Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jarda Kvasnička (Čt, 21. 5. 2020 - 21:05)

Hele já jsem v Chrastavě a jedu tam, jsem tam tak za 15 minut. Počkej tam, dáme řeč.

Klára (Čt, 21. 5. 2020 - 19:05)

Jsem na Ještědu s Liborem a jsem šťastná. Je jen pár mraků a bude západ Slunce. Více třeba zítra. Pozdrav všem!

Kluk (Čt, 21. 5. 2020 - 21:05)

Promiň, ale musel jsem tam být taky. Vnímat tu atmosféru vrcholu hory,kde jsem byl naposledy jako malý kluk, ale vidět i tebe a tvou lásku s Liborem. Poznal jsem vás okamžitě, tebe - zářící šťastnou bytost,která má celé srdce otevřeně jemu. Hrozně mně to bolí protože tě miluju,ale o to víc ti to přeju. To,že si moje vyznání ukládáš je radost i bolest pro mně taky. Pojedu dolů a domů. Nemohu teď ale ani nic. Jen sedím a čumím do pohazínajícího obzoru a ty už míříš domů do pelíšku ,do objetí lásky. Nemohu vykřičet tu beznaděj, vyplakat tu bolest a prázdnotu, nemohu nic. Bojím se odjet dolů, jsem nula,totální nula. Prostě nula,zkurvená nula. Nula!!!!!!

Mirka (Čt, 21. 5. 2020 - 21:05)

Mohu ti nějak pomoci? Mohu pro tebe něco udělat? Já nejsem poblíž,ale sdílím tvou ssituaci a není mi lhostejná. Ozvi se prosím 721 002 312

Radka (Čt, 21. 5. 2020 - 18:05)

je mi 19 roků a kluky už jsem měla ,ale čůrala jsem jen když jsem byla venku a když se nedívali.

Alex (Čt, 21. 5. 2020 - 18:05)

a kdybych se chtěl dívat,co bys se mnou udělala?

Ona (Čt, 21. 5. 2020 - 20:05)

Slyšel jsi někdy slovo gentleman?

Radka (Čt, 21. 5. 2020 - 20:05)

On asi ne,protože kdyby měl kluk k holce trochu úcty,tak by jí to neudělal ,když si to nepřeje. Je to hodně ponižující až sprostý.

Radka (Čt, 21. 5. 2020 - 20:05)

vynadala bych ti do debilů a kdybych to nemohla vydržet asi bych křičela a byla zlá,abys odešel pryč. Jinak bych se snažila zmizet a vyčůrat se někde,kde tě nebudu mít na očích. Některý holky to neřeší,ale já jo.

Radka (Čt, 21. 5. 2020 - 12:05)

Já normálně čůrám doma i venku. Někdy taky rychle,někdy to tak rychle nejde a to se mi chce třeba taky dost. S klukem bych nečůrala,protože je to neslušné se při tom dívat na holku jak čůrá.

Návštěvník (Čt, 21. 5. 2020 - 17:05)

Radko kolik ti je? Máš už zkušenost s klukem?

Návštěvník (Čt, 21. 5. 2020 - 11:05)

Nějak nám ty čůrací holky prořídly. Nebýt Kláry tak nevím. Miško, Jano, Aneto, Veroniko,jak se máte ? Kde je vám konec?

Klára (Čt, 21. 5. 2020 - 06:05)

Dnes jsem se vzbudila na záchod před chvílí a z plné pipinky jsem hned všechnu moč v bříšku rychle pustila do záchodu. Niki se probouzela pomalu a stejně se jí chtělo dělat obojí, tak jsem ji nechala samotnou a píšu. Libor přijede odpoledne a budeme na domečku a jestli bude hezky, tak mne vezme na západ Slunce na Ještěd a tak se večer asi už pak neozvu. Nám škola sice začne příští týden,ale jen pro určité skupiny co maturují a ostatní budeme mít snad jen nějaké dny,kdy tam budeme muset být. Je to nepřehledné, většinu děláme po netu a tak se nechám překvapit co bude. Ségra by měla ale jít do školy, tak uvidíme jak to bude taky u ní nakonec. Mamča něco chruje v kuchyni a Niki je ještě v koupelně a to druhý jí asi moc nejde nebo ještě dělá v koupelně ústní hygienu, ale snad brzy přijde. Jestli se budeme pelíškovat tak už asi neusneme ,ale jen se budeme povaloat, ale mám chuť na něco dobrého,tak si jdu nejdřív dát snídani.

Pissík (Čt, 21. 5. 2020 - 09:05)

Tak jestli se zadaří s čůrací pipinkou,ozvi se.

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

Možná pseudopedofilní diskutující ženy :)

Reakce lékaře, (St, 20. 5. 2020 - 23:05)

Tato sexuální anomálie se u žen vyskytuje velmi zřídka. U necelých 2% populace.

Honička (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

A co diskutující ženy??

Reakce lékaře, (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

vyberte všechny zde diskutující muže na sexuologické zkoumání, zda netrpí nebezpečnou deviantní úchylkou a budete možná překvapeni,že v drtivé většině nikoliv. Tolik moje více jak třicetiletá sexuologická zkušenost.

František (Čt, 21. 5. 2020 - 11:05)

On taky pojem "nebezpečná deviantní úchylka" se mění v závislosti na čase a prostoru. Jedná se o trochu gumový pojem.

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

Tak tuhle poměrně všeobecně známou skutečnost si může zjistit na netu kdokoliv, pane "doktore".

Reklama

Přidat komentář