Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Luboš (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

A co kdybychom si dali sexík...Mirku, jsem nadrženej.

Slávek (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

A co kdybychom si dali sexík...Jasně, Míro, co nejdřív.

Pavel (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

A co kdybychom si dali sexík...Jasně, s tebou, Míro vždycky.

Mirek (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

Ale já vím. Sexík ve...A co kdybychom si dali sexík teď?

Slávek (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

To Pavle fakt nevím. Ale já vím. Sexík ve třech v ponožkách. Užili jsme si to.

Mirek (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

Míro, na mě nezapomeň. Byl...To Pavle fakt nevím.

Pavel (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

Bylo, Martine, mohls to...Míro, na mě nezapomeň. Byl jsem často v ponožkách o tělocviku, ale i běžně ve třídě. A s Luboše a se Slávkem jsme jednou přišli na tělocvik pozdě (ale přece a byli jsme v ponožkách). Hádej proč?

Mirek (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

Ahoj Mirku, jestli si...Bylo, Martine, mohls to dělat častěji. Všichni jste byli fajn, kluci.

Martin (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

Čau Míro, určitě víš,...Ahoj Mirku, jestli si pamatuješ, jaks ve třetí třídě musel do ponožek, protožes neměl pantofle, a pak se druhej den našly, tak jsem je schoval já. Sobě taky, chtěl jsem, abychom spolu byli oba bosí. A bylo to fajn, ne.

Libor (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

Ahoj Mirku, ale ty ses se...Čau Míro, určitě víš, že já byl taky často ve škole v ponožkách. Taky o tělocviku.

Luboš (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

Ahoj kluci, já jsem zase ve...Ahoj Mirku, ale ty ses se mnou často pral, a to tak, abys mě vytlačil z pantoflí, a já si je pak nemohl vzít. Byl jsem proto často ve třídě v ponožkách. Ale já jsem ti pantofle jednou jednoduše vzal a schoval a byls v ponožkách ty. No, nablbli jsme se dost. Taky jsme spolu v ponožkách šplhali.

Jirka (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

Čau Mirku, určitě víš,...Ahoj kluci, já jsem zase ve škole často přišel o pantofle při rvačce. Pak trvalo moc dlouho, než jsem si je zase obul.

Mirek (Ne, 4. 10. 2015 - 10:10)

Nabízím svoje flusky k...Sem s nima...

Nabídka (So, 3. 10. 2015 - 15:10)

Nabízím svoje flusky k čuchání!Je to fakt hegeš,měl jsem je na sobě celej tejden!Vzrušo při honění čůráka při čuchání mých fuseklí zajištěno dokonale!Pošlu zcela zdarma!

Jarda (Pá, 2. 10. 2015 - 18:10)

Čau kámoši, nezapomeňte...Čau Mirku, určitě víš, že já jsem byl často ve škole v ponožkách, protože jsem si pantofle nosil domů a často jsem je zapomněl. A taky se mně jednou jedna roztrhla, tak jsem si obě sundal a byl v ponožkách. Bylo to moc fajn chodit v ponožkách i po chodbě.

Petr (St, 30. 9. 2015 - 09:09)

Čau Stando a Mirku, jo, to...Čau kámoši, nezapomeňte ale, že já byl v ponožkách ve třídě celou třetí třídu. Ztratil jsem pantofle, a už jsem žádný nechtěl. A na tělocvik řekla učitelka, ať si sundám boty. Tak jsem to udělal, ale ponožky si nechal.

Radek (St, 30. 9. 2015 - 09:09)

Stando, nevím, jestli si to...Čau Stando a Mirku, jo, to byly časy. Ve třetí třídě to bylo běžný, že byly kluci ve třídě v ponožkách. A po škole Standa chodil ke mně domů, někdy zas já k němu. Vždycky jsme byli v ponožkách. Byli jsme fajn kámoši, takže jsme si šahali na ponožky. Ale tenkrát, když byl Standa bos ve škole a pak u mě doma, tak mně pak taky sundal ponožky, a byli jsme oba bosí.

Mirek (St, 30. 9. 2015 - 08:09)

Ahoj Mirku, nojo, je to už...Stando, nevím, jestli si to pamatuješ, ale já jsem byl asi ve 4. třídě dokonce na tělocvik venku na stadionu úplně bos. Ale Petr byl zase na stadionu o tělocviku v ponožkách.

Kluci se perou (St, 30. 9. 2015 - 08:09)

https://www.youtube.com/watch?v=6V986meSdEc

Standa (St, 30. 9. 2015 - 08:09)

Ten bosej žák je skvělej....Ahoj Mirku, nojo, je to už moc dávno. Tenkrát jsem si nevzal ponožky a pantofle jsem ztratil. Tak jsem byl bos. Vedle seděl Radek v ponožkách. Po škole jsme šli k němu domů. On byl doma v ponožkách, já u něj doma bos. Kecali jsme o tom a on mně šahal na nohy, protože byl zvyklej mě vidět v ponožkách, ale ne bosýho.

Reklama

Přidat komentář