Reklama

MUDr. Prokeš P., Mělník

Lenka (St, 24. 9. 2008 - 08:09)

S panem doktorem mám ty nejlepší možné zkušenosti a všichni z mého okolí, co jej navštěvují, jsou na tom úplně stejně. Dokáže pomoct s neuvěřitelnou spoustou věcí. Vřele doporučuju.

Hanka (Pá, 13. 4. 2007 - 19:04)

I: pokud chceš, můžeme to probrat po tom mailu. Můj je brcoun"seznam.cz. Zatím ahoj!!

I. (Pá, 13. 4. 2007 - 08:04)

V tuto dobu mi ani nejdou rozbalit starší příspěvky, ... !?

I. (Pá, 13. 4. 2007 - 08:04)

Hanko, už jsem lékaře kontaktovala písemnou formou. Čekala jsem, že se zde nějaké podrobnosti dozvím, ale nic moc. Také mi vadí, že nevím něco konkrétního. Navíc jsem dost dlouho čekala na pouhé uveřejnění tohoto diskuzního příspěvku, na který je tak malá odezva. Ty nemůžeš získat nějaké bližší informace od té kolegyně?
Zda mám podobné potíže jako Ty, netuším! Je jich víc, ale zde nechci být konkrétní. Měj se!

Hanka (Čt, 12. 4. 2007 - 17:04)

I: a už ses tedy odhodlala a objednala se k němu? Mně vadí, že jako vůbec nemám potuchu, jak léčí, krom toho, že dělá akupunkturu.Takhle vždycky když jsem někam jela, věděla jsem, do čeho jdu a tady nevím nic. Jen by mě zajímalo, s jakými problémy tam pojedeš, třeba jsou podobné jako ty moje, i když já jich mám vícero. hezký zbytek dne!

I. (Čt, 12. 4. 2007 - 08:04)

Hanko, souhlasím. Až tedy projdu 1. návštěvou, tak se zde ozvu, pokud tedy nechceš něco probrat už nyní. Zatím se měj!

Hanka (Út, 10. 4. 2007 - 19:04)

Pro I: určitě si můžem popovídat a předat zkušenosti, ráda s tebou proberu kde co, jen bych upřednostnila mail, nemusíme to probírat zrovna tady, co?

I. (Út, 10. 4. 2007 - 07:04)

Iva se již asi neozve, škoda!
Jen doufám, že tento lékař má odlišnou praxi v léčení, než Dr. Jonáš.
Také uvažuju o objednání. Hanko, pokud bys chtěla, mohly bychom si předávat zkušenosti z léčení buď tady a nebo soukromě!?

Hanka (Pá, 6. 4. 2007 - 18:04)

No, pokud se paní Iva neozve, nebudu čekat a zkusím se tam objednat. Už jsem toho zkusila tolik, že ani cena není až tak podstatná, dražší než u dr. Jonáše to snad nebude...
Jen mě zajímal způsob léčby, abych věděla, do čeho jdu.

I. (Čt, 5. 4. 2007 - 08:04)

Už jsem ani nedoufala, že někdo na toto téma zareaguje.
Hanko, doufám, že sem ještě Iva zavítá a sdělí nám více podrobností. Zajímala by mne i cena za návštěvu. :-))

Hanka (St, 4. 4. 2007 - 19:04)

Od zákaznice v práci jsem dostala kontakt na pana doktora, jezdí k němu jeho dcera.Ale nedozvěděla jsem se nic bližšího, jak léčí, čím, jak často je třeba ho navštěvovat a tak. Prosím paní Ivu, zda by nám mohla něco napsat, díky.

I. (St, 4. 4. 2007 - 05:04)

Ivo, děkuji, že jsi se ozvala! Léčí jen akupunkturou nebo doporučí i nějaké bylinné preparáty? Jak často k němu jezdíš? Přeji Ti hodně štěstí a brzské uzdravení!!

iva (Út, 3. 4. 2007 - 18:04)

jezdím za mudr.prokešem od loňs.roku, na doporučení své známe.Mám za sebou chemoterapii a ozařování.Dává mě po té drastic.léčbě do pořádku.Je to skutečný odborník, co se týče akupunktury-je víceprezident.Určitě se za ním vyplatí jezdit i přes větší vzdálenost.Poradí si téměř s každým zdravot.problémem i co se týče odhalení samotné nemoci v těle pacienta.Vřele doporučuji

I. (Čt, 1. 3. 2007 - 07:03)

Vladko, děkuji za odezvu. Stále zvažuji, zda se mi vyplatí návštěva i přes větší vzdálenost. Na akupunkturu se dochází většinou opakovaně ... ?

Vladka (Čt, 22. 2. 2007 - 07:02)

Kdysi léčil angínu pohledem od stolu,ale vzhledem k tomu, že byl plně v zajetí čínské medicíny a jehliček...asi ho to nebavilo....za pár let klukovi odblokoval krční obratlíky a tak mám dvě zkušenosti...jako praktický lékař asi nic moc, ale to co ho baví...jehličky...ovládá asi bravurně....

Návštěvník (Čt, 1. 2. 2007 - 10:02)

? ? ? :-)

I. (Po, 29. 1. 2007 - 08:01)

Od jednoho pacienta jsem slyšela na výše jmenovaného chválu, ale mám to trochu vzdálené z bydliště, chtěla jsem slyšet vaše názory ... :))

I. (St, 24. 1. 2007 - 08:01)

Máte zkušenost s tímto panem doktorem? Za odezvu děkuji :-))

Reklama

Přidat komentář