Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

tchýněmrd (Út, 8. 4. 2014 - 15:04)

Seš taky všude .

Hot secretary (Út, 8. 4. 2014 - 15:04)

Vždycky jsem chtěl být...Jen jestli to není třeba tak:
Spokojena je hlavně ona.Od té doby,co jsi k zaměstnání přidal ještě navíc funkci hospodyně a bezvadného taťky v domácnosti se vzornou výchovou dětí už tolik chuti není a hlavně na ni není čas.Takže slovo rodinný přítel se stalo hodně skloňovaným,když večer vyčerpán padneš do peřin ke spánku a paní domu marně očekává nějaký výkon.Přes počáteční zoufalé protesty,na které nebrala zřetel,dostali její časté přesčasy,služebky a výlety s kamarádkami na vínko status ofiko.Sexík se smrsknul na její ruční práci pouze přes kondom jen o výročí a na vánoce.Úbytek testosteronu se hlásí čím dál tím více hlavně na erekci,takže ruční práci občas už střídá pouze milking prostaty plastovou hračkou.Otírajíc si čelo u sporáku doufáš,že paní domu nepřinese zase další recept na plněné domácí buchty,protože dobře víš jak s tím tvoje žena umí pracovat a že toho máš s ní ještě hodně před sebou...
Brát tento příspěvek s nadhledem a jako formu teorie jak může třeba dopadnout vztah ženy k muži,který se nechá dobrovolně na její přaní vykastrovat aniž by měl zdravotní potíže...

Ivoš (Út, 8. 4. 2014 - 09:04)

Vždycky jsem chtěl být vykastrovaný. S mojí ženou máme tři děti. Před asi 4 rokama jsem ji o své touze řekl. Nejdřív to označila za blbost a nechtěla o tom mluvit. Časem se o tom asi bavila s kamarádkama a jednou se o tom při milování zmínila. Jestli to pořád chci. Už jí to vzrušovalo a začali jsme hrát takové ty kastrační hry. Podvazování, jehly a tak. Začalo ji to bavit. Jednou mi řekla, že by se jí moje vykastrování líbilo. Protože jsem to pořád chtěl, domluvili jsme se na tom. Vyčetla na internetu způsob vykleštění pomocí injekce do varlat. Sehnala nějaký roztok, nějakou sůl, nebyl to alkohol a injekční stříkačku s tenkejma jehlama. Párkrát mi při těch hrách napíchla varlata a vstříkla asi 1ml tekutiny. Byl to ale fyziologický roztok. Nevěděl jsem, kdy dá ten kastrační roztok.Trvalo to asi měsíc, užívala si to. Potom mě jednou zase podvázala kuličky a nasedla ka koníčka zády ke mě. Zase mi napíchla obě varlata a byla hodně vzrušená. Já měl pocit stejný jako už víckrát předtím, nebyl v tom žádný rozdíl. Večer mi ale řekla, že už to mám za sebou, že moje varlata už jsou mrtvá. Je to už 2 roky a oba jsme spokojeni. Sex máme dál, mám erekci i orgazmus, jen kouličky jsou jako fazolky. Nemám už tolik chuti, ale s tím moje žena umí pracovat.

emil (Pá, 4. 4. 2014 - 09:04)

...kastrácia je vždy osobné rozhodnutie...tiež o tom uvažujem...mám 52 rokov a príliš divoké erotické chúťky...a tak hľadám riešenie ....fakt je ten, že reálne som nenašiel nikde možnosť kde to nechať urobiť alebo niekoho kto by to urobil...viete o niekom ?

emil (Pá, 4. 4. 2014 - 09:04)

Nechala jsem vykastrovat psa...pekný den, písali ste, že ste nechali vykastrovať svojho manžela...ak je to možné mohli by ste poradiť mojej polovičke kde by ma mala poslať..?
dakujem

Adolf (St, 2. 4. 2014 - 21:04)

To jsou příspěvky..
Všichni co by kastrovali maj asi v hlavě lečo. Za starých dobrých časů nebezpečné osoby zamordovali, spálili, rozdrtili, nabili do kanonu, vystřelili a byl klid.

. (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

A ne do kulí ale dokulata.

zasraný čubky (St, 2. 4. 2014 - 20:04)

Všechny vás skopat na jednu hromadu !

Jana (St, 2. 4. 2014 - 18:04)

Kastrovaného pak není v nouzi kam kopnout.

Tina (St, 2. 4. 2014 - 18:04)

Jde o to,jakým způsobem...I kdyby mu kulky jako kozlu vyřezaly,tak se nic nestane.Samců k oplodnění žen je víc než je potřeba.Ta jeho o oplodnění nestojí a lízat potom může nato kulky nepotřebuje

Erika (St, 2. 4. 2014 - 13:04)

Je důležité datum...Jde o to,jakým způsobem bude zneplodnění provedeno.Podvázáním chámovodů je muž zneplodňen a žádný vliv to na něho nemá.Teplé výstřiky budou,ale neplodné,bez spermií.Pokud se provede zneplodnění odstraněním varlat,dojde i k omezení sexuálních choutek a při delším odstavení muže od sexu erekce zaniká.

dan (St, 2. 4. 2014 - 09:04)

Ty vole,žasnu. Čarodejnice nevymřely.
Kopni ty dvě do řitě a užívej si s normální ženkou,která tě bude mít ráda a budou jí rajcovat tvé teplé výstřiky na její klín. Probuď se.

Ruda (St, 2. 4. 2014 - 09:04)

Pokud jde jenom o koule...Je důležité datum zneplodnění muže?Manželka a její přítelkyně byly u léčitelky a vědmy a ta jim řekla,že mi to musí udělat před sedmnáctým dubnem.

draco (St, 2. 4. 2014 - 00:04)

Nejvíc si to užije když ho...hodně drsnéé

draco (St, 2. 4. 2014 - 00:04)

on byl humální, když mně...dobrý nápad na potrestání

paolo (Po, 31. 3. 2014 - 10:03)

To je úžasnáá láska,...Mně partnerka vůbec nenutila, naopak jsem byl rád že byla ochotná spolupracovat a že to i jí nakonec vzrušovalo. Sice už nejsme spolu ale najít si ženu jako kastrovaný zas takový problém nebyl. Jsem teď ve vztahu s ženou co děti už měla a jsme šťastný jak nikdy předtím.

www (Ne, 30. 3. 2014 - 16:03)

Já už jsem bez koulí taky nějakých 8let a chci se zeptat zde vykastrovaných. Jste někdo i bez pytle? Chci si ho nechat komplet odstranit tak bych rád slyšel zkušenosti jestli je to tak lepší. Mě se to líbí vzhledově a když nejsou koule nemá cenu tam mít visící pytel.

//// (Ne, 30. 3. 2014 - 10:03)

To je úžasnáá láska, když Vás partnerka nutí odstranit si varlata. Navrhněte jí, že proti otěhotnění se může nechat sterilizovat ona a nemusí se bát souložit.

Kk (Ne, 30. 3. 2014 - 10:03)

jedno echt vzrůšo a pak...Pokud jde jenom o koule šmitec nehrozí. Já o ně přišel po úraze v nějakých 48 neberu hormony a sex mám dál. Doktor řekl když to bez nich vydržím je to lepší. Sám jsem tomu nevěřil že je nebudu potřebovat ale nic to se mnou nedělá tak proč do sebe prát chemii.

abc (Pá, 28. 3. 2014 - 09:03)

Docela zajímavé...No já spíš doufám že je potřebovat nebudu. Znám jednoho co se nechal vykastrovat loni a zatím je bez nich naprosto v pohodě. Nevěřím tomu že by měla kastrace tak vážný dopad jak tady někteří soudí. Dá se dočíst, že nemusí mít vliv vůbec žádný a to i od doktorů. Tak si to jen ověřím a uvidím. O život přeci nejde a za to vzrůšo mi to stojí. Někdo riskuje mnohem víc pro míň.

Reklama

Přidat komentář