Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hanka (Út, 13. 4. 2021 - 06:04)

To jsem dělala taky, když se mi stala mimořádně situace, že jsem musela a nebylo kam nebo s klukem. Prostě jsem se nesvlékla a močila jsem na bobku ,ale přes kalhotky nebo punčocháče . Jen jsem hlidala sukni,aby nebyla mokrá a vyhnula si jí. Ale to bylo tak 6 - 8 případů . Opravdu moc často ne a nejvíc v tom blbým věku,kdy se holka nejvíc stydí od dospívání do ukončení studií.

Ivoš (Po, 12. 4. 2021 - 23:04)

Takovou piss turistiku bych chtěl taky absolvovat. Jsem pojedeš příště že bych se přidal? Já mám zkušenost s jednou Švédkou a taky Vietnamkou. Švédka chcala pohádkově, chodili jsme spolu a Vietnamka, ta jak píšeš. Když musela, tak hledala rychle záchod a pokud nebyl tak skončila s rukou na pipině za pár minut někde v tmavém koutě nebo podobně a chcala nezadržitelně jak koroptev. Asi fyziologie . Ale já z ní byl nadržený jako blázen.

Pavel1 (Po, 12. 4. 2021 - 23:04)

Musel jsem nekolikrát na CzechTek,ne jako návštěvník,bylo tam dost Toitoijek,ale okolo to byla hrůza,ono se řekne dělat potřebu venku,ale když je pak taková masová akce,tak se tam nedá ani nikam šlápnout,přitom tam fakt těch umělejch hajzlů bylo dost,chápu procházky a akutní potřebu,ale jsk hledět na todle?

Sedmnáctý (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

najděte si pissjp24. nebo eroprofile nebo vipwank nebo outdoorpee, carnivalpee oktoberfestm publicpissposter aj.

Jitka (Po, 12. 4. 2021 - 21:04)

S těma Toikama, ani náhodou. Já se opravdu radši vyčůrám vedle do trávy. Tam opravdu v těch Toikách je hygiena žalostná. A jestli je někdo zvyklý vykonat malou potřebu radši v přírodě než na veřejném WC tak mi to připadá daleko hygieničtější. Tím narážím na některé ostatní holky Klárou počínaje a Pavlínou třeba konče.

Tom (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

Tady se musím přiznat i já, že než použít TOI TOI nebo WC ve vlaku rozhodně volím čůrání venku do trávy, křoví a podobně. Ale to je úplně jiná situace a právě z toho důvodu jsem se snažil tady několikrát vysvětlit, že z mého pohledu je zásadní rozdíl jestli to čůrání probíhá někde venku nebo poblíž vlastní toalety, kdy v prvním případě dávám přednost určitě přírodě a v druhé naopak hygienickému a komfortnímu záchodu.

Tomi (Po, 12. 4. 2021 - 21:04)

Nekdo tady psal jit kadit na TOI TOI
za me bych to radeji polozil nekde ve krovi. Jezdim hodne po festivalech a toiky to jen pro hodne odvazne, hlavne v sobotu po ranu..

Mína (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

Ty TOIky jsou na festivalech taky pěkná debilita. Na běžných festivalech ve světě jsou vysoké počty lepší verze suchých záchodů, různých piss koutů atd, tak aby to bylo jednoduše ukliditelné. Hosté nadávají taky, ale nepřipadá v úvahu, že by chodili dělat potřebu někam do křoví. Ono i u nás jestli to takhle půjde u nás dál, tak budou mít pořadatelé velký finanční problém, protože jim jen tak někdo ten pozemeik nepronajme.V souvislosti s dobou postcovidovou se dají očekávat trdší požadavky na hygienu všude.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 21:04)

Máš recht, ale když to vezmeš z opačné strany, tak někdo je používat musí jinak by v tom stavu nebyly. Navíc koncerty jsou asi to nejhorší, co může být a na nějakém vesnickém jarmarku to tak strašné být nemusí.

Rotion (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Invalidní vozík je tou nanlaizbkou brát úterý hezký běh.

Tom (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Kláro pěkný večer. Děkuji za tvou reakci k tomu čůrání venku. Máš pravdu, že už jsem pochopil, že v tom nevidíte rozdíl, ale přesto nechápu proč ho v tom nevidíte, protože pro mě to venku vždycky bylo a asi bude z důvodu, že tam žádná jiná možnost není narozdíl od zahrady, kde pár metrů uvnitř ten záchod máte. Nevadí a jak jsi psala, že jste naučené mimo domov nechodit, tak to ukazuje, že to vzniká výchovou. Jen nevím jestli je vždycky správná, protože chodím si číst na jedny americké stránky podobné těmto, ale tam diskutuje mnohem víc lidí a vůbec se tam nehádají, protože to tam někdo moderuje a tam jsem několikrát četl zpověď někoho ať holky nebo kluka, kterému rodiče od mala říkali, že mimo domov se nechodí a když byli někde pryč nutili je to vydržet, jenže to je stresovalo a pomohlo jim to, že když pak v období školky nebo prvního stupně měli nějakou chůvu na hlídání, tady to není běžné, ale v USA to je časté, tak ta chůva s nimi chodila na různé akce, do kina a tak a naučila je, že můžou chodit mimo domovů, když potřebuji a bylo to pro ně vysvobození, protože se těm rodičům vlastně bali odporovat. Asi to je tedy z části vrozené a z části výchovou.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 21:04)

A co to mít naučené výchovou obráceně. Že venku je to neslušné a nedělá se to a je vždy možnost zajít na WC třeba i veřejné. Třeba použít papír na prkénko nebo si nesednout...A už dost. Nechte Kláru psát.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Jim bude spíš horko při placení účtu za energie.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 21:04)

Oni pošlou účet tobě, když o ně máš takovou starost :-)

Albatros (Po, 12. 4. 2021 - 21:04)

Tento Návštěvník tady Kláru hrubě napadá a nadává ji do vychcané děvky a zlatokopky soustavně. Jako i takový postoj se dá napsat bez škodících emocí a jestliže Klára říká, že odpoví komukoliv a uznává opačné názory, tak i jemu se snažila vysvětlit svůj postoj, že za ničím nešla a jen chce lásku, tak to bylo zbytečné. On si vede stejně svou.

Mína (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

A máš pravdu, i jiné národy jsou "prasata".

Scarlett (Po, 12. 4. 2021 - 18:04)

Klárko zdravím. Jsem ráda, že píšeš ale i odpovídáš na normální dotazy. Jak je mamince?

Klára (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

Mamince je snad celkem dobře, na vyšetření pojede začátkem května a pak zase do Prahy k tomu léčiteli. Víš já se nebráním tady odpovídat na dotazy pokud je náhodou nepřehlédnu a jsou normální. I když takový Feetman s těma nohama je taky otravný, když ví, že nohy jsou čistý ,když se o ně člověk stará a někdy jsou ale i oťapkaný a tak si je umyje, ale on se ptá na to samý zase za den dva stejně. Tom asi opravdu nepochopil, že když čůráme s Nikou venku tak jedno jestli na zahradě nebo v lese, ale už jsem mu to snad vysvětlila. Dnes jsme čůraly jen doma a jen jednou jsme byly s Nikou spolu a to bylo ráno a pipinky jsme měly hodně plný a tak jsme vyčůraly z bříšek hodně vody. Dnes si dáme saunu a vířivku když je venku tak ošklivo. Hezký večer všem.

Šišmiš (Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Krásný čůráníčko Klárko. Super.

Vojko (Po, 12. 4. 2021 - 19:04)

I tobě hezký večer. Je fajn,že píšeš dál o močení, stejně jako další dívky. Karolíno dost slušný.

Reklama

Přidat komentář