pá, 12. 10. 2007 - 11:10)

Andy....založila jsem si důchodové pojištění i manža...řekla jsem mu že mi to kámoška poradila z doktorky...:-)))))je tam na 150kč,90kč příspěvek...no však to asi znáš.Dobré?Sun:já léčila své děťátka,spinkali semnou a jsem taky nakažena virem chřipky:-)

Andy (Pá, 12. 10. 2007 - 11:10)

Sun: co je to kýchavice? Jako pšíkání? Stiskni si místo těsně pod nosem a když to nepomůže, něco na tebe leze:( Aby toho nebylo málo!

Andy (Pá, 12. 10. 2007 - 11:10)

To tedy je, chválíme webmastera za to, že nám to tu spravil a poskytl nové téma:))Čuste ženský, tak už máme oficiální rubriku, která vždy bude podléhat tématu:)) To je super, tak doufám, že to odradí ty narušitele, co nám vyčítají, že nemluvíme o tématu:))Doufám, že jste nečetly ty žvásty, co tam přidal nějaký můj protivník, dle mého je dost ubohý, říkat za někoho nesmysly, jen aby se zošklivil lidem:))

sun (Pá, 12. 10. 2007 - 11:10)

Jo holky a abych těch zmatků nebylo málo - chytla jsem takovou hroznou kýchavici nesnesitelnou, otravnou, vlezlou, že nemohu pomalu ani psát. Potvora jedna . Ne a ne se jí zbavit.

Mony (Pá, 12. 10. 2007 - 11:10)

to je rychlovka......zdravím:-)

sun (Pá, 12. 10. 2007 - 11:10)

Nazdárek všem a dobré pobytí v novém domově. Toto byl rychlý začátek . Díky.

Andy (Pá, 12. 10. 2007 - 09:10)

Zakládám nové téma, místo VRBY, co okupili závistivci neférovou hrou. Běžné povídání o běžném životě tu chybí, takže pro ty, co si chtěj jen tak pokecat o každodenním životě, račte vstoupit do Klubovny:))

Reklama

Přidat komentář