Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Karel (Čt, 5. 6. 2014 - 23:06)

Pleteš se, 10 procent...Bohužel máš pravdu,jenže kdo to dřív věděl,že to může takhle dopadnout.

má pravdu (Čt, 5. 6. 2014 - 15:06)

Leda by sis na revanš...předseda ! :-)

Olda (Čt, 5. 6. 2014 - 15:06)

A proč ne?Při sado maso...Leda by sis na revanš uřezala kozy, pysky a kliťák, ty makovice vylízaná.

Doris (Čt, 5. 6. 2014 - 14:06)

Zcela dobrovolné to není...A proč ne?Při sado maso praktice je to velice vhodná situace.Pouta,roubík škrtidlo a za chvíli je to hotové.K uspokojení ženy muž varlata nepotřebuje.Navíc je to nejspolehlivější antikoncepce,bez kulek žádnou neoplodní.Nevěra po takovém zákroku není známa.

gin (Čt, 5. 6. 2014 - 09:06)

to, že nemáš úchylné...Pleteš se, 10 procent obřezaných stylem law&tight má problémy s anorgasmií.

X (Čt, 5. 6. 2014 - 08:06)

Muži jsou kastrováni v SM...Zcela dobrovolné to není skoro nikdy.Spíše po dlouhodobém systematickém vymývání mozku dominantní ženou.A končí to návštěvou podobně založené kamarádky která to udělá v rámci SM.

Holka, (Čt, 5. 6. 2014 - 08:06)

Teda to je diskuze a...to, že nemáš úchylné představy o kastraci partnera je velice chvályhodné, nicméně bych s úspěchem pochyboval, že je normální, aby partner nebyl schopen vyvrcholení při normálním sexu, ještě navíc, když nemasturbuje. Promiň, ale to je 100% kravina. Chlap, když nemasturbuje, tak je pak tak nadržený, že musí zasunout stůj, co stůj a vyvrcholení po dlouhém půstu je jen otázkou chvilky. Takže, buď si ten tvůj stydlivka ulevuje, aniž by se ti svěřoval nebo ti zanáší a úplně poslední možnost je ta, že vyvrcholení při normálním sexu není schopen z důvodu jiné orientace (převažuje homokládní orientace), horší varianta je ta, že skrývá ve skutečnosti jinou úchylku. Třeba se pletu, ale mám obavy, že nejsem daleko od pravdy :DDD

jitce (St, 4. 6. 2014 - 11:06)

jitko naiš na mejl z.sam@atlas a jistě nejsi ošklivka

Adolf (St, 4. 6. 2014 - 07:06)

Pošahané ženy, které chtějí kastrovat muže je třeba léčit a izolovat v ústavu. Když by mi to násilím udělala tak byh ji asi ublížil a soud by mě musel osvobodit pro nepříčetnost. V případě ohrožení stačí na násilníky prostředek za 1 Kč a je klid, mají v hlavě jasno.

Jitka (St, 4. 6. 2014 - 06:06)

Takováto pervezita vůbec do...Já jen reagovala na Jolanin příspěvek,nic proti němu,se svým mužem ať si dělá co chce,ale ať mi nedělá eunuchy z možných potencionálních milenců,už takhle jsou na vymření.Možná kdybych byla vdaná mluvila bych jinak,sluha by se hodil?

gin (St, 4. 6. 2014 - 06:06)

Takováto pervezita vůbec do Evropy nepatří. Pokud ji milé dámy chcete, tak se radši odstěhujte jinam. Nejlépe tam, kde vás po faraónsku upravějí. Starobylé kmeny které obývaly Evropu, keltové, germáni, latinové a jiní, na rozdíl od zbytku tehdejšího světa kastraci odmítali. I v tehdejší progresivní římské republice toto bylo nemyslitelné. Ta však později zdegenerovala na orientální despotickou monarchii a tak se tam toto barbarství rychle prosadilo. Na římském a později i byzantském císařském dvoře se to eunuchy jen hemžilo. Západní Evropa, až na zvrhlé vatikánské církevní, kruhy byla tohoto barbarství doposud ušetřena. Proto není dobré tuto ujetost tu zavádět. Proto je lepší, když se to některé dámě líbí, když se odstěhuje tam, kde je to zvykem.

... (St, 4. 6. 2014 - 05:06)

Muži jsou kastrováni v SM...Víš to nejsou muži, to jsou paka vylízaný. Tak že se nic tak hrozného neděje.

? (St, 4. 6. 2014 - 01:06)

Muži jsou kastrováni v SM vztahu ! Velmi často na začátku je mladému muži nasazen pás cudnosti ! Postavení penisu je znemožněno masturbaci a ztopoření . Po čase muži samovolně ztrácejí sperma , mají vlhké spodní prádlo a začínají být plně závislí na své partnerce v sexuální oblasti . Na konci je plné oddání své partnerce v sexu a její ovládnutí a následná kastrace . To procento je mizivé ale vím že je . Ti muži to podstupují dobrovolně !

Jitka (Út, 3. 6. 2014 - 17:06)

Můj příspěvek byl o...Vykleštění muže nemůže být běžné,kastrovaní muži se totiž dožívají o více než 10let nad průměr.Představte si co by to udělalo s důchodovým účtem.A když by byl každý druhý muž vykleštěn svojí ženou,tak kdo by zbyl na nás ošklivky?

Jolana (Út, 3. 6. 2014 - 16:06)

po tobe partner na oplatku...Můj příspěvek byl o tom,když žena má tu potřebu a muž s vykleštěním souhlasí.Potom by to mělo být legálně umožněno,jako kterákoliv jiná chirurgická úprava.Je to přece zákrok prováděný po mnoho tisíc let,tak proč takový rozruch?Kastrace se na mužích vykonávaly vždycky,když to bylo potřeba.

Hop (Út, 27. 5. 2014 - 23:05)

Teda to je diskuze a...Diky, konecne nekdo normalni! :-)

Nikolka (Út, 27. 5. 2014 - 22:05)

Teda to je diskuze a názory:-D nechat se mrzačit a kastrovat kvůli tomu, že partnerka preferuje orální sex atd:-)) to snad jde i bez toho ne?? také to tak preferuji a s přítelem jsme se tak prostě dohodli, že naše milování tak budou probíhat... a náhodou si to taky moc užívá i když on je bez orgasmu... zvyknout se dá, našel si to hezké na společném prožitku, když přivede k orgasmu mě... odnaučil se i masturbovat, prodloužila se mu výdrž (při klasickém milování se neudělá)atd... navíc, byl vždy trochu stydlivka a bál se, tak mu to asi i vyhovuje:-)), jeho plné žlázky mě vzrušují mnohem víc, než by mě vzrušoval prázdný pytlík... navíc, když ho jednou za delší čas přivedu k orgasmu také, tak je na něm vidět, že si ho opravdu váží a je zajímavé jak je po "době půstu" dlouhý a intenzivní:-)) s kastrátem bych si takovou zábavu neužila... a úplně hnusný jsou názory, že děti "pak udělá" někdo jiný... jako pardon, i když mi je 23, příteli 28 tak jsem asi ze staré školy a děti chci mít s klukem co mě má opravdu rád.... ne s někým kdo se namane, potom co svého kluka z nějakého hloupého rozmaru zmrzačím...

gin (Po, 19. 5. 2014 - 09:05)

Asi je to tak, tento server je poslední dobou totálně nedůvěryhodný. Na mě PČR stejně nedosáhne, když jsem téměř permanentně v Německu.

Buďte v klidu, (Po, 19. 5. 2014 - 08:05)

Doufám, že jsi ze...e-mail je buď smyšlený a nebo mu stejně nikdo neodepíše, aby neriskoval problémy s PČR kvůli nabádání k sebepoškozování nebo vyšetřování, zda k tomu v minulosti skutečně nedocházelo. Zde je to pouze spolek několika pošahaných fantastů, kteří si svá varlata ve skutečnosti úzkostlivě chrání.

gin (Ne, 18. 5. 2014 - 14:05)

Mam zajem email...Doufám, že jsi ze zlomyslnosti nedal mail někoho, kdo se poslední dobou stal tvým úhlavním nepřítelem.

Vůbec vás nechápu. Nic, není to moje téma. Na rozdíl od vás jsem rád, že mi v mém věku funguje.

Reklama

Přidat komentář