Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Olča (Út, 24. 9. 2013 - 10:09)

Myslíš že když bude...Propíchnutím šourku jehlou a protažením nitě vzniknou jen dva nepatrné otvory které se po odstranění nitě stáhnou,takže druhý den nebudou vidět.Plodnost těžko okamžitě zkontroluje a erekce ustoupí pozvolna.Pokud budeš snižovat frekvenci styků rychle,tak je max.do roka bez erekce.

Leoš (Út, 24. 9. 2013 - 10:09)

To muselo být Lenko...Potom s tebou ale sex mít nebude.

Ivana (Út, 24. 9. 2013 - 10:09)

Nemusíš utrácet peníze za...Myslíš že když bude uspán po celou dobu a omámen i druhý den tak že nepozná co se stalo?

Olča (Út, 24. 9. 2013 - 09:09)

Lenko můžeš mě prosím...Nemusíš utrácet peníze za kleštiče,stačí pomocí jehly prostředkem šourku mezi varlaty protáhnout v lihu namočenou režnou nit a podvázat těsně každé varle zvlášť.Po zhruba čtyřech hodinách podvaz odstranit a je hotovo,kulky zůstanou ale nefunkční.Nutná velmi silná opilost,nebo droga k potlačení bolesti.

Ivana (Út, 24. 9. 2013 - 09:09)

Nemusí chlap přece zblbnout...To muselo být Lenko strašně vzrušující vytáhnout mu kuličky ven a podvázat mu je ne?Jak se při tom tvářil když jsi mu je odstřihovala?Také bych mu je chtěla manželovi vyndat,ale nechce o tom ani slyšet!

Ivana (Út, 24. 9. 2013 - 09:09)

Nemusí chlap přece zblbnout...To muselo být Lenko strašně vzrušující vytáhnout mu kuličky ven a podvázat mu je ne?Jak se při tom tvářil když jsi mu je odstřihovala?Také bych mu je chtěla manželovi vyndat,ale nechce o tom ani slyšet!

Ivana (Út, 24. 9. 2013 - 09:09)

Nemusí chlap přece zblbnout...To muselo být Lenko strašně vzrušující vytáhnout mu kuličky ven a podvázat mu je ne?Jak se při tom tvářil když jsi mu je odstřihovala?Také bych mu je chtěla manželovi vyndat,ale nechce o tom ani slyšet!

A pak si (Po, 23. 9. 2013 - 23:09)

Máš tam...se vzbudila ve svěrací kazajce, že jo Domčo? Pouští Vás ve cvokhauzu často na net? Možná by měli změnit tvou medikaci, začínáš těm svým bludům sama věřit :DDD

Dominika (Po, 23. 9. 2013 - 15:09)

Jmenuje Kuluong Fikoung,...Máš tam chybu!!!!
Správně město je:
Mak Khaeng

1695 Mak Khaeng Udon Thani
Banchong Clinic

Tady to dělali mému osobnímu otrokovi před 4mi roky.
Ale udělali by to tehdá i na Dr.Chalermwan Clinic.
Ahoj Dominika

Tady to máš (Po, 23. 9. 2013 - 14:09)

Lenko můžeš mě prosím...Jmenuje Kuluong Fikoung, bydlí v Mak Khaenk, ulice Chiang Khong Don 1695. Kulky fiká non stop, je v tom už tak zručný, že to de facto dělá poslepu. Kdo má zájem, tomu ufikne i tu jeho hlavičku s úchylným mozečkem.

Jana (Po, 23. 9. 2013 - 08:09)

Mýlíš se Eliško,nikdy...Lenko můžeš mě prosím sdělit adresu doktora/ordinace kde to tvému muži dělali?Jedeme do Thajska za měsíc.Díky. Jana.

Jarda (Ne, 22. 9. 2013 - 20:09)

No to je možná banalitou...No je pravda,že obřízka bolí jako čert,jsem po ní týden a teprve dnešní noc jsem celou spal.Bolest po kastraci si ani nedovedu představit.

Leoš (Ne, 22. 9. 2013 - 19:09)

A o tu prodlouženou dobu...Ale prodloužení doby styku se dá řešit například desenzitivací penis metodou "stop and go", která ale vyžaduje spolupráci ženy při nácviku.

johny (Ne, 22. 9. 2013 - 16:09)

Ahoj Honzo, mail již funguje.odkaz pre eunucha:pošli e-mail na [email protected] so dna:15.08.2013.

Jarka (So, 21. 9. 2013 - 10:09)

No to je možná banalitou Doris obřízka,ale musí to hodně bolet,kastrace je je pro chlapa děsivější.

Jarka (So, 21. 9. 2013 - 10:09)

No to je možná banalitou Doris obřízka,ale musí to hodně bolet,kastrace je je pro chlapa děsivější.

Doris (Pá, 20. 9. 2013 - 11:09)

U ženské víc než kastrace...U muže je to naprosto opačně obřízka je banalitou,ale muž podrobený kastraci jako samec skončil je ženě jen jako ekonomické zázemí.

eva (Pá, 20. 9. 2013 - 10:09)

Ano, ale u většiny sa...A o tu prodlouženou dobu hlavně když ho ženy mají v pochvě právě jde.

Leoš (Čt, 19. 9. 2013 - 16:09)

Obřízka muže je o...Ano, ale u většiny sa zmenší pocity. Proč si myslíte, že neobřezaný vydrží felaci např. 5 minut, a obřezaný třeba 20 min.?

Nina (Čt, 19. 9. 2013 - 15:09)

Obřízka u žen je trestný...Obřízka muže je o hygienickém a erotickém efektu tohoto zákroku,je více ku prospěchu,ale je to věc názoru.

Reklama

Přidat komentář