Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jitka (Po, 8. 2. 2021 - 14:02)

A tohle vás baví? Nechodíte do školy a tak vymýšlíte blbosti.

No, (Po, 8. 2. 2021 - 14:02)

takový "výzkumy" jsme dělaly s holkama jako děti tak na úrovni prvního stupně základky. Ale jako oživení diskuze ok. Ale močící holky sem patří spíš. Klárko ty o kadění moc nepíšeš a zůstaň tímto neovlivněná.

Adam (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Nikdo vás nenutí tyhle příspěvky číst.

Karel (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Holky, ještě tady napište, kdy jste naposledy zvracely a kolikrát jste si u toho zvracení krkly.

Holka 19 (Po, 8. 2. 2021 - 12:02)

Ségra prý bude odpoledne asi kadit a přemluvila jsem jí a vykadí se v koupelně na zem na igelit a nechá mě koukat, ale pak chce abych ji nechala koukat taky,ale já nepotřebuju, tak asi zítra ji to taky ukážu. To je praštěný , ale našla jsem to na jednom videu a dost zvláštní.

Tom (Po, 8. 2. 2021 - 14:02)

Tak to pak dej na vahu kolik toho bude

Adam (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Dobré odpoledne Veroniko. Ten plán s tím igelitem bude asi zajímavý v tom, že to mnohem lépe uvidíš, ale jinak je to nepřirozené. Spíše bych čekal, že po včerejší oslavě bude břicho tlačit tebe. Jinak kadila někdy některá z vás v restauraci?

XxX (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Takže doteď ste se tady máchali v chcankách a teď se už taky budete brodit v sračkách. Přínosná diskuse...

Klára (Po, 8. 2. 2021 - 11:02)

Maminka už je zpátky a je unavená a tak si šla lehnout. Já jsem zatím udělala oběd jednoduchý jen špagety s kečupem a sýrem a Niki mi pomáhala taky. Výuka nám skončila v jedenáct a teď budeme jen doma. čůráme jen na záchodě a dopoledne jsem vydržela do přestávky, ale pak jsem utíkala s plnou pipinkou po kafi a mohla jsem se učůrat, jak to šlo z pipinky rychle a hodně, ale je to v pohodě ,Niki ta byla sama mimo mě. Pavkole ,opravdu se vylež a odpočívej. Já jsem tady taky i pro tebe a přeji ti ,ať ti je zase brzy líp.

Lucka (Po, 8. 2. 2021 - 13:02)

Tak hlavně ,že to maminka zvládla a Libor dojel bezpečně domů. Pozdrav od nás!

Zuzka (Po, 8. 2. 2021 - 12:02)

Myslím na tebe taky a na maminku. Ono po tom bývá člověku slabo nebo je unavený. Tak ať odpočívá. U nás je taky zasypáno a držím se doma. Potvrdím ti, že i na mne kafe působí močopudně a taky jsem byla dopoledne dvakrát za sebou a chtělo to rychle proudem ven.

Bertík (Po, 8. 2. 2021 - 09:02)

Já se vzbudil ale neudělalo se mi nic v noci, ale jak jsem tě viděl jak čůráš tak se mi to chtělo a v pindíkovi a já na tebe koukal jak čůráš s fotkou a já to chtěl až se mi to udělalo jako do tebe bych chtěl a všechno bylo . Jsi moc krásná a já to chci udělat jak čůráš taky.

Klára (Po, 8. 2. 2021 - 06:02)

Tady napadlo hodně sněhu a tak jsem poprosila Libora jestli by s mamčou odjel na to ošetření a on ji tam rád doveze. Já bych se trochu bála v tomhle kalamitní počasí a navíc nepřijdu o výuku. Byly jsme dnes s Nikou se vyčůrat spolu ráno a nechala jsem jí jìt první i když jsem pipinku měla taky hodně plnou,ale byla jsem schopná to udržet ještě tu chvíli a taky Niki se vyčůrala hned rychle a hodně a já pak rychle stáhla kalhotky a pipinku nastavila na záchod a proudila jsem z ní ihned taky prudce , protože u mne v bříšku bylo hodně vody a ta chtěla pipinkou rychle ven. Návštěvníku, já jsem byla včera opravdu smutná ne kvůli dárku, ale právě z toho pocitu, že by se tady ztrácely věci a někdo by to vzal. A jsem moc ráda, že tomu tak není. Snad si tam taky najdu nějakou kamarádku. Půjdu připravit snídani a mamču a pak máme výuku a snad to maminka dobře zvládne. Budu na ní myslet.

Mike (Po, 8. 2. 2021 - 07:02)

Klárko já bych s tebou tak strašně čůral až bych brečel. Já si denně říkám že už sem nesmím jít, ale já to nedokážu. Já musím. O maminku se neboj. To je jen ošetření, bál jsem se,aby do ní necpali nějakou tu chemoterapii ale snad ne jestli jsem četl pozorně. Tak krásně čůrejte holky i přes den.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 08:02)

Ošetřeni??? Radši čti jen chcání dál,zbytek přehlížíš,to je vidět,co čteš

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 06:02)

To se spolehni ve 3/4 na 6, to už má tak 3. vyučovací hodinu...

Sluníčko (Po, 8. 2. 2021 - 05:02)

Byla jsem čůrat a moc mi to šlo až jsem si trochu počůrala nohu od pipinky protože mi to čůralo ne dolů ale na stranu a dopředu po stehně ikdyž jsem seděla na záchodě ale nechala jsem pipinku tak čůrat až do konce. My máme prázdniny a tak jdu ještě spinkat Klárko ty asi uz máš školu.

Návštěvník (Po, 8. 2. 2021 - 06:02)

Tobě se pipinka asi při čůrání blbě nastavila a tak ti to proudilo křivě a hodně dopředu. Ale to je u holky hezký když tak čůrá.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

Onanujete nad příběhem, který píše chlap ......

Simona (Ne, 7. 2. 2021 - 22:02)

Ty jsi tak neúnavně trapný stejně jako ten, co tady tvrdí, že je Klára zlatokopka. Inu kde není dáno....

Reklama

Přidat komentář