Reklama

nabízím oplodnění - komentáře

Mick (Po, 4. 1. 2016 - 10:01)

Jsem Mgr s IQ 137, zdravy, urostly, bez geneticke zateze, v nejlepsich letech a rad daruji svuj ejakulat na oplodneni zeny,ktera ma doma neplodneho manzela. Jedinou podminku mam a tou je, abych byl pritomen u zavadeni spermatu do pochvy a aby toto odborne provedla inseminacni sestra pri ovulaci prijemkyne genetickeho materialu. Eventuelne muze byt jeste hormonalne stimulovana. Vyjimecne bych souhlasil se tzv. zkracenym postupem-darce i prijemkyne jsou nazi, oba masturbuji a tesne pred vystrikem muz zasune penis zene do pochvy a okamzite do ni ejakuluje. Toto se da provest i bez asistence, jen ve dvou. Pry tento zkraceny postup akceptuji i nektere lesbicky, protoze ma statisticky vyssi uspesnost oplodneni a tech par desitek vterin to vydrzi,protoze darce semene okamzite po ejakulaci vytahne penis z pochvy a zena zustava lezet s podlozenymi bedry nekolik minut,aby co nejvic spermii proniklo do delohy a vejcovodu.

miloslav1942 (Ne, 3. 1. 2016 - 23:01)

Nabízím zdravým ženám z Prahy přirozené oplodnění bez nároku na odměnu, pouze za úhradu venerologického vyšetření.

Pavel (Út, 1. 9. 2015 - 23:09)

Ahoj, rád rozšířím své...Ahoj, rád rozšířím své geny a pomohu k oplodnění darováním spermatu stříkačkovou metodou. Já solidní muž 25 let, 2 VŠ, úspěšný, 100% zdravý, před časem dárce. Mám sportovní postavu, modré oči, 74 Kg, 184 cm. Vše pouze anonymně, diskrétně a bez jakéhokoliv závazku. Schůzka možná v Brně a okolí.
Pěkný den! Pavel [email protected]

Pavel (Út, 1. 9. 2015 - 23:09)

Ahoj, rád rozšířím své geny a pomohu k oplodnění darováním spermatu stříkačkovou metodou. Já solidní muž 25 let, 2 VŠ, úspěšný, 100% zdravý, před časem dárce. Mám sportovní postavu, modré oči, 74 Kg, 184 cm. Vše pouze anonymně, diskrétně a bez jakéhokoliv závazku. Schůzka možná v Brně a okolí.
Pěkný den! Pavel

Adonai (So, 7. 3. 2015 - 10:03)

Hladam osamotenu zenu, prip. par /zena-zena alebo zena-muz/, ktori tuzia po dietatku, ale z rozlicnych dovodov mat deticky nemozu a velmi po nich tuzia. Ponukam preto svoje spermie, aby mohlo dojst k oplodneniu potencionalnej matky. Som vysoky 190cm, stihlej postavy, IQ 136, vysoka empatia. Plne chapem tuzbu po dietati, no v kazdom pripade, chcelo by to skontaktovat sa na seba, hlavne prediskutovat verbalne /telefonicky, cez skype...atd/ vsetky podrobnosti.
Preto ak naozaj tuzis/tuzite po "malej radosti", mozte ma kontaktovat mailom: [email protected].
Potom si mozme vymenit aj telefonicky kontakt alebo iny sposob komunikacie.
Tak zatial prajem veselu mysel, pozitivne myslienky a usmev na tvari.
Tesim sa na odozvu... :-)

Jirka (Ne, 11. 5. 2014 - 13:05)

Oplodňovacích diskuzí je...Ahoj.Tak zaprve.Jseš asi pekná nána a sufražetka bez mozku k tomu.Máš pravdu jen z části a to hlavně co se týče legislativy a celkově právní stránky.O tom že často žena která nemůže otěhotněn ani po mnoha pokusech a značnych vynaložených finančních prostředcích ani nemluvě.A jaky to ma všechno vliv na její psychiku??A tudíš i na možnost získat svoje vlastní dítě.Nehledě na to že její vlastní muž neschopný počít životaschopné embrio,valejici se ob den v hospodě kouříce 20 cigaret denně.To pak je špatna situace to ano.Dámy mužu vás ujistit,že tu nejsou jen uchylaci a perverzaci.Já osobně se za neho nepovazuji.Jsou tu i tací kteri chtějí skutecně pomoci.Proto by každá žena,která uvazuje o sexu s jinym muzem,za ucelem oplodnění
,mela a tu možnost zajiste má svuj protejsek,který ma byt anonymnim otcem jejiho ditete,i videt,vest s ním rozhovor a pripadně ho i odmitnout.Na toto jsem ženu ktera chtela ditě a se svim muzem,at ho milovala hodne moc,se to proste nedařilo,upozornoval s tim ze klidně mohu zase odejit.Tečka.Po tom co jsem ji ukazal vetsinu fotografii mích třech dětí,a zbytku celé rodiny,zpusobu naseho zivota,muj pohled na urcite zasadni veci,atd,jsem ji nakonec to miminko daroval ano zhruba po hodině normalniho sexu,kdy se jeji tělo přirozeně,normalně připraví na přijetí funkčních,zdravích a normálních spermii.Ano má již dvouletou holčičku je štastná a co je nejdulezitejsi je jeji,videla jejiho otce ví jak vypada a jak se k celemu problemu staví.A uz jen pro ten pocit že jako žena neselhala v uloze matky postacuje jak jí tak i mě.Je to totiz mnohem slozitejsi zalezitost.Tak a ted me muzete pekne pomluvit za hromadu chyb který tam mam,ale je mi to uplně jedno opravovat to nebudu.Protoze me docela nastvala to hromada kravovin co tu pisou lidi uplně arogantní a egoistictí.

Marie Kabrhelov (So, 8. 2. 2014 - 09:02)

Nabízím zdravým ženám...Můžeš oplodnit v chlívku mojí kozu!při orgasmu ti bude slastně mečet a jelikož nemluví,tak tě nepráskne kvůli alimentům.

Marty (Pá, 7. 2. 2014 - 18:02)

nabízet své přiblblé...Nabízím zdravým ženám nezávazné oplodnění svým spermatem stříkačkovou metodou. Jsem VŠ, mám mimořádně kvalitní geny. Více emailem: [email protected]

Stejně budou ti (Pá, 7. 2. 2014 - 18:02)

Smlouvu lze před právníkem...nabízet své přiblblé sperma, vůbec je, právníku, nepostrašíš

Právník (Pá, 7. 2. 2014 - 18:02)

Kolegině v práci by se mnou...Smlouvu lze před právníkem sice sepsat, ale je vždy napadnutelná a soud jí může zrušit. Do hry pak vstupuje výkon v dobré víře atd. Ale výsledek u soudu by byl vždycky nejistý. Nech si poradit od zdejších oplodnitelů. Ti se nebojí ničeho. Někteří prý dostávají i dary, to bych chtěl vidět...

Andrea (Pá, 7. 2. 2014 - 16:02)

Zalezi na tom, jak vypadas. Cesi jsou ruznych puvodu a podle toho vypadaji. Nekteri vypadaji slovansky, nekteri germansky, nekteri keltsky, nekteri avarsky, nekteri mongolsky atd. Ja osobne chci byt oplodnena muzem, ktery ma tu pravou slovanskou bramborovou vizaz. Jak vypadas ty?

Oplodnění (Pá, 7. 2. 2014 - 08:02)

Nabízím zdravým ženám nezávazné oplodnění svým spermatem stříkačkovou metodou. Jsem VŠ, mám mimořádně kvalitní geny. Více emailem: [email protected]

Reklama

Přidat komentář