Reklama

Kopřiva

Eva (Pá, 19. 2. 2016 - 21:02)

Panenko skakava,kopriva je velice silna bylinka a pit ji tolik,to je silenost.Znate prislovi vseho mo skodi?
A nebo min je vic?

Katka (St, 17. 6. 2015 - 09:06)

Dobrý den,
myslíte, že je možné, že mé tělo špatně reaguje na kopřivu?
Asi týden ji pijeme s přítelem, co jsme si natrhali v krásné čisté přírodě, každopádně, to jsem pila tak max 0,5 litru za den, poslední 2 dny jí dělám víc a včera jsem už vypila asi litr. Poslední 2 dny a včera to vygradovalo, mám svědění celého těla, jak kdyby mě všude poštípaly blešky, či něco, spousty malých puchýřků vlastně jak ožahání a strašně to svědí, dnes už mě svědí i genitálie, nevím, jestli od čůrání...fakt si nevím rady, je-li to zvýšeným dávkováním, nebo že se tělo čistí a vše jde takto ven nebo prostě pro mne kopřiva není...?

doplnění (Čt, 23. 10. 2014 - 12:10)

jak je to

kopřiva je...jedině snad při rozšíření cév a odvodnění dojde k poklesu tlaku a pak může bolet hlava.

dotaz (Čt, 23. 10. 2014 - 12:10)

kazda bylinka (nebo...jak je to

kopřiva je údajně proti zúžování cév
http://www.zahradaapriroda.cz/kopriva-jako-lek/

snad zvyšuje srážlivost

vrana (Po, 2. 4. 2007 - 20:04)

kazda bylinka (nebo jaka-koliv kura) se ma pit 6 tydnu a pak udelat pauzu, co je mozne, ze po koprive i boli trochu hlava nebot suzuje cevy, ale je nutne to pozorovat, ne na nakazdeho to pusobi stejne, na kazdy pad cisti dobre telo a take zabiji viry v tele, cisti krev

ajka (Po, 2. 4. 2007 - 14:04)

jo myslím že ti to prospěje

Verča (Ne, 27. 2. 2005 - 22:02)

Já myslím,že tam je nutné dost striktní dodržování těch pauz.Ale nevím jak přesně.Informuj se v lékárně jak psala Lenka

lenka (Ne, 27. 2. 2005 - 15:02)

lékárna ti dá na všechny tvoje otázky odpovědi.

lenka (Ne, 27. 2. 2005 - 15:02)

koupíš si v lékárně sušenou kopřivu a tam si přečteš, jak se má užívat a jak dlouho se louhuje. Je to ale hnusná chuŤ - aspoň mě se z ní dělá blbě. Pročišťuje, to je pravda, a taky má v sobě hodně železa a dalších vitamínů. Jestli máš vlasy tmavé, tak i přeliv si na vlasy můžeš udělat, to je také pro vlasy zdravé. Pauzu udělej podle sebe - třeba po třech týdnech pití vysaď a za 2 týdny třeba znova. Ale nepila bych to déle než půl roku(tuto proceduru bych nevykonávala déle než půl roku). Také záleží na tom, kolik chceš denně pít šálků a jak velkých. Jestli jsou tvé ledviny ok, tak si to stanov sama, doporučuju tak jeden hrneček denně. Jestli je máš špatný, tak zapomeň, co píšu a mazej k doktorovi, nechci si brát na svědomí tvé zdraví. Kopřiva je fajn věc, když se to s ní nepřehání, ostatně jako se vším.

Tereza (Ne, 27. 2. 2005 - 14:02)

Nemáte někdo zkušenosti s pitím kopřivy? chtěla bych ji zkusit na pročištění levin, vlasy atd.,ale nevím,jak se pije, kolik denně a jestli se dělá při té kúře nějaká pauza a tak. díky TEreza

Reklama

Přidat komentář