Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Mirek (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Já. Ale jenom proto, že se...A Lukáši, podle tebe bez ponožek není společenské?

Lukáš (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Já. Ale jenom proto, že se teď někam chystám, tak jsem se ustrojil trochu víc společensky, ale jdu do čajovny. Možná tam budu v ponožkách sám.

Tomáš (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Já jsem taky bos. A taky všem pořád tykám. je teď vůbec někdo v ponožkách?

Jirka (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

A ty seš ten Jirka, co...jo, Luboši, jsem to já. Moc tě zdravím a jsem rád, že tě moje chodidla zaujala.

Luboš (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Taky jsem bos bez ponožek. V...A ty seš ten Jirka, co mluví na videu hodinu bos se Štěpánem?

Jirka (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Jasně, Rudo. Ale já...Taky bos bez ponožek, jako vždycky. Doma ponožky nenosím. Venku teď v létě taky ne. Ale já všem vždycky tykal. Tak tykám všem. Ahoj.

Luboš (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Taky bos. Dokonce i David je...Taky jsem bos bez ponožek. V těchhle vedrech ponožky fakt ne.

Ruda (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Jasně, Rudo. Ale já...Taky bos. Dokonce i David je teď u mě na návštěvě a je bos. V těch vedrech si nevzal ponožky. Tak jsem mu připomněl, jak se mu nezdálo, že jsem si je kdysi převlíkal. On teď normálně kouká, co píšu a svýma nohama mě pošťuchuje...

Mirek (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Jasně, Rudo. Ale já...Standíku, jsem bos jako ty.

Standa (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Taky já zdravím tebe,...Jasně, Rudo. Ale já heterák na tebe asi vystříknu sperma dneska. Fakt je toho na mě moc. Kluci, jste kámoši, fajn bosáči. Líbám vám všem chodidla. Bosá chodidla. Doufám, že jste teď u počítače bosí.

Ruda (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Taky já zdravím tebe, Stando, tebe, Kristiane i tebe, Luboši. Tak si tykáme. Možná jsem to vykání zavedl já. Už ani nevím. Myslel jsem, že se na internetu tyká, ale dost často se teď vyká a oslovuje křestním. Tak jsem to zkusil, a tady se to rozmohlo. Tak to už zrušíme, ne?

Mirek (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Stando, to je krásný... Taky líbám tvoje chodidla. Můj bosej Stando. - Tak chodí ke mně domů pořád kámoši, teď jsou skoro všichni bosí. Jen Ota snad nesundá ponožky ani v těch vedrech... A v čajovně je na co koukat. Většina kluků je bosá, sem tam se ale najdou i ponožky. A v práci se kluci přezouvaj, tak jsou v ponožkách, někteří i bosí. A někteří hodně mladí...

Standa (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Mirku, momentálně onanuju. Jsi už třetí kluk, který mně takhle nenadále tyknul. Jsem úplně bos. Líbám tvoje chodidla, Mirku. A jak si užíváš bosých nohou?

Mirek (Pá, 21. 7. 2017 - 18:07)

Mně Mirek taky vykal, a...Ahoj všem! To se to zase zvrhlo na mé diskusi... Tykáme si, to je jasná věc. Ale vás, Kristiane, poprosím, jestli mě můžete výjimečně jednou odpovědět vykáním a pak zase tykejte. Chci zakusit, jaký to je, vykat si s Kristianem. Jinak jsem na tykání. Většině kluků tykám, jenom asi 5 kamarádům vykám, ale to spíš z rozmaru. Zdravím tě, Stando, i tebe, Luboši.

Luboš (Pá, 21. 7. 2017 - 17:07)

Luboši, nežárlí. Oni...Mně Mirek taky vykal, a přitom bych řek, že moc na vykání není. Asi se mu líbilo to oslovování křestním a vykání. - Mirku, ozvi se, už ti taky tykám.

Standa (Pá, 21. 7. 2017 - 17:07)

Ty jo, Stando, to je fakt...Luboši, nežárlí. Oni vědí, že jsem na kluky. Že můj zájem je čistě chodidlový. Ale jsem v sedmém nebi, že mě taky ty tykáš. Nejen Kristian. Ale když jsme u toho, pamatuju se, že i Mirek mě vykal. Určitě taky jen, že ho to rajcovalo. Ale jemu jedinému Kristian nikdy nevykal. Jeho si pamatuje. I když mu vyknul, odpověděl tykáním. Ale dlouho nepsal ten lump.

Luboš (Pá, 21. 7. 2017 - 17:07)

My museli na střední...Ty jo, Stando, to je fakt hustý. Taky bych se chtěl skamarádit s takovou dvojkou. A nežárlí třeba Michal na tebe, když šaháš Pavlovi na chodidla?

Standa (Pá, 21. 7. 2017 - 17:07)

No, u nás na střední už...My museli na střední striktně vždycky zout boty. A jestli pak jsem měl pantofle, ponožky nebo bosý nohy, to už bylo jedno. Seděl jsem ve třídě se spolužákem Pavlem. Tomu se líbilo, když jsem začal chodit v ponožkách. Tak zahodil pantofle (Fakt to udělal, aby si to nemohl rozmyslet.) a chodil se mnou v ponožkách ve třídě, ve škole, ale navštěvovali jsme se i doma. A když jsem začal chodit bos, moc mě obdivoval, ale nikdy se neopovážil ve škole ponožky sundat. U mě doma jo. Tam jsme byli spolu bosí a celou dobu jsme se doma bavili o tom, jaký máme krásný chodidla a jaký mají kluci chodidla. Mimochodem: Pavel je na kluky, ale já na holky, aby bylo jasno. Ale jsme kámoši dodnes a navštěvujeme se. Dneska Pavel chodí i naboso, takže naposledy u mě doma jen sundal sandály, a byl bos. Šaháme si na nohy, kecáme, je nám fajn. Pavel má partnera, bere ho s sebou, tak si užíváme v trojce. Jmenuje se Michal ten jeho partner a chodí taky naboso. Takže byl u mě naposledy taky bos.

Standa (Pá, 21. 7. 2017 - 17:07)

Ale ano. Baví mě to....Ach, Kristiane, chodidla jsou moc fajn. Je to nevypověditelná nádhera. Vždycky, když se na tvá chodidla dívám, onanuju. A k tomu se fakt už nedá nic dodat...

Standa (Pá, 21. 7. 2017 - 17:07)

Za kámoše tě samozřejmě...Kristiane, jsem moc rád, že jsi můj kámoš. A jsem stejně jako Luboš rád, žes začal první s tykáním. Přiznám se, že jsem to trochu dělal z rozmaru. Trochu mě to vzrušovalo vykat si a říkat křestním. Ale tvé tykání je daleko víc vzrušující. Takže tykej všem. Myslím, že to tady nikomu nikdy nevadilo. já jsem tě taky trochu k tomu naváděl, když jsem napsal ty vole, ale dál jsem vykal. A taky jsem psal, jak by to bylo krásný, kdybychom byli spolužáci. První, co mě napadlo, že bychom si tykali. Taky jsem to tak napsal jako přímou řeč. Tak jsem rád, že tě přímá Lubošova výzva konečně dostala tykání. Tykání od tebe je srovnatelné s tím, kdybys mě šahal na moje bosý nohy.

Reklama

Přidat komentář