Reklama

Kluci a nahota doma

Dana (So, 8. 8. 2020 - 10:08)

To jo. Nějací malí kloučci se hlídat musí.

Lukáš (Pá, 7. 8. 2020 - 23:08)

Prosím vás,nepište sem ty pohádky : )

Patrik (Út, 28. 7. 2020 - 12:07)

Když si honím pero v posteli utočím se na bolk a stříkám na ručník ale někdy to letí i metr a tam už je zeď a stíká to po zdi už je tam takových čar od semene asi deset . Zitra to musím přetřít primalexem.

TK (St, 29. 7. 2020 - 21:07)

Takhle mám postříkanou zeď za topením. Já ho totiž občas strkám mezi topení a to až do výstřiku.

Návštěvník (Út, 28. 7. 2020 - 13:07)

natři tu zeď latexem. příště to už jen vezmeš mokrou hadrou

Abe (So, 18. 7. 2020 - 01:07)

Nahota je zcela přirozená a doma se jí nevyhnete, pokud nemá jiný účel. Já byl například nahotou trestán a ponižován, od dětství matkou. Bývalo to spojováno s bitím, nucenou onanií, zákazem vycházení. Matka se svlékala a bavila se mým vzrušením, také přede mnou masturbovala i souložila . Od té doby, když jsem nahý. mám zpravidla tuhou erekci a nutkání k onanii. V manželství s tím nemám problém. Manželka si mne takového vzala a v podstatě je ráda, že jsem stále schopný.

Jana (Čt, 16. 7. 2020 - 23:07)

Na 14 Úplne decko

Marketa (Ne, 28. 6. 2020 - 22:06)

Ahoj jsem holka a mám 3 sourozence. Když jsem měla 8 let tak se odstěhoval táta a zůstali jsme s mámou sami. Já měla 3 bratry 15. 13. 4. Od první třídy ZŠ jsem se koupala v plavkách kluci se koupali bez plavek na rybníku do 14 let máma jim plavky nekoupila. Až potom postupně ano. Zajímalo by mě jestli se stydeli před spolužáky měli z nich srandu. Já bych se hambou propadla. Bylo mě těch starších líto ale máma měla svoji hlavu.

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 07:07)

Proč by ses mněla hambou propadnout?Každej má mezi nihama co mu příroda dala.Holky pičku,kluci čůráčka.

Martin XY (Po, 29. 6. 2020 - 06:06)

Markéto, synovi je13 a v přírodě se od mala koupe zásadně bez plavek. Jezdíme se koupat do zatopené pískovny, kde nás nikdo nezná, tak není problém s posměchem. Většina koupajících na něho hledí se zájmem, zatím jsme se nikdy s negativní reakcí nesetkali. Syn s tím zatím problém nemá a nestydí se. Letošní léto ukáže jak to bude dál. Až si sám řekne o plavky tak mu je koupíme.

Jitka (St, 1. 7. 2020 - 21:07)

Souhlas , a proč by nemohl ? Měl jsem to takhle do patnácti než jsem dostal občanku , poté se mě taťka zeptal jestli se chci i dál koupat nahej , souhlasil jsem.Musím podotknout že jsem byl poněkud méně vyvinutý a vypadal jsem o dva - tři roky mladší jak táta říkal, což jsem zatím pořád. Holit jsem se nemusel , nebylo co .To přišlo až o rok loni .Mám rád nahé koupání , chodím se koupat takhle pořád , teď už bez táty.Je mi teď sedmnáct a jediný co mi vadí je že už se musim holit, no nemusím , ale chci.

Martin XY (Čt, 2. 7. 2020 - 05:07)

Samozřejmě, že se může koupat dál nahý pokud bude chtít. Zatím si o plavky neřekl, takže v nahém koupání pokračuje. Okolí po něm kouká, protože má penis a varlata jako kluci cca o 2 roky starší. Takže pravý opak než u tebe. Neřeší to, spíše to berte jako výhodu. Chloupky není zatím třeba holit, protože mu začínají řídce vyrážet.

Z (Pá, 17. 7. 2020 - 09:07)

Z

Teta 20 let (Ne, 28. 6. 2020 - 19:06)

Vždy když u mě spí synovec 14 let tak chodím naha abych ho tím drazdila on také chodí nahý a baví mě pohled na ten jeho penis když mi třeba sáhne na zadek nebo na prsa nebo když mu sáhnu na kulky

Z (Ne, 28. 6. 2020 - 22:06)

Z

Tami (Pá, 26. 6. 2020 - 12:06)

Ja kdyz chodim doma naha tak si me jakoze nikdo nevsima a pritom pokukujeme po sobe vsichi,tata,mama,segra a ja.Tatovi vzdy trochu stoji,trci mu ale ma schovany zalud a to me rajcuje protoze kdyz si sednu proti nemu do kresla a roztahnu nohy tak mu zalud vylede ven a kdyz je to dlouho tak se objevi i kapiska a to uz reaguje mamka a sklani se nad nim a kouri ho do vystriku,tatka vzdycky kouka na me a mrka a ocima beha na moji pipinu a na oci,stale semtam,jsem mokra vim to a vzdy cekam na mamku az me vyprsti a tata ji,je to boziiii.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 00:06)

I ty Tondo kolenatej...

Majo (Pá, 26. 6. 2020 - 11:06)

Kecy,kecy,neni to pravda,kdyz se produciruje doma naha pred tatinkem nebo braskou tak to ucel ma,vzdy se mi postavi a je vymalovano.

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

No a co jako ?

Návštěvník (Pá, 26. 6. 2020 - 23:06)

nepopírám že s tatkovi postaví ale jako správný otec by ti měl říct abys na sebe něco hodila abys brala i ohled na ostatní členy domácnosti, nejsi v tom baráku sama a tak by ses taky tak měla chovat, oni respektují tebe , ty respektuj je že nejsou na tvou frndu zvědaví , i když se mu postaví, to je totiž něco co se nedá ovládat, to je jak bys měla být měsíc bez sexu, taky to nedáš a uděláš se rukou.

Reklama

Přidat komentář