Reklama

Muži v dámském prádle.

v. (Čt, 29. 8. 2013 - 15:08)

Punčochy a podprsenku nenosím ale kalhotky zcela bezne.a opravdu senosi lépe a jsou kvalitní. Slipy už nikdy.

v. (Čt, 29. 8. 2013 - 15:08)

Punčochy a podprsenku nenosím ale kalhotky zcela bezne.a opravdu senosi lépe a jsou kvalitní. Slipy už nikdy.

v. (Čt, 29. 8. 2013 - 15:08)

Punčochy a podprsenku nenosím ale kalhotky zcela bezne.a opravdu senosi lépe a jsou kvalitní. Slipy už nikdy.

v. (Čt, 29. 8. 2013 - 15:08)

Punčochy a podprsenku nenosím ale kalhotky zcela bezne.a opravdu senosi lépe a jsou kvalitní. Slipy už nikdy.

v. (Čt, 29. 8. 2013 - 15:08)

Punčochy a podprsenku nenosím ale kalhotky zcela bezne.a opravdu senosi lépe a jsou kvalitní. Slipy už nikdy.

Ahoj lidi (Čt, 29. 8. 2013 - 12:08)

nejprve bych chtel pozdravit v () tu kravu-vola od Javurku a pote jen potvrdit kvalitu damskeho pradla,jak v materialu,tak i ve strihu a zpracovani.Ale stejne to zenske ukradly chlapum,jako treba puncochy a dnes se s tim chlubi a kdyz si je oblekne muz,tak je za uchyla,ale zenska v kravate za damu!!! Kde to jsme!!!Miluji damske pradelko-100%polyamid/silon+lycra.Kalhotky,puncochace,silonky,podprsenky,kosilky-kombine,stahovaci kalhotky.To je nadhera to vlastnit a oblekat si to nejen pro doma,ale i na verejnost-samozrejme pod oblecenim.Ale materialem a zpracovanim je to nadhera a muze chteji odbyt nejakou cinskou nahrazkou-viz slipy?Takze pozor mile damy!Ja osobne si oblekam a nosim-a nekdy je to videt-silonove a nylonove pradelko vcetne puncochacu(puncochy jsou moc slozite a pracne pri oblekani i noseni,ale na dotek neobycejne.Silonove pradelko je uzasne!

k. (Čt, 29. 8. 2013 - 07:08)

Slyšel jsem ze se dají koupit i kalhotky pro muže. Poradi mi někdo kde. Díky

lluka (Čt, 29. 8. 2013 - 05:08)

Tak rikam přítelkyni večer. Pujč mi kalhotky ať vyzkouším co tady pisou a opravdu. Nosi se perfektne a material taky dobrý. Tak ode dneška jen kalhotky.

javurekova. (Čt, 29. 8. 2013 - 02:08)

břííídiiilovéééééééééééééééé!

Miki (Čt, 29. 8. 2013 - 01:08)

Take si oblekam a nosim damske kalhotky a hlavne luxusni leskle puncochace.Ale loni jsem si koupil krasnou podprsenku v bile barve s ozdubkami 75/A,sedi mi perfektne a take kvuli teplu rad nosim silonove kosilky-kratka kombine.Vse ale pouze v silonu a nylonu,nemusim ani polyester a vubec bavlnu.I to mikrovlakno ze silonu me vadi.Zlaty stary silonovy uplet-Trikota Vrbove,Jitex Pisek,Elite Varnsdorf atd

fanda (St, 28. 8. 2013 - 22:08)

taky noskm kalhotky, no a co ? Je moje věc, manželce to nevadí a navíc jsou pohodlný

!!! (St, 28. 8. 2013 - 18:08)

Hele ty šmejde běž si hledat buzeranty někam jinam!

(St, 28. 8. 2013 - 13:08)

Práce přes internet
12ti letý kluk si dokázal vydělat
12. 000 Dolarů za 4měsíce. A co ty?
www.EZmoney.cz/zdeneks

j (St, 28. 8. 2013 - 09:08)

Pokud máte doma normální ženskou tak to vezme a v pohodě se s tim smiri a to že budete nosit kalhotky nebude resit. A jestli vás miluje tak vam sama občas nějaký koupi

j (St, 28. 8. 2013 - 09:08)

Kalhotky jsou super. Nosim je zcela bezne a neměnil bych . jsou pohodlný a fajn.

Proč (Út, 27. 8. 2013 - 23:08)

nedělej tady ze sebe blbceby měl být dwan za blbce?Ty sám jsi blb.

++ (Út, 27. 8. 2013 - 22:08)

A zapoměl jsi dodat, že si se probudil s rukou v nočníku!

dwane (Út, 27. 8. 2013 - 10:08)

pro Pea,Alena...Ahoj,nyní...nedělej tady ze sebe blbce

Pea (Út, 27. 8. 2013 - 06:08)

Vážení...Pro Alenu.
Také tak žiji a již 35 roků také jako ty. Dokázal to tajit až do čtyřicítky a jak se říká až se ucho utrhne, to se také stalo.
Jednou jsem jej překvapila nečekaným příchodem jako ty v plné parádě. Také jsem myslela že je konec světa.
Mě to trvalo mnohem déle než jsem to strávila a pochopila že jináč nedokáže a bez toho žít, má trošku s přeházené chrom-ozóny. Půlku týdne je z něj doma nóbl babka a zbytek je zase to co má být a dohání své práce.
Také spolu chodíme takto ven, jak na kávu tak i na vínko. Nakonec je to k něčemu dobré, není z něj žádný mrzout a
je spíše více srandy. Prostě do truhle na cestu dostane sebou nějaké to prádélko.

jarda (Po, 26. 8. 2013 - 17:08)

Mam podobnu situaciu...Jste supr zenska.jsem rad že jsou i takový co to berou normalne. Diky

Reklama

Přidat komentář