Reklama

Muži v dámském prádle.

inf (St, 13. 3. 2013 - 00:03)

Jsem jedním z těch,kdo rád...ja taky nosim pradelko ale jen kalhotky nekdy i podprsenku a leginky...strasne se mi libi mit v kalhotkach vlozky moc me to vzrusuje...rad bych si s nekym i popsal

Petr)Pavla) (Út, 12. 3. 2013 - 09:03)

Jsem jedním z těch,kdo rád nosí dámské prádlo,drží mě to již dost dlouho a tak mohu se vší vážností říci,že když jsem doma převlačená za ženu,hezky namalovaná a sexy,tak je to v dnešní době dost osvobozující pocit,ale nemám to štěstí,že by to zatím se mnou sdílela i manželka i když o tom ví,ale musím pouze ,když jsem sám

,.,.,.,.,.,.,., (Út, 12. 3. 2013 - 03:03)

Muži v dámském prádle-jeden jsem hojně přispívá jako Ravalopa Romík,Pindík důchodce a René důchodce,popřípadě p.jojo!Je to kolosální buzerant a pračůrák(už podle těch jmen),kterej chce čuchat pánaký prdele!Ultra pračůrák první třídy!

dwan (Po, 11. 3. 2013 - 23:03)

Nenosím nic jiného než dámské kalhotky,jsou o dost pohodlnější než kdejaké slipy či trenky.Jsou i z lepšího materiálu a nemají v pase tak silné gumy,jsou pěkně vykrojeny.

? (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

Asi špatně chápu ale milovat se s černými silonkami? Kdyby v černých silonkách, tak to bych pochopil, ale se silonkami?

Stev (Út, 26. 2. 2013 - 22:02)

miluju kalhotky....chodím s nimi pořád a rád se miluju s černýma silonkama....

??? (Út, 26. 2. 2013 - 20:02)

Zato ty jseš chytrá jak stádo opic a ještě si se ani nenaučila psát háčky! Hold čím větší hovno tím víc smrdí! Chudinko!

Lucka (Út, 26. 2. 2013 - 18:02)

A když chceš někoho...Chudacku :) asi si sam sebou nejses moc jistej, ze?!

Marcel (St, 13. 2. 2013 - 22:02)

http://moderoyal.tumblr.com/tagged/Andy-Shane

??? (Ne, 3. 2. 2013 - 00:02)

A když chceš někoho poučovat, tak se aspoň nauč česky.Ani dvě slova nedokážeš napsat správně!

??? (Ne, 3. 2. 2013 - 00:02)

No a co? To nebolí, ale když je někdo blbej jako ty, to se naběhá!

ven (So, 2. 2. 2013 - 11:02)

Né, zkus tohle. Řekni jí,...úchyláci ste.......

??? (So, 2. 2. 2013 - 11:02)

Né, zkus tohle. Řekni jí, dobře já nebudu nosit nic dámského, ale ty přestaneš nosit kalhoty a budeš chodit jedině v sukni a šatech! A trvat na tom! Žádné pánské doplňky a nic co jen trochu zavání pánským oblečením! Neboj ale musíš ji trochu přitlačit ke zdi a uvidíš jak začne dělat ústupky.

mustafa (So, 2. 2. 2013 - 09:02)

ahoj i já rád nosim silonky...já by sem vedel o jednom řešení tvého problému, nabýdní jí, ať si fénuje vlasy ve ve vene... a bude od ní klid!

radek (So, 2. 2. 2013 - 04:02)

ahoj i já rád nosim silonky kalhotky a boty na potpatku ale manželka to netoleruje a musim to delat tajne poradi nekdo jak ji přesvedšit aby to pochopila a tolerovala diky

! (Čt, 24. 1. 2013 - 12:01)

Je to ze zdravotních důvodů a ať si každej trhne levou zadní!

Martin (Čt, 24. 1. 2013 - 11:01)

Nedá mi to abych se podělil...Mám podobnou zkušenost jako Jirka. Před mnoha lety jsem měl nějaký zánět (nikoliv pohlavní nemoc) a s tím spojený výtok z penisu. Vždy jsem měl zadělané tehdy trenky a bylo to moc nepříjemné. Až doktorka mi poradila vložky a dámské kalhotky. Koupil jsem si obojí a moc se mi ulevilo. Pokud vás někoho něco podobného postihne, neváhejte použít kalhotky a menstruační vložky. Není zač se stydět.

Martin (Čt, 24. 1. 2013 - 11:01)

...Jsou to opravdu krásná a inspirativní videa. Věřím, že jednou přijde doba, kdy se setře dělení na dámské a pánské a bude se nosit prostě spodní prádlo a každý si bude moci vybrat co se mu líbí a v čem se cítí dobře. Vše jsou to jen předsudky a i trochu vada výrobců, že stále píší na obaly "dámské" a "pánské". Punčocháče by měly být "punčochové kalhoty" , dámská podprsenka by měla být "podprsenka" atd.

Muz v damskem (St, 23. 1. 2013 - 17:01)

...Dik za odkaz ... moc mi pomohl

Marcel (Pá, 11. 1. 2013 - 19:01)

http://www.youtube.com/watch?v=TBzkVcAf1x4&playnext=1&list=PLBE0A22A44BDAC5D9

Reklama

Přidat komentář