Reklama

Muži v dámském prádle.

sentex (Pá, 10. 7. 2015 - 09:07)

No ja by som chcel vediet aky...No ja by som chcel vediet aky maju nazor zeny ked nemozem nasit slipy a nosym kalhotky a dobre sa citima lepsie ako v slipach

sentex (Pá, 10. 7. 2015 - 09:07)

No ja by som chcel vediet aky maju nazor zeny ked nemozem nasit slipy a nosym kalhotky a dobre sa citima lepsie ako v slipach

sentex (Pá, 10. 7. 2015 - 09:07)

No ja by som chcel vediet aky maju nazor zeny ked nemozem nasit slipy a nosym kalhotky a dobre sa citima lepsie ako v slipach

jaryna (So, 27. 6. 2015 - 12:06)

Už nemusíme kupovat...Toto prádlo je velice zajímavé. Časem si jej zkusím objednat.

Bác (Čt, 25. 6. 2015 - 09:06)

Kup si tu nafukovací, neremcá, nechce pořád jenom peníze na parádu a stovky různých pitomostí! Nikdy ti nebude vyčítat když přijdeš dýl z hospody a pokud by přeci stačí pohrozít, že ji vypustíš a hodíš za skříň!

kalhotkyn (St, 24. 6. 2015 - 11:06)

Chtěl bych ženu středních let chápavou se kterou bych si mohl povídat a vzrušovat se vzájemně o dámském prádle,toto aby mi oblékala a a třeba se mnou společně onanovala a v tom se třeba i se mnou milovala.Jsem na tom sám o samotě závislý a tak mám něco ze sekáčů a zbytek od tajné dávné kamarádky.Jenomže už to potřebuji od té doby co jsem zůstal sám a zde je kontakt na mě: 720362366

draco (Ne, 31. 5. 2015 - 06:05)

Já už dlouho sháním...Jedenby tu byl..

dwan (Pá, 29. 5. 2015 - 22:05)

Ani jeden z týchto úchylov...Není ddt zakázané?

ddt (Pá, 29. 5. 2015 - 06:05)

Už nemusíme kupovat...Ani jeden z týchto úchylov to nekúpi,lebo je tam napísané pánske.

René (Čt, 28. 5. 2015 - 21:05)

Už nemusíme kupovat dámské prádlo.
http://www.liveleak.com/view?i=465_1431407144

alenatra (Čt, 28. 5. 2015 - 06:05)

Já si tak říkám co vás tak všechny vytáčí, když se chlap vezme oblečení druhého pohlaví. Jeden pije, druhý má milenky atd. Jistě by se našlo u každého něco a je zde otázka? Je to v pořádku když je chlap chlapem a se všemi neduhy, které skrývá menší nebo větší, které se někdy dostanou na povrch a žena chodí jen v riflích a teniskách a bolí ji hlava a atd. Pak vzniká vše možné, ukryté v genech, touhách atd. To je otázka? Pořád jen nadiktovaná nějaká linka života a je zde zase otázka, jsme v této diktatuře životní lince šťastní, žijeme nebo jen živoříme? Najednou svíce zhasne a je zde další otázka, měli jsme toho druhého rádi a byl zde šťastný? Zkuste se zamyslet a rozumě zde napsat váš názor, bez emocí, životních poznatků atd.

! (Pá, 22. 5. 2015 - 15:05)

Třeba po něm ani netouží po tom výprasku, ale potřebovala by ho jako koza drbání!

! (Pá, 22. 5. 2015 - 15:05)

Třeba po něm ani netouží po tom výprasku, ale potřebovala by ho jako koza drbání!

Doktor z hor (Pá, 22. 5. 2015 - 12:05)

Máte asi diagnozu, tedy...Drahá Irčo,
když se chceš zapojit do diskuse, tak si nejdříve ujasni čeho se diskuse týká a následně si něco o problému nastuduj. Jenom pro tvou informaci, tato diskuse se týká fetišistů orientovaných na dámské spodní prádlo. Nejedná se tedy o žádné transky ani o exhibionisty.

Ujišťuji tě, že uvedená orientace je mnohem lepší než orientace na promiskuitu, násilí či oblékání do latexu.

Možná, že to nevíš, ale ten tvůj normální chlap je silně promiskuitní. Pokud na to má, tak může mít každý týden jinou ženskou. Jsou tací, že jsou i 4 x rozvedení a 100 x nevěrní. To bys chtěla mít doma??? Nebo spíš toužíš po pořádném výprasku při každém sexu???

....... (Út, 19. 5. 2015 - 14:05)

Tak proč hledáš a prudíš mezi náma, když se ti to nelíbí?

Irča (Út, 19. 5. 2015 - 13:05)

potřebuji skutečného chlapa a ne náhražku. Myslím že ten co se převléká do dámského oblečení je s prominutím polovičák.

? (Út, 19. 5. 2015 - 10:05)

A to je právě nejvíc dráždí a rozčiluje, že není po jejich! Ony si neustále myslí, že můžou do všeho kecat a diktovat nám co se ním má kam zařezávat!

M (Po, 18. 5. 2015 - 11:05)

Máte asi diagnozu, tedy...To víš,že je to odchylka,úplně normální to není,ikdyž tím vlastně nikomu neubližují.

Irča (Po, 18. 5. 2015 - 10:05)

Máte asi diagnozu, tedy všichni co se jen tak převlékají do dámských oděvů.

kalhotkyn (Ne, 17. 5. 2015 - 12:05)

Když musíš,tak musíš a okecávat tohle prostě nejde.Přiznání je polehčující okolnost ne jen §.

Reklama

Přidat komentář