Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Dana (St, 21. 6. 2006 - 01:06)

Ahoj Eurone,nenech se otrávit, zkus to říct doma mámě, uvidíš jaká bude její reakce, něco snad sneseš a věř, že potom se to bude už jen zlepšovat. Teď si myslíš, že bude vyšilovat, ale uvidíš že jsi se mýlil. Plínky nos nejlíp už stále, a na ty co se ti smějí, kašli, odsuzují co ani nezkusili, protože by se ti jinak museli omluvit. Já je taky nosím a jsou super. Kdyby jsi potřeboval plenkový kalhotky tak dej vědět.

Pan S. (Pá, 31. 3. 2006 - 19:03)

Jen by jsem chtěl podotknout, že ne všichni AB (Adult Baby) nosí růžové šatičky, culíky a pod. Většina si hraje na děti úplně stejného pohlaví, jakého jsou ve skutečnosti. Ti co nosí se jmenují "Sissy boy" - a alernativa pro opačné pohlaví je "Little girl"

Robert-Lenka (Út, 21. 3. 2006 - 07:03)

Absolutne chapu a rozumim,mam podobny "problem" a jeste mnohem vic.Ziji osmym rokem v USA a odmala se mi libilo nosit plenky ,ruzove saticky,halenky dudlika,cepec,masle ve vlasech dederonove zasterky apd. {adult baby,sissy girl AB}.Rozhodne to neni vec neznama ,zvlaste pak zde v US. Je mi 33 let a vzdy jsem mel stesti na devcata byla velmi chapajici a dokonce semnou hrala ruzne hry .I nyni mam divku-jsem heterosexual jako vetsina techto lidi.Jsem vdecny ze mam takove stesti,jsem zdravy a atraktivni .Euronovi drzim palce,hlavu vzhuru...Vim v 15 letech to neni snadne ale vse bude OK neboj!!!Pocitam s tim,ze spousty lidi mne zavrhne!?Ano je to "uchylka"-fetish ale muj zivotni styl.

Robert-Lenka (Út, 21. 3. 2006 - 07:03)

Absolutne chapu a rozumim,mam podobny "problem" a jeste mnohem vic.Ziji osmym rokem v USA a odmala se mi libilo nosit plenky ,ruzove saticky,halenky dudlika,cepec,masle ve vlasech dederonove zasterky apd. {adult baby,sissy girl AB}.Rozhodne to neni vec neznama ,zvlaste pak zde v US. Je mi 33 let a vzdy jsem mel stesti na devcata byla velmi chapajici a dokonce semnou hrala ruzne hry .I nyni mam divku-jsem heterosexual jako vetsina techto lidi.Jsem vdecny ze mam takove stesti,jsem zdravy a atraktivni .Euronovi drzim palce,hlavu vzhuru...Vim v 15 letech to neni snadne ale vse bude OK neboj!!!Pocitam s tim,ze spousty lidi mne zavrhne!?Ano je to "uchylka"-fetish ale muj zivotni styl.

chachacha (Čt, 1. 9. 2005 - 20:09)

Ježíš, tak to řeš tady na doktorce až ten problém mít budeš.Prostě je schovej a až je najde, tak jí nějak nenápadně řekni, žes to chtěl zkusit jak to funguje...no a až je najde po několikáté tak už jí to docvakne.Co čekáš, že Ti tu lidi poradí?A ona, jako Tvá máma, co po ní vlastně chceš?Moje by nechápala, vyptávala se, možná i brečela a nakonec mě odtáhla k psychologovi.Ty si myslíš že nemáš problém?No jo, proč bys měl mít, vždyť plínky nosí normálně skoro každý od 10ti nahoru, ne?Podle Tebe když někoho uspokojuje pohled na mrtvoly, oblékání si prádla opačného pohlaví nebo děti tak taky nemá problém???

:( (Čt, 1. 9. 2005 - 20:09)

Že by zase BSP či BPS či jak si ti hoši říkali, zahájila činnost?

Euron (Čt, 1. 9. 2005 - 17:09)

To xxx:Díky za podporu, ale mým problémem není si je koupit. Teď začala škola a tak nejsem přes den doma. Jde mi o to, že je nemám kam ukrýt a mamka by je dříve či později našla. Tak asi by jí to bylo potřeba říct, ale zas nevím jak a co by na to řekla, toho se bojím.

xxx (Čt, 1. 9. 2005 - 13:09)

Normálně vem 300 kč a zajdi si do lékárny a kup si plenky, velikost Small nebo medium. Na stránkách sanicare.cz si najdi podle pasu a ceny jaké ti budou vyhovovat. Najdi si víc značek, napiš si to na papír a pak tam jdi, že tě posílají rodiče, dej jim papír a chtěj účet a nikomu to nebude nápadný. Taky jsem se styděl je jít koupit, ale bylo to vše Ok uvědom si, že v lékárnách jich prodávají kvanta denně a je to pro prodavačky totéž jako v potravinách mlíko. Přeji odvahu!!! pak napiš jak to dopadlo, ale uvidíš že to bude dobrý.

Euron (So, 27. 8. 2005 - 16:08)

To Katy:Především nechci k žádnému psychologovi. Už jenom proto, že to nevnímám jako problém a ani to ve skutečnosti problém není, ba právě naopak, co mi přináší uspokojení přece problém není.A s tou mamkou to musím navlíct, jestli bude reagovat tak tady ti dospělí, tak bych to taky už nemusel rozchodit. :-(

Katy (So, 27. 8. 2005 - 16:08)

Euron:kdybych šel k psychologovi, myslíte, že by mi poradil jak to s mamkou navlíct?Já:Jak navlíct? Co to je proboha zavýrazy? Snad pomoct s mamkou vyřešit, aby mě pochopila...ne?Euron:Když jste dětská lékařka, mohla byste mi říct jestli jsem úchylný, podle těch příspěvků to vypadá, že ano a já nechci do blázince.Já: Podle toho co si představuješ pod pojmem úchylný, úchylka to jistě je,ALEProč bys měl jít proboha do blázince když jsi jinak absolutně soběstačný a nikomu tím neubližuješ?A nakonec: Co tady chceš vlastně pořád řešit. Když nevidíš problém v návštěvě psychologa tak prolistuj Zlaté stránky a objednej se.PS: Jestli čekáš že Ti pomůže jen jak to navlíct na mamku, tak ne. Musíš vědět jestli to sám považuješ za problém a jestli chceš aby Ti psycholog pomohl se ho zbavit.PS: tento příspěvek jsem psala pouze na popud dětské lékařky Jany, která se Tě zastala, tak pouze pro případ že tímto problémem skutečně trpíš.PS2:ze mě totiž brzy bude Dětská sestřička:)

Sambal (So, 27. 8. 2005 - 12:08)

NE. Z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že o tomhle ani psychlog / psychiatr nic neví. (bohužel)

Dana* (Pá, 26. 8. 2005 - 21:08)

Proc hned do blazince??? Ale popovidat si s nekym o tom, kdo tomu rozumi, na tom nevidim nic spatneho. Takovy psycholog se uz jiste setkal s kde cim.

Euron (Pá, 26. 8. 2005 - 17:08)

Díky Luboši, že ses mě zastal. Mě netáhnou drogy a tak, i holky se mi líbí, ale tady toto se mi líbí nejvíc.

Luboš (Pá, 26. 8. 2005 - 13:08)

No nevím, ty vaše názory :-(Když nějaký teplouš, někde přizná že je na chlapy, tak je hned všemi považován za hrdinu. Chce dokonce registrované partnerství. Tak nevím poslední dobou mi letzou dost krkem.KDEŽTO, KDYŽ NĚJAKÝ MLADÝ KLUK PŘIZNÁ ŽE SE MU LÍBÍ PLÍNKY JE IHNED NEPOCHOPEN?Proč? Vidíte na tom snad něco špatného? Já tedy ne...Když tu píše, aby si zašel do blázince, možná by jste mohli i uvést důvody, proč si to myslíte...

Petka (Pá, 26. 8. 2005 - 10:08)

bolek: myslím si, žes podobnou léčbou prošel, ne? Nemuseli byste být sprostí na dítě.

Euron (Čt, 25. 8. 2005 - 20:08)

To Jana:Když jste dětská lékařka, mohla byste mi říct jestli jsem úchylný, podle těch příspěvků to vypadá, že ano a já nechci do blázince.Jenom se mi to líbí, ale doma bojím se to říct, zvláště po tom co tady vidím, že dospělákům vůbec nerozumím a co by mamka na to říkala.

Dana* (Čt, 25. 8. 2005 - 19:08)

Kazdopadne by ti mel pomoci tam, kde to OPRAVDU potrebujes. Hodne zdaru!

Jana (Čt, 25. 8. 2005 - 17:08)

Nic se neděje.Ano, docela mu věřím. Jsem dětská lékařka a tak jsem se setkala již s mnohým. Dokonce i s maminkou, která tvrdila že díky plenám se z jejího syna stal (jak sama řekla) skutečný "andílek".Z počátku jsem nevěděla, co si mám vlastně myslet, když se u mě v ordinaci objevil chlapec v plenkách a ani je nepotřeboval. Začala jsem se o tuto věc trochu blíže zajímat a po vysvětlení mi bylo vše jasné.Takže nemám jediný důvod mu nevěřit a třeba to ještě více upevní jeho vztah s matkou.

Euron (Čt, 25. 8. 2005 - 16:08)

To Dana* kdybych šel k psychologovi, myslíte, že by mi poradil jak to s mamkou navlíct?

Dana (Čt, 25. 8. 2005 - 11:08)

Copak nevidíte že si s vás všech dělá jen srandu!!!!!!

Reklama

Přidat komentář