Reklama

Nemoc Růže

Mira (St, 12. 4. 2017 - 11:04)

Ahoj Marku.Prosím o radu...Také to ted Máme v rodině, ráda bych se dovedela vice

Mira (St, 12. 4. 2017 - 11:04)

Ahoj Marku.Prosím o radu...Také to ted Máme v rodině, ráda bych se dovedela vice

Mira (St, 12. 4. 2017 - 11:04)

Ahoj Marku.Prosím o radu...Také to ted Máme v rodině, ráda bych se dovedela vice

Ajka (Ne, 22. 9. 2013 - 10:09)

Dobrý deň
Prosím Vás je možné použiť na ranu otvorenú na lýtku ,kde jej diagnost. ružu rany sú už skoro zatvorené,len je tam ešte stále biele a to sa mi vidí, že je to hnis.Ale na okolie začervenané je dobré dať ,,camphor ichtamol,,? Na rany dávam predpis od kožnej ,AQUACEL Hydrofiber Krytie 10cm x10cm, obväz hydrovláknitý ,jedná sa mi o to či sa môže ten camphor ichtamol použiť na tú začervenanú kožu. Ďakujem

Lenka (So, 4. 10. 2014 - 09:10)

Mému otci se také na noze...nevim jak mamine pomoci...
nemuzou ji daat penicilin kvuli necemu...
a ma i zimnice...

zita seimor (Pá, 30. 5. 2014 - 21:05)

odpovědi jsem se nedočkala. Ale naštěstí se malému růže ztratila.....

Mary (So, 4. 9. 2010 - 19:09)

Také jsem měla růži, dokonce v obličeji, z jakéhosi nosního zánětu. Hodně mi pomohl chitosan, je to takový inertní prášek, který do sebe vstřebává různé škodliviny. Doktoři mi totiž injekcí antibiotika strašně ublížili a pak nevěděli, co se mnou.

lichořeřišnice (Pá, 3. 9. 2010 - 20:09)

Dobrý den, moje...je to sice přírodní antibiotikum,ale nevím jestli bude dostačující.Nic méně v žádném případě neublíží.Velmi dobře působí na bakterie v močových cestách.

W (Pá, 3. 9. 2010 - 14:09)

Dobrý den, moje...Máte malý měsíční příjem? Bojíte se marodit a přijít tak o značnou část svého výdělku?Pomohu Vám zachovat si svou životní úroveň. Pracuji pro renomovanou pojišťovnu, která nabízí skvělé produkty právě pro Vás. Od 29. dne nemoci 400 kč,- denně včetně dalších úrazových připojištění a pojištění na smrt jakýmkoli způsobem. To vše za pouhých 200,- kč/měs.
Pokud by měl někdo zájem, může mě kontaktovat na tel. čísle a já Vám mile rád poskytnu podrobnější info.
602205260.

Marie (Po, 5. 4. 2010 - 19:04)

Dobrý den, moje osmdesátiletá maminka ma na noze růži. Může ji pomoci lichořeřišnice?Děkuji.

NumLk (St, 16. 12. 2009 - 17:12)

dobrý den ,včera se to...dobry den , moje maminka (66) se s tim potýká už od 35 let , bohužel nic jiného než antibiotika zde nepomohou. Sice se tvrdí že je to nakažlivé ale nikdo z nasi rodiny se od maminky nenakazil. Udajne to je z prechozenych streptokokovych angin , kdyz se opakuji a nenechate si dat pryc mandle - hrozi tato komplikace. Lecba je narocna a nemoc casto vyusti v otevrene rany a pri akutnim stadiu jsou bezne horecky az ke 40 . U me maminky vetsinou akutni stav trva tyden - dva.

Poprvé mě tohle svinstvo...dobrý den ,včera se to objevilo mojí mámě 64 za uchem,začlo jí bolet a do rána měla zimnici.ucho má rude a oteklé,šla k lékařce ata konstatovala růže.dala jím antibiotika a nic dál.Nakažlivé to prý snad není.je to pravda a za jak dlouho to pomine.děkuji J

Láďa (St, 2. 12. 2009 - 12:12)

Poprvé mě tohle svinstvo atakovalo v prosinci 2004, následně v říjnu 2005. Vždy pravé ucho. V tom roce 2005 jsem skončil na infkční klinice. Od té doby bylo vše v pořádku až do tohoto týdne a tak jsem po dalších 4 letech zase pod penicilínem. Tentokrát pravé ucho.
Prý je recidíva běžná, ale mě to štve. To se fakt proti tomu nic nedá udělat?

renatadederová (Po, 2. 11. 2009 - 10:11)

Ahoj lida, napiš mi:...Ahoj Marku.Prosím o radu ohledně nemoci Erisipelis tedy růže.Můj otec 60ti letý se léčí od května a má ji v uchu.Dostal spoustu antibiotik.A ted chodí po čtrnácti dnech na pendapon.Dozvěděla jsem se,že je tato nemoc závažná.A proto Tě prosím o bližší informace,o nějaké prevenci,jak se jí zbavit.Děkuji předem.Renata.

lida (Út, 8. 9. 2009 - 14:09)

Mojí tetě v únoru hrozně otekla noha celá zrula a bolestí nemohla vůbec chodit.Přivolaný lékař řekl,že teta má vnoze růži,je to infekční a musíte být hospitalizovaná na inf.odd.Tamjí napíchali velké dávky penicilínu a asi za měsíc ji propustili.Teď chodí stále ještě na kožní ambulanci lékařka už neví co jí na to dát v jednom místě se jí totiž noha otevřela a stále jí z ní vytéká hnis.Nebyla by prosím nějaká třeba přírodní léčba?

marek (Út, 8. 9. 2009 - 18:09)

Ahoj lida, napiš mi: marek.1"centrum.sk, napišem Ti bližšie a viacej, v rodine sa vyliečila i táto nemoc.

Ahoj Jano (Po, 7. 9. 2009 - 11:09)

Mému otci se také na noze udělala růže.Lékaři mu napsali mastičku, která vůbec nepomáhala.Nakažlivá tato nemoc naní.Objevil jsme přírodní produkty ,které nám pomohly tuto nemoc vyléčit. Ráda pomůžu,
piš na meil:majkaxp"centrum.cz

jitka (Po, 7. 9. 2009 - 09:09)

jani nebojte se toho hygiena je tedy nutnáale to nepatří na infekční ale na kožní oddelení léčba je u každého jinak dlouhá ale já tam byla v lednu10 dnů napíchali do mne penicilín v konské dávce 6,mil.jednotek denně a pak jsem až do dubna chodila na pendapon po 14 dnech na obvod.zatím je to dobrý.

Jana (So, 5. 9. 2009 - 09:09)

Dobrý den
moje máma před dvěma dny zjistila, že s její nohou není něco v pořádku, a tak šla k lékaři. Zjistil jí, že má růžu, takže nasadil antibiotika a napsal nemocenskou. Ale máma teď má strach s tím být doma, že by nás mohla nakazit a taky se bojí, že o nohu může přijít. Nevím jak jí pomoct, protože sama o téhle nemoci moc nevím. Chce jít do nemocnice na infekční, ale pořád jí to doma rozmlouváme. Dodržujeme hygienu tak, abychom nic nechytili. Snad to stačí. Je docela na dně a bojí se, že přijde o zaměstnání. Jak dlouhodobá tako nemoc asi je?
Děkuji za odpovědi. Budu ráda za cokoli.

marek (Pá, 20. 2. 2009 - 21:02)

Stanislava, Vierka, napište mi, v prilohe mailu Vám pošlem prispevky lekárov, je to liečite?ne aj bez ATB, bez ved?.účinkov.
marek.1"centrum.sk, držim palce.

Reklama

Přidat komentář