Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Dušan (So, 26. 8. 2017 - 11:08)

Můžete, Dušane. S Víťou...Ty vole, Míro, máte můj obdiv. Tohle jsem netušil. Fakt jste borec.

Mirek (So, 26. 8. 2017 - 11:08)

Míro, můžu vás poprosit o...Můžete, Dušane. S Víťou to bylo u něj doma. Víťa byl doma bos a já přišel naboso, takže jsem si sundal boty a byl pak taky bos. Víťa ze mě vyloudil přiznání, že jsem na kluky. On je sice na holky, ale přesto mě rozepnul poklopec a začal mě ho dráždit. Skončilo to spermatem na jeho chodidlech. Totéž jsem pak udělal já jemu. S Mírou to bylo taky u něj doma. Oba jsme byli v ponožkách a sperma šlo vzájemně na ponožky, které jsme si pak vyměnili. Dodnes je nám a on je má taky. Ale moc dlouho jsme se neviděli. Libor je na kluky, ale chtěl zkusit chodidlové dobrodružství. Poprvé přišel bos a já byl taky bos. Moje sperma skončilo na jeho chodidlech a jeho na mých. Pak asi třikrát přišel už v ponožkách. Pokaždé jsme si ponožky navzájem ospermovali a vyměnili. Mám troje jeho ponožky. Martin přišel poprvé bos a opět bylo vzájemné spermování chodidel. Po druhé přišel v ponožkách a opět šlo sperma na ponožky druhého kluka. A i jedny jeho ponožky mám. Mám i Borisovy ponožky, ale tam to bylo bez spermatu. Michal přišel jednou v ponožkách. Tam to bylo vzájemné ospermování ponožek a jejich vzájemná výměna. Druhé setkání bylo takové, že Michal byl bos a já v ponožkách. Já proto ospermoval jeho chodidla, on moje ponožky, které si pak nechal. A ještě Jirka, kamarád Libora: Přišel jednou s ním. Byli jsme všichni tři v ponožkách. Vyhonili jsme si ho navzájem a pak každý každému jeho ponožky ospermoval. S Jikou jsme si vyměnili ponožky. Libor mně je taky dal, ale vzal si za ně jedny čisté ode mě, aby mu nebylo zima, protože fakt byla zima. S Víťou to pak ještě bylo dvakrát. Ale já byl vždycky bos, tak on nemá ponožky ode mě, ale já mám od něj, protože po třetí on měl ponožky. Tak jsem mu je sundal. Ale pak byla spousta dotyků ponožkama a chodidlama bez spermatu. Ale to by bylo na dlouho.

Dušan (So, 26. 8. 2017 - 11:08)

Měl jsem ještě Víťu a...Míro, můžu vás poprosit o podrobnosti všech vašich divokých jízd?

Mirek (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Mirku, měl jste někoho,...Měl jsem ještě Víťu a jednoho Mirka. S nima si tykám. A pak už jen Michal, Jirka, Martin a Libor, se kterými si vykám.

Dušan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Dušane, máte fajn nápad....Mirku, měl jste někoho, komu nevykáte?

Mirek (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Mirku, tak prosím. Měl jste...Dušane, máte fajn nápad. Všichni si navzájem vykáme, takže není problém.

Dušan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Děkuju za uznání. Mirku, tak prosím. Měl jste hrátky s kluky, se kterými si vykáte, a mě pořád otravujete s tím, proč si s někým vykám. Ale nechtěl byste si to rozdat v trojce: Milan, vy a já?

Mirek (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Ty vole, tak to jste fakt...Děkuju za uznání.

Milan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Pochopil jste to dobře,...Ty vole, tak to jste fakt borec.

Mirek (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Mirku, takže jestli jsem to...Pochopil jste to dobře, milý Milane.

Milan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Víte, Milane, že jo? Já si...Mirku, takže jestli jsem to dobře pochopil, tak s těmi ostatními kromě Borise, jste si to rozdal.

Mirek (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Mirku, jasně. Jen chci, aby...Víte, Milane, že jo? Já si vykám s některými kamarády. S jedním Liborem, ale ten už se dlouho neobjevil. Má rodinu a jiné starosti. Byli jsme spolu často v ponožkách. A pak s jedním Martinem. Ten byl u mě i bos i v ponožkách. Taky jsme se neviděli dlouho. Pak s jedním Jirkou, ale ten byl u mě doma jen jednou s Liborem. Je to spíš jeho kámoš. Oni si tykají, já oběma vykám. Pak s jedním Michalem, ale s tím jsem se neviděl asi 10 let. Ten byl u mě jednou v ponožkách a jednou bos, ale já byl v ponožkách. A taky s Borisem. Oba jsme byli u mě doma v ponožkách. Boris ale odmítl tykání, které jsem mu nabídnul. Odmítl také další aktivity, kromě lehkého dotyku ponožkama. Vám, Milane, nebudu tykání nabízet. Chci vás s vykáním. Těším se, jak z vás poletí sperma a vy ještě stačíte říct: To je dárek ode mě pro vás, Mirku. Já pak udělám totéž a řeknu: Milane, tohle máte zas vy ode mě.

Milan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Tak promiňte, Milane. A se...Mirku, jasně. Jen chci, aby kluk, se kterým si to budu rozdávat, mně vykal. A já mu samozřejmě taky. Splnil byste tuhle podmínku?

Mirek (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Na to by se, Mirku, dalo...Tak promiňte, Milane. A se mnou byste si to rozdal?

Milan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Kluci, proč si vykáte?Na to by se, Mirku, dalo odpovědět, že vám do toho nic není.

Milan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Mirku, vy byste mohl vědět,...Dušane, vykání mě vyhovuje. Myslím, že to bude určité napětí (možná sexuální), které to vykání mezi námi vytvoří, a to my k našim hrátkám budeme potřebovat.

Dušan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Kluci, proč si vykáte?Mirku, vy byste mohl vědět, že já si vykám i se svým partnerem. Ale vy to děláte naschvál, abyste mě mohl dráždit.

Mirek (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Dušane, jste moc hodnej. Ode...Kluci, proč si vykáte?

Milan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Milane, to jsem pochopil, a...Dušane, jste moc hodnej. Ode mě máte mít totéž k dispozici.

Dušan (So, 26. 8. 2017 - 10:08)

Dušane, budu moc rád, když...Milane, to jsem pochopil, a proto vám nabízím přátelství a k němu i svá bosá chodidla a své sperma.

Reklama

Přidat komentář