Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Tak si najeď od strany 22. Ano Klára tady píše skoro dva roky. A dej pozor ať se ti něco nestane znovu. Ona to umí a nebyl bys jediný.

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Jen takhle blbněte holky nezodpovědný. Pak se Kláro divíš, že míváš často záněty močových cest ty nebo Nikola. Nechat si potřebu na poslední chvíli a držet to za každou cenu to je jen cesta k dalším zánětům. To si nemůžete dojít ve škole? A když už tedy musíš močit i od vlaku, tak prosím, asi abys o tom mohla napsat a pochlubit se, ale když si dojdeš ve škole, tak tady tak to nebudeš mít akutní a vymočíš se jako když chodíš běžně na malou. Jenže pro kluky je víc rajcovní to nechat na honem a ty svý pocity pak napsat a ono to je vděčné a opravdové, když víš jak ti na takovou akutní potřebu reaguje tělo a psychika. Nechci tě zhazovat, jen apeluju,abys neriskovala. Vím, co je akutní zánět močáku a močových cest a to jsem se dva dny skoro nemohla postavit a ani dojít na záchod a ten nočník, o kterém tady mluvíš, ten byl tehdy dost potřeba. To bych ti nepřála. Jsem o jedenáct let starší od tebe, tak to ber jako rozumnou radu člověka,který už něco zná.

Návstěvník (Út, 22. 9. 2020 - 15:09)

Moc pěkný, tu kámošku kdybys nenechala jít dopředu,tak by se jistě pochcala. Já jsem jednou takhle vyběhl z autobusu a lidi nelidi musel jsem hned u chodníku.Poslední vteřinky. Jako kluci to mají snadnější. Ale holky alespoň u toho ukážou to nejhezčí co jim sluší. Já jsem spíš dolňák, takže sem lezu na čůrací vlákno a motivem se inspirovat. Kláro vedeš. Těch holek tady fakt moc není,co to dají na web.

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 14:09)

Jestli je Nalalie skutečná, tak je to smutnej příběh.

Žaneta (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Klárko, přeji ať se ti dnes zadaří.

Matlák (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Já moc uhonil jak vyteklý bylo jak natalka dala curani stáhla si to jak bylo moc z ní velký chtěla čůrat pipinu do vody měla moc z ni

Natalie (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Jsi moc šikovný kluk. Krásné ti to vyteklo a už nebudeš mít pnutí. Moc šikovný kluk jsi.

Mirek (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Jestli to tomu nešťastnikovi pomohlo a jsi fakt holka, tak bych tě bral ne erotickou telefonní linku, kdybych teda nějakou měl. Fakt dobrý, já si tě představil a taky mi pindík signalizoval pohotovost.

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

Hm,co kdyby to byl kluk,to by ti klesnul asi ....

Mirek (Út, 22. 9. 2020 - 11:09)

No to ne ty kráso! To by mně asi jeblo.

Matlák (Út, 22. 9. 2020 - 09:09)

Holky dáte mi čuriní? Mám pnutí já včera neměl uhonil a dnes mám hodně pnutí jako aby holka ukazala curani

Natalie (Út, 22. 9. 2020 - 10:09)

Já budu pro tebe čůrat. Už jsem pro tebe čůrala vzpomínáš? Ale už musím, potřebuju, tak se vyčůrám tady u nás v rohu na dvoře. Vyhrnout sukni,mám růžový kalhotky,silonky,rychle dolů, už už to teče, už čůrám pro tebe. Chtělo se mi teda. Ještě to není, ještě čůrám, až už mám loužičku velkou pod pipinkou. Ještě, ale už to asi bude. Ještě mám malý pramínek z pipinky,u.....už jsem vyčůraná . To je jen pro tebe Matláku. Moc bych chtěla, aby ses u toho vyčůrala taky jako chlap co chce holku.

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Hrabe ti nebo se tím živíš?

Natalie (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

A měla bych? Ani náhodou. Tenhle kluk si ale zaslouží pomoci . A jsem skutečná holka , ne kluk. Už jsem tu déle.

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 14:09)

Ale on není skutečný

Elon Musk (Út, 22. 9. 2020 - 14:09)

Jak to?

Jo (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

takových si ceníme.

Mike (Út, 22. 9. 2020 - 08:09)

Dobré ráno Klárko. Ja se máš dnes?

Robin (Út, 22. 9. 2020 - 06:09)

mně Majka teď napsala zprávu, jestli budeš čůrat ty ,ja taky ti ukážu svý. Jsem se velmi na to těším, jen nevím jestli venku po škole nebo máme jít na můj nebo dívčí záchod ve škole.

Návštěvník (Út, 22. 9. 2020 - 12:09)

Robine, tak co? Už to bylo nebo teprv bude? Ukázala ti Majka jak čůrá píčinka?

Reklama

Přidat komentář