Reklama

Léčba přístrojem Zapper

miška (Čt, 6. 5. 2004 - 23:05)

Plíseň pod nehty - spolehlivě likviduje. Mamka a já jsme jí měly a oběma nám po cca 1,5 měsíci úplně zmizela. Na nohy jsme to používaly tak, že jsme na elektrody položily navlhčené nohy a bylo to. Firma nám nabízela i nádobu, ale tohle je asi lepší.

Pepina (Čt, 6. 5. 2004 - 21:05)

Peterku zabil elektrický střídavý, střídavý élektrický proud, střídavý, střídavý prostě élektrický proud. Neměl asi pojstky. 8-)

Vilma (Čt, 6. 5. 2004 - 20:05)

Mohlo by stačit projít tuhle diskuzi, někteří už psali.

Pepina (St, 5. 5. 2004 - 19:05)

Máte někdo zkušenost, že vám ten zaper pomohl od nějaký konkrétní nemoci?

Vilma (Ne, 2. 5. 2004 - 18:05)

Ještě by mne zajímalo, jestli to tu čte ještě pan Milan Peterka z Kojetína, který tuto diskuzi otevřel? Pane Peterko, proběhl ten váš výzkum?

Vilma (Ne, 2. 5. 2004 - 18:05)

Taky se znám s léčitelem - biotronikem, vím o tom, s jakými potížemi se na něj lidé obracejí a je to většinou v případech, kdy už nevědí jak dál, medicína už se na nich podepsala a taky neví, jak dál. Populace není v dobrém zdravotním stavu, stačí se podívat tady na doktorce na témata infekce a já nevím, co všechno a troufám si říci, že bude asi hůř a pak teprve nastanou časy, kdy se lidé začnou trochu víc o sebe starat sami a přijde k dobru i všelijaká, nyní opovrhovaná, alternativa. Vidím hned několik lidiček kolem sebe, kvůli kterým Zapper koupím a budu jim ho půjčovat, když budou chtít. Čekám na další informace, až budou další poznatky a pokud budu mít vlastní, dám taky vědět. Krásný večer všem.

Degustátor (Ne, 2. 5. 2004 - 10:05)

Včera jsem mluvil s jednou paní, která prý umí léčit přikládáním rukou. Hned mi zappera zabavila a že mi ho vrátí za pár dní. Takže napíšu její postřehy.Jinak na internetu je o zapperu napsáno hodně informací a postřehů ale vlastní zkušenost je opravdu asi k nezaplacení. Dík, že se vyjadřujete k mojemu pokusu, protože pro svojí milenku a pár lidí, co jsem jim o tom řekl, co chci zkusit, jsem byl taky magor. Ale pro milenku už magor teda nejsem :-)) ona u toho byla a asi mi věří, že jsem jí tajně do moči nevysypal bakterie.. Ti ostatní se smějí dál. Což jim nezazlívám ale malinko to nechápu.

Vilma (So, 1. 5. 2004 - 21:05)

Díky Degustátore za ten pokus, jsem spokojená. Funkce přístroje není žádný zázrak, je to technická záležitost. Že v našich tělech přebývají všelijaké potvůrky, které mají neuvěřitelné schopnosti přizpůsobit se podmínkám, které jim naše tělo poskytuje, to je zřejmá věc a že každý organismus je vůči něčemu odolný a něco ho ničí, to je jako s námi. Kdo slyšel něco o mutaci chřipkového viru, tak ví o čem je řeč. Člověk má tendenci věřit jen tomu, co vidí, může osahat, slyšet, zvážit atd., ale píšťalku pro psy naše ucho taky neslyší, elektřinu taky nikdo nikdy neviděl, vrtule se při určitých otáčkách stává také neviditelnou a tak určité elektrické vlny možná zabíjejí bakterie a plísně, jen to nikdo nevyužívá. A že tyto potvůrky mohou člověka uvnitř otravovat a protože lékařská věda - ále to je pořád do kola. Takže proč ne? Ještě jednou díky za informace, jen škoda, že to nevejde v obecnou známost. Ale kdo hledá - najde. Krásný historický prvomájový večer všem!

takyexperimentá (So, 1. 5. 2004 - 09:05)

Juuj,Degustátore, to je skvělý, ne? Docela s napětím jsem očekávala, co napíšeš - a spíš jsem čekala, že se nestane vůbec NIC a já si řeknu, no to jsi teda kráva, vyhodila jsi tři tisíce.... Ale fakt na tom asi něco bude....? Já jsem teď měla v používání dost dlouhou přestávku .... ono to přeci jenom zabere skoro hodinu denně a vzhledem k tomu, že se stydím ostatním říct, že to používám a potřebuju tudíž absolutní soukromí, není to tak jednoduché, ale zas začnu a budu se víc pozorovat. Tak se mi asi nezdálo, že v té době jsem měla tu moč "na pohled" trochu jinou... Ale byla to legrace, vždycky jsem si vzpomněla na tuhle diskuzi, jak tu někdo psal, že "většina těch mrch má odejít s močí" - a při splachování jsem civěla do mísy a říkala si, tak většina těch mrch má odejít s močí, odcházíte, mrchy, odcházíte...? Hahaha - já se ani nedivím mému okolí, které zavrhuje veškerou alternativní léčbu, že mě má za debila. Tak léčbě zdar a Degustátore, díky za povzbuzení.

Degustátor (So, 1. 5. 2004 - 09:05)

No, mě se teda teď už taky zdá celej ten povyk okolo toho strojku jako pěkná pakárna. Jsem takovej, že si, pokud to je možný, věci ověřuju na vlastní kůži. Zdálo se mi to na začátku jako opravdu naprosto hrozná kravina. Ale výsledky mě nahlodaly a čím víc o tom přemýšlím, tím docházím k poněkud jiným názorům. Ještě bych byl schopnej nějak okecat, kdyby to bylo jen u mě, ale pokud jsou výsledky stejný u dvou lidí současně, tak si myslím, že je to docela věrohodný.

tyg (So, 1. 5. 2004 - 00:05)

Škoda, že jste si Degustátore nenechal ty bakterie z moči nechat ještě namnožit - jak už jsem psal předtím, asi by to nešlo, jako v případě mojí přítelkyně. Jsou totiž tuhé nebo v posledním tažení, zatímco ještě před Zapperem si ve Vás v někde v klídku hověly jako spící agenti, teď musely ven. Díky za Váš objektivizující pokus. Nic není černobílé, ale něco to znamená.

Vilma (Pá, 30. 4. 2004 - 18:04)

Trpělivost není můj případ, ale snad už to bude brzy tu.

Degustátor (Pá, 30. 4. 2004 - 18:04)

Takže - výsledky mám. Oba dva vzorky nevykazovaly před použitím zapperu měřitelné množství bakterií. Po použití v obou vzorcích nálezy BYLY. PH moči se po použití zvýšilo z 5,5 na 7,5, objevily se i Erytrocyty a zvýšená hladina byla i u Epit. dlazdicovite (na to jsem se laborantky nezeptal, co to je) Na můj dotaz, zda je normální, že jeden den jsou vzorky bez nálezu a druhý den s výsledky, které vyšly po použití zapperu mi laborantka odpověděla, že ne. Chtěla vědět, co je to za strojek a tak jsem jí o tom něco povídal. Ale pořád si myslím, že to může být nějaké nedorozumění, protože by přece nebylo možné, aby taková věc, která (asi, možná, snad) funguje, nebyla uznaná jako alespo? podpůrnej prostředek pro zdraví. Takže nikterak přesvědčenej nejsem, ale .. Mám to doma a asi si to nechám. No, ještě budu zkoumat dál.

Degustátor (Čt, 29. 4. 2004 - 22:04)

Včerejší výsledky v normě. Zítra ráno jdu pro výsledky po Zapperu. Pro jistotu jsem do toho zapojil i svoji milenku, která se toho trošku bála. Ráno po zapperování mi bylo divně, měl jsem opuchlé oči a nebyl jsem moc v pohodě. Což by něčemu mohlo nasvědčovat. Ale myslím, že to bylo tím, že jsem se dost pozoroval, jestli nastanou nějaké změny. No ale moč teda divně smrděla. No, zítra se dočkáme a snad si to tdy o tý Clarkový konečně vyjasníme.

Vilma (St, 28. 4. 2004 - 20:04)

Degustátore, jak to jde? Už to máš za sebou? Máš nějaký zážitek? Čekáme a čekáme, brzy se dočkáme. Pěkný večer!

Degustátor (Út, 27. 4. 2004 - 19:04)

Takže - zítra ráno jdu odevzdat první vzorek močky. Potom budu večer do sebe pouštět tu šílenost - i když to na pohled vypadá celkem dobře. V laborce je to domluvený a i oni jsou zvědaví, co to tam přijde za blázna... Takže uvidíme.

tyg (Út, 27. 4. 2004 - 00:04)

Ještě k tématu: Ubránit se násilí (i dobře míněnému úsilí farmacie, ěkterých lékařů i léčitelů stojí asi za to- Mít vlastní názor. vlastní názor na vlastní život. I když je jasné, že v případě vážnějších nemocí takhle člověk bude přemítat opravdu těžko.

tyg (Út, 27. 4. 2004 - 00:04)

Také jsem tu knihu pročítal. Ale zázraky se jen tak nedějí. Nicméně v něčem, co lze navat "komplexním" se určitě dá výsledků docílit. Doporučení s tinkturou z "Ořešáku černého" - mimochodem u nás podle všeho občas nazývaného jako "ořešák americký" se zdají být jako vhodné doplnění. Stejně si ale myslím jedno. Kdo se nevrhne s absolutní důvěrou do miliardových kšeftů dnešních farmaceutických firem (pozor - po zbrojním průmyslu celosvětově na důstojném druhém místě) a nevěří bezpodmínečně každému kdo má bílý plášť (ale stejně tak nevěří ani každému léčiteli) má vyhráno. Má vyhráno proto, že zřejmě věc sleduje, že se chce uzdravit, že mu na sobě záleží. Pak změní způsob života atd... Těžko potom hledat, jestli je důvodem přístroj nebo méně hamburgerů :o))) Dost úvah, ale žádný přístroj nebude zázrak. Všechno je v nás a pokud se probudíme, cesty určitě najdeme. MŇAM :o)

Vilma (Ne, 25. 4. 2004 - 18:04)

20.4.2004 byl přístroj ještě na poště, takže buďme trpěliví, věřím, že nás Degustátor nenechá dlouho čekat! Hezký večer všem!

takyexperimentá (Ne, 25. 4. 2004 - 17:04)

Já jsem si Zapper koupila cca před dvěma týdny. I na základě téhle diskuze. Firma,která to prodává vyhlíží seriozně,mladík, se kterým jsem telefonovala byl velmi milý a vyřízeno to bylo taky bleskově a v pohodě (dobírka). Objednala jsem si i knížku, ta mě ale trochu zklamala, protože se v ní píše, že přístrojek nezničí až tak úplně všechno, co ve stručných upoutávkách nabízí - např. herpes - protože se nedostane až dovnitř buněk. Teda Zapper - ten herpes tam je. Sedí a číhá. Clarková taky radí spoustu náročných věcí, jako odstranit všechny plomby, jíst a pít jen superzdravě, zkoumat všechny chemikálie, se kterýma člověk přijde do styku... Jinak jsem Zapper samozřejmě hned zkoušela, zdálo se mi, že jsem v ty dny měla tmavší moč, což by mohlo být z toho, že játra víc pracují a tělo se čistí.... ? ¨Nevím. Mám chronické potíže a zatím to nemohu posuzovat. Chápu, že po týdnu se zázraky dít asi nebudou. A nechat si přezkoumat moč nemám možnost. Doktorka mě už teď má za hypochondra. Tak by mě Degustátor taky moc zajímal. Kde je? Spíš to vypadá, že ho Zapper zahubil :o)

Reklama

Přidat komentář