Reklama

Nedůvěra

důvěra - nedůvěra (Ne, 2. 8. 2020 - 13:08)

vynechám toto ve vztazích jen partnerských. Zevšeobecním - důvěra - nedůvěra mezi lidmi.
V rodině, kamarádi, přátelé, sousedé, na pracovišti - očekáváme, že nebude naše důvěra pro někoho jako kus hadru. Že když někomu něco řekneme a zdůrazníme, prosím důvěrné, nech si to jen pro sebe, tak to zůstane,protože to tak děláme my také - jsme důvěryhodní. Jenže? Ten člověk, kterého jsme považovali za důvěryhodného, se změní v tajrtdlíka a ještě zatepla to vyslepičí. Bohužel někdy i záměrně až docela cíleně. Pak čumíš, protože víš, že tohle tvoje něco jsi sdělil jen tomu jednomu jedinému člověku. Kudlu v zádech máš hned a docela umocněno ještě jednou v i v blbém čase , kudla ještě i do srdce. Protože jsi na první palbu nechcípnul, jen tě to zranilo, takže proč ne pak pro jistotu a definitivno ještě do tvého srdce. Ono tě TO ani pak druhý pokus nezabilo a protože co tě nezabilo to tě posílilo, víš kam nikdy už se svoji důvěrou nevsadíš.

Návštěvník (Ne, 13. 5. 2007 - 20:05)

hohohohohoho

Sexik (Ne, 13. 5. 2007 - 19:05)

vy jste všichni hovada,buzna...ATD.!!!!

Návštěvník (Čt, 22. 3. 2007 - 18:03)

nedůvěřuješ, tak s ním nechoď husičko!!Typická slepice-nejsi náhodou holka??Já taky, ale ne tak vypatlaná!!!

Coufal (Út, 17. 1. 2006 - 15:01)

Pane Bože ty to vidíš!?zase další ťuklej do hlavičky.

Beruna (Po, 16. 1. 2006 - 23:01)

Mám partnera a nevím z jakých důvodů mu nedůvěřuji.Můžete mi někdo pomoci?

Reklama

Přidat komentář