Reklama

Lindaxa

Ulla (Čt, 5. 4. 2007 - 14:04)

Lindaxu jsem zkousela asi pred pul rokem a ucinek zadny. Bylo to mozna tim, ze jsem se opravdu snazila jist, protoze Lindaxa uplne potlaci pocit hladu a to neni dobre, clovek bez jidla je bez energie. Vsechny prasky na hubnuti jsem uz proste dala stranou a verim je poradnemu cviceni. Samozrejme je lepsi lezet doma na gauci a zrat prasky na hubnuti, ale lidsky organizmus neni neznicitelny. Ty ktere jsou volne prodejne zase bez ucinku, takze opravdu zbyva uz jen to cviceni

Niki (Čt, 5. 4. 2007 - 14:04)

ahoj, koupim Lindaxu, nejmensi baleni za 1000KC , ale jen osobni predani, prosim. nabizejte. diky.
mykypyky"seznam.cz

Lara (Čt, 5. 4. 2007 - 14:04)

Prodám LINDAXU 98 tbl za 3500kč , pište na laracat"seznam.cz

Simona (Čt, 5. 4. 2007 - 14:04)

IM, na dobírku nemáš záruku žádnou. Jinak to lékárenský balení Meridie i Lindaxy bude někdo dost těžko falšovat. Jsou to klasicky zabalený kapsle, zavařený v platíčku z umělý hmoty - určitě bys poznala, kdyby to někdo rozdělával.

IM_cookie=true (Čt, 5. 4. 2007 - 12:04)

měla bych zájem o lindaxu, ale na netu už jsem se dočetla o podvodnících, kteří místo prášků pošlou za drahý peníze čaj nebo čínskou polívku, nechtěla bych naletět. Mohu se tedy zeptat vás, co ji nabízíte, jak tento lék předáváte nebo jaká je záruka, že si nevyzvednu čaj?

Návštěvník (St, 4. 4. 2007 - 17:04)

Dobrý den. Já bych měla zájem, za kolik Kč prodáváte krabičku? můj mail:IvcaVan"seznam.cz

Návštěvník (St, 4. 4. 2007 - 17:04)

Dobrý den. Já bych měla zájem, za kolik Kč prodáváte krabičku? můj mail:IvcaVan"seznam.cz

Lenka (St, 4. 4. 2007 - 15:04)

Jak dlouho se může Lindaxa brát?

Jitka (St, 4. 4. 2007 - 09:04)

Zájemci o Lindaxu pište na kubaskov"email.cz

Jitka (St, 4. 4. 2007 - 09:04)

I já mám dobré zkušenosti s Lindaxou. Po Adipexu mi bylo zle, protože jsem zapomínala jíst. Lindaxu doporučuji, pokud má někdo zájem ještě mi zbyly 4 balení po 3/tzn. 12 měsíců/.Držím pěsti každému kdo se rozhodne něco ze sebou udělat.

Ella (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

Nabízím Meridii (Lindaxu), zájemci pište na NBerenika"seznam.cz

Hana (Po, 2. 4. 2007 - 14:04)

Ahoj, tak to vážiš a měříš stejně jako já, taky řeším co se sebou, tolik hezkých věcí v obchodech, sice se vejdu do velikosti 42, ale málo platný, vypadá to někdy blbě. Lindaxu mám v plánu, snad ji nějak seženu.Držím palce.

Monika (Po, 2. 4. 2007 - 11:04)

Tak jsem si nejdřív chtěla objednat Lindaxu u Mudr. Huvara- odpověděl mi, že už byl upozorněn, že léky na předpis nesmí prodávat přes internet, takže se mi omluvil. Zkusila jsem tedy svého obvoďáka. Koukal na mě jako na zjevení, zvážil mě, změřil (168 cm/74 kg ) a prohlásil, že mi Lindaxu nikdy nepředepíše, pokud nemám BMI nad 30. Což nemám:-(, nebo spíš :-). Tak a co teď? Nabrala jsem po hormonech, cvičím ve fitku, ale jídlo nezvládám. Jím moc, i když celkem zdravě, co mám podniknout, aby mi někdo předepsal lék, který mi pomůže od žravosti? Díky za odpověď, všem zhubnuvším gratuluju!!!

mamina (Ne, 1. 4. 2007 - 22:04)

pro Renatu: omlouvámse za zpoždění, ale nebyl čas :o)) Prozatím vůbec necvičím, jen se hodně hýbu - procházky v rychlejším tempu. Vůbec nejím sladké, ke všemu cpu spoustu zeleniny, nejím živočišné máslo, a hlavně jsem radikálně omezila velikost porcí. Jím z dezertních talířů, ale kdykoli mám hlad (což se nestává, takže se spíš musím nutit). Snažím se snídat nejpozději do 10 hod, abych si nastartovala metabolizmus. Nejím po 19 hodině (chodím spát až po 24hodině). Když mě chytně žravá v noci, dám si trochu mandlí, které si fakt vychutnávám a dlouze koušu. Nejsou-li mandle, jím slunččnicová a sezamová semínka, ale každé zvlášť, ne po hrstích!! :o)) Po 3 měsících mám dole 19 kg a nemůžu říct, že bych se nějak trápila hlady. Dokonce jsem si i párkrát kousla do koláče, ale jen trochu, abych se nerozmlsala. Fakt se to dá. Byla jsem hrozný labužník a žravec. Vyplatí se nachystat si jídlo do zásoby na mražák, ať nemusíš narychlo vařit, protože to se pak odbudeš nějakou nezdravou rychlovkou. Jo a vůbec nejím bílé pečivo a minimum příloh. Pitný režim pořád stejný - asi 2.5l denně. Už mi ani nevadí, že kolem mě všichni mlsají. Nesmíš mít pocit, že to nesmíš, ale že to prostě nechceš a nemáš na to chuť. Nejhorší jsou zákazy!! To pak má akorát opačný efekt. Držím pěsti a ozvi se, jak to s Tebou vypadá. pa mamina

Petra (Pá, 30. 3. 2007 - 10:03)

Já jsem myslela, že se dá užívat tak tři měsíce, než se trochu smrskne žaludek, a dýl ne...Tak jak to je?

Návštěvník (Pá, 30. 3. 2007 - 10:03)

Ráda koupím pošli za jakou cenu vackova74"seznam.cz

Lexi (Čt, 29. 3. 2007 - 08:03)

Můžeš mi tedy poslat nabídku? sasa.peckova"seznam.cz

Ella (St, 28. 3. 2007 - 16:03)

Ahoj holky, nabízím Meridii-je to totéž co Lindaxa, kdo má zájem pište mejlíky, pošlu nabídku.

Lucie (St, 28. 3. 2007 - 13:03)

Rok? To bych se bála o zdraví a 12 kg není moc. To se dá shodit za rok i bez prášků. Stačí jíst rozumně, pít a cvičit.

Amy (St, 28. 3. 2007 - 09:03)

Já jím méně a přesto moc nehubnu. Možná je to tím, že mám hubené nohy a skoro žádné pozadí, zato mám silná ramena, záda a pas. Takže nejdřív odejde tuk, pak možná začne celkové hubnutí, nevím. Zdá se mi, že je to trochu vidět, i když váha je skoro stejná, máte někdo podobné problémy jako já? Teď jsem kvůli tomu Lindaxu přestala brát, protože se nechci zbytečně cpát práškama, když to nezabírá.

Reklama

Přidat komentář