Reklama

Mateřská znaménka

Kamča (St, 18. 4. 2007 - 08:04)

No tak to je blbost,páč já jsem to znamínko měla od narození a prej se ten stejnej den jako já narodil nějakej kluk a ten měl taky mateřský znamínko a dokonce na stejným místě jako já-na lýtku.

Kamča (St, 18. 4. 2007 - 08:04)

2 Jana:jde to odstranit,minulý týden jsem zrovna byla na operaci se znamínkem na noze.A taky je prej lepší nechat si to udělat v nemocnici než laserem...A za to odstranění jsem fakt ráda ikdyž to znamínko mělo asi 1,5-2 cm a bylo na lýtku z vnitřní strany.Jo a ani to moc nebolí a to je mi 14

lusy (St, 11. 4. 2007 - 09:04)

Udělalo se mi takové červené znaménko v dekoltu.Slo by to odstranit?Děkuji za odpovědi....zdravím

Radek (Út, 10. 4. 2007 - 20:04)

Petro, nejnebezpecnejsi rakovina kuze je melanom. Takova znaminka maji nepravidelne okraje, jsou zabarveny ruznymi odstiny a nekdy krvaceji. Jestli te tva znaminka znervoznuji, bez za lekarem.

Petra (Út, 10. 4. 2007 - 19:04)

Před pár týdny jsem si všimla výrazného přibývání mateřských znamének(jsou malá a hnědá), zejména na rukou a nohou. Do solária nechodím a sluníčko na opalování letos taky ještě nebylo.Docela mě to vyděsilo. Nevíte někdo čím by to mohlo být a zda mám raději navštívit lékaře.Děkuji

Návštěvník (Čt, 5. 4. 2007 - 12:04)

miminka se rodí bez znamének, ty se dělají až během života...nadměrné množství znamének se dělá z většího množství bílé mouky a cukru a ve stravě, a pihy pak z opalování...

jana (Čt, 5. 4. 2007 - 11:04)

Hrozně mi vadí velké mateřské znamínko asi 6cm na ruce. Lze to nějak odstranit? Děkuji J.

Petr (Ne, 18. 3. 2007 - 13:03)

Jak zamezit tvorbu mateřských znaének??

Radka (Pá, 18. 11. 2005 - 14:11)

Normální mateřská znaménka většinou nevadí...měla jsem jedno takové na zádech, v místě, kde se často potýkalo s okrajem podprsenky, tak jsem si ho nechala odstranit. Na kožním mi řekli, že taková vystouplá mateřská znaménka nejsou obvykle rakovino tvorná (to věděla už obvoďačka), ale že si mám dávat spíš pozor na normální pihy, které jsou tzv. "plastické" to znamená, ži když po nich přejedeš, tak je cítíš, ale nejsou úplně vstouplé. Těžko říct, co je tvůj případ a mé informace nemusí být stoprocentntí, proto doporučuji navštívit alespoň obvodního lékaře, nebo rovnou kožní

jojka (Pá, 18. 11. 2005 - 14:11)

a.....

Kateřina (Pá, 18. 11. 2005 - 14:11)

Při poškrábání svědivého místa na zádech jsem si omylem strhla celé nebo větší část mateřského znaménka. Vím, že to není rozhodně dobré. Jak hodně to ,,vadí

Reklama

Přidat komentář