Reklama

NAMOŽENݨBŘIŠNÍ SVAL

Annonimka (St, 22. 11. 2017 - 17:11)

Ahoj! Já se takhle...Ano já taky když přijdu z aerobiku tak ještě posiluji jednou jsem se extra zřídila že jsem nemohla jít ani na tr?nink

Jana73 (Čt, 23. 3. 2017 - 19:03)

Redek98 - píšu poměrně hodně pozdě ale možná pomůžu i ostatním jedincům stejného problému. Jde o slepák ! Horečka je jedním z mnoha příznaků slepého střeva.

Radek98 (Pá, 19. 8. 2016 - 17:08)

Dobrý den rad bych se zeptal. Mam zvysenou teplotu az 38 boli me bricho spise na pravy casti i kdyz si tam macku a na leve jen obcas. Boli to malinko kdyz jdu. Nevim zda je to namozene nebo mam slepak. Ale toto neni poprve co to mam. Dekuji moc za odpovedi.

Dalibor (Pá, 20. 11. 2015 - 12:11)

V pohodě, počkej, pár dní a bude to ok, pokud nebude, skoč si s tím k dokotorvi, jestli jsis neudělal kýlu při zvedání něčeho těžkého.

Matěj (St, 21. 10. 2015 - 14:10)

Souhlasím s raubířem :D, je to zbytečnost, očividně jsi začal cvičit břicho a to neni zvyklé na zátěž. Až si natrhneš sval či podobně, tak pak se tu můžeme bavit o nějakém přípravku a podobně :)

raubíř (Pá, 25. 9. 2015 - 15:09)

Farníku seš chlap, tak to vydrž. Ono to nebolí týden, ale za tři dny je to mnohem lepší. Kupovat nějaký přípravky, pokud zrovna nejdeš s holkou "lupat" a bolest pupku by vadila, mi připadá, jako vyhazování peněz.

Farník (Čt, 24. 9. 2015 - 21:09)

Zdravíčko, lidičky, taky se mi podařilo přetáhnout břicho, můžete na to někdo něco doporučit ? Díky

Florenz (Ne, 23. 8. 2015 - 23:08)

Neboj to odezní ;) a ohledně těch přípravků, co se tu zmiňují, nejsem proti, proč by ne.

! (Pá, 24. 7. 2015 - 22:07)

Ahoj,
neboj to přejde,...Ty kecko. Namožený sval je prostě namožený a žádné přípravky se nedávají. Jediné a naprosto spolehlivé je, přemoci se a lehce cvičit dál. Bolí to, ale další den je mnohem lépe, bolest odeznívá a další procvičení to dokončí. Nejhorší je, dát pauzu. To dělají jen amatéři.

Karel Benše (Pá, 24. 7. 2015 - 22:07)

Dobrý den. Mám dost velký...Ahoj,
neboj to přejde, pokud to chceš urychlit, kup si z rehasport.cz gel biofreeze, taky ho používám. Vyměnil jsem ho za voltarenm hlavně skrz látky, které obsahuje :)

Dominika Ottová (Čt, 13. 2. 2014 - 16:02)

ahoj my jsme v tělesné výchově šplhaly po tyči a břicho mě bolí jako blázen hlavně když se směju kašlu a smrkám doufám že to přejde jinak opravdu nevím .)

lukas (Po, 29. 6. 2009 - 11:06)

jo, to bude fajn :) Taky jsem to mel a asi za 1 tyden sem to necitil .Musis to vydrzet

Lenka (Út, 24. 2. 2009 - 19:02)

Ahoj,tentýž problém mám i já..ale byla jsem na aerobicu..myslím si že mi to břicho praskne.jak píšeš mám uplne stejny priciny.'

Lukana (Pá, 29. 2. 2008 - 21:02)

Ahoj! Já se takhle pravidelně zřídím na aerobiku při posilovací části... Pak mě bolí všechny svaly na těle, že druhý den chodím jako kdyby mě někdo zmlátil:-) Svaly si časem zvyknou na námahu, takže to chce pravidelně. Určitě nech bříško trochu odpočinout...'

Návštěvník (Pá, 29. 2. 2008 - 21:02)

A víc trénovat, méně a pravidelně.:)'

Cvičitelka (Pá, 29. 2. 2008 - 21:02)

Jani, je to tím posilováním, neboj to přejde, zítra bude o málinko líp, pozítří bude líp a popozítří bude fajn, musíš vydržet a příště míň cvičit. . .'

Jana (Čt, 28. 2. 2008 - 15:02)

Dobrý den. Mám dost velký problém a už fakt nevím, co mám dělat.
Předevčírem jsem byla poprvé v posilovně a asi to trochu přehnala s posilováním na břicho. Včera mi ještě vubec nic nebylo, ale dnes ráno jsem ani nemohla vstát z postele. Příšerně mě bolí celé břicho, nemohu chodit narovnaná, ale skrčená, mám strašně nafouklé a vypouklé břicho, pokud sedím a chci vstát tak mi to dá opravdu dost práce, mohu se fakt jenom minimálně pohybovat a i tak to dost bolí. Co mám dělat? Kdy to přestane?? PROSÍM PORADTE MI NĚKDO, DÍKY.'

Reklama

Přidat komentář