Reklama

Kúra 309 (na hubnutí)

monika (Pá, 2. 9. 2011 - 13:09)

Skutečně nikdo tuhle kůru...Ahoj já jsem to měla a za první 3 dny jsem shodila 2kg pak už vůbec nic ,ale pomohlo mi adipex je na předpis,mě ho napsala obvod.doktorka za 1 jsem shodila 8kg není to moc ,ale je to znát:-))

Natalie (Čt, 1. 9. 2011 - 18:09)

mne ta kura pomohla zhubla jsem 30 kg a citim se fajn zadna chuze jen kura 309 !! take jsem nachodila denne i 15 km a poznala jsem krasne mista ale nezhubla jsem jen pribrala tim ze jsem chuzi vyhladovel apak se najedla a tloustla jsem

silvia (Út, 16. 8. 2011 - 09:08)

ale lipoksal funguje beru ho...naozaj ten lipoksal funguje?

? (Ne, 12. 6. 2011 - 21:06)

Guy, z čeho usuzuješ, že se po dusičnanech nepřetržitě zvrací? Je to nesmysl, zkus nahlédnout do nějaké toxikologické příručky.

Lada (Ne, 12. 6. 2011 - 20:06)

konec experimentu, doplňuji svůj příspěvek z 1.6.2011 po 9 dnech jsem nezhubl ani deko. NEKUPOVAT ! vyhozené peníze !!!!

Helena (Út, 7. 6. 2011 - 06:06)

Ahoj, četla jsem o téhle...Lucie, takových zázračných zhubnutí už bylo...Bohužel to je tahání peněz z neštastných lidiček.To neexistuje a nevěř tomu! Jedině chůze-ale pořádná, a změna stravy..Nachodit denně aspon 6km rychlou chůzí s dlouhými kroky.To pro případ,když někdo nemůže cvičit. Mně cvičení nebaví,ale chůze ano..

Lucie (Út, 7. 6. 2011 - 06:06)

Skutečně nikdo tuhle kůru...Ahoj, četla jsem o téhle kůře v novinách, kde paní popisovala, jak ji tahle kůra opravdu pomohla a zhubla 27 kilo bez jakého koliv omezování, jen že na začáku držela 3 dny nejakou dietu :-)

Guy (Čt, 2. 6. 2011 - 00:06)

Jo tak tablety!!! Doufám že obsahujou aspoň dusičnany, po kterých budete nepřetržitě zvracet. Tudíž úspěch zaručen.

Helena (St, 1. 6. 2011 - 22:06)

ttp://www.zbozi.cz/p520904-brainway-l-tryptofan-cps-50/?q=tryptofan&qc=0&r=tab&sId=wOBzVudIwBaYy0JYdIWS&categoryPath=/kosmetika-a-zdravi/zdravi/prirodni-produkty&categoryId=355&productName=Brainway L-Tryptofan cps. 50

Tady se dá najít a koupit 50 tablet ,přibližně za 220-260.-

Helena-nesmíš b (St, 1. 6. 2011 - 22:06)

Mezi další účinky tryptofanu patří:
1)Snižuje vnímavost pro bolest
2) Působí jako nefarmaceutické antidepresivum
3) Uvolňuje napětí a tlumí úzkostné stavy
4) Snižuje příznaky chemických poruch v organismu způsobených alkoholem
5) Zlepšení sexuálních funkcí
A je dobrý na spánek a zrychlení metabolismu, protože spouští v noci vylučování růstového hormonu...Tím i podpoří hubnutí,ale není na hubnutí samotné.

dobrý_typ (St, 1. 6. 2011 - 22:06)

Ahoj všichni,
jestli chcete zadarmo vyzkoušet přípravky na hubnutí XLtoS, tak stačí v tomhle článku http://diety.doktorka.cz/letos-zhubnu-a-svou-vahu-si-udrzim/ si zkopírovat do emailu anketu z článku a nechat tam na jednotlivé otázky odpovědi, které jsou za vás správné a poslat na [email protected] , napsat tam svojí adresu a dostanete zadarmo hubnoucí pilulky.

ilona (St, 1. 6. 2011 - 20:06)

Jinak je ta kůra...Můžu se zeptat, na co to užíváš a jaké jsou ty tablety? jsem četla, že ty látky zplepšují náladu a pomáhají i v depresích:-)
je to tak nebo se mýlím?

Nesmíš bílkovin (St, 1. 6. 2011 - 15:06)

Jinak je ta kůra blbost,látka kterou obsahuje se prodáva asi za dvě stovky po 60tbl...;-) Kdybys jedl jen ovoce a zeleninu bez té kůry, zhubneš to samé. Nekritizuji, jen varuji před vyhozenými penězi. Plánuji to samé koupit za dvě stovky, ale na něco jiného.Jestli máš zájem, najdu název a dám to sem.

Lada (St, 1. 6. 2011 - 15:06)

No já změnil jídelníček už v září, nejím knedlíky, brambůrky a bílé pečivo, sladký si dám ,ale málo. Jim pořád stejně a 1x týdně chodím plavat,jinak se moc nehejbu sedim v kanclu.shodil jsem 6 kg, pak sem byl na kavitaci kde sem ubral další 2 kg a ted zkouším tuhle 309, chtel bych jeste tak 3-4 kg dolu. tedy celkem ze 116 na 104-105. piju to už 2 den, nic mi neni, jenom mám žaludek svrklej hlady. Od návodu na použítí jsem byl zklamanej, Napsali jenom že se nemůže maso, vejce, sýr. Čekal jsme nějakej návod co jíst a vydržet ty 3 dny.Jim zatím jim jenom ovoce a zeleninu. Dal bych si třeba tuňáka. Vydržím to ještě zejtra a pak napíšu jak sem dopadl. Včera sem měl 108kg. Ahoj .

Poradenství, hu (Út, 24. 5. 2011 - 09:05)

Dobrý den, nabízím vám hodinovou konzultaci v centru Regenerace, kde si řekneme co a jak máte dělat a jaký je důvod toho, že nehubnete. Skvělým bonusem je to, že si vás změříme na analyzátoru, který nám řekne váhu kostí, svalů, tuků, viscerálního tuku, váš metabolický věk, vypočítá přesně kolik kalorii denně máte přijmout a na základě těchto údajů můžeme sestavit hubnoucí program na míru (v případě vašeho zájmu).
místo: Praha 2
kontakt: [email protected]
telefon: 606 909 516

ilona (Po, 23. 5. 2011 - 20:05)

Ahoj, můžu se vás...Bolesti jsem teda neměla, ale bylo mi ihned po požití špatně - nechutnalo mi to a měla jsem pocit zvracení. A jinak jsem se celkově cítila divně, to je tak, když člověk nejí bílkoviny :/

anonym (Po, 23. 5. 2011 - 17:05)

Ahoj, můžu se vás zeptat.Jinde jsem se dočetla že po tom jsou i bolesti od žaludku jestli je to pravda...?

ilona (Pá, 20. 5. 2011 - 18:05)

Kůru 309 nemohu za sebe doporucit... Vubec mi nepomohla. Pomáhá maximálně, když změníte celkový jídelníček, za což ale nemusíte platit.
Nakonec mi s mými 10kg dolů pomohl výživový poradce p. Hasoň, sice si nechal zaplatit, ale teď jsem konečně spokojená a těším se na léto :-)

daska (Čt, 19. 5. 2011 - 14:05)

koupila jsem si hned dávku na třikrát, poprvé jsem neshodila ani deko, podruhé jsem zhubla 2 kila a to jen proto že jsem cvičila a jedla jinak než obvykle, mimochodem jsem hned 3 kila nabrala, třetí dávku už nemám ani chut brát protože to je neuvěřitelná blamáž, jen lituji těch peněz a tluču se do hlavy nad svojí blbostí.

Aďka (St, 18. 5. 2011 - 18:05)

Fuuu, Verča...to je skvelé, 7 kg dolu...a aj u Lucii za tri dni 1,5 kg :o) ja som zas natrafila na jednu stránku, kde na to komplet vsetci nadavali, ze je to podvod, tak uz fakticky neviem. A vraj je to nadmieru hnusne chutovo a niektorym aj zle prislo. Ako u vas?

Reklama

Přidat komentář