Reklama

nemoc

jirka 52.r (Po, 22. 3. 2010 - 10:03)

Mému otci je 72let a má...dobry den mnel sem podobne problemi z litkem 40 dni mne to trapilo lital sem po doktorech a nic nenašli tak sem se začal lečit sam ... oplacal sem litko kralovskim špekem obalil plinou a stahovacim obvazem ale jenom lechce na 24hodyn 4x dal sem tomu pavzu 2 hodini vždi a zacal sem brat praški ... hořčik 1tab dene ... a venoruton forte ..1tabletu rano a jednu večer a uš po 4 dnech sem začal citit ulevu dnes jeto 7 den a jeto pořad lepši ... taki sem nigdi znicim nemarodil nevim co to je ale mne to pomaha

barancikova mar (Pá, 6. 2. 2009 - 06:02)

Prosim,je potrebne potvrzeni od lekare na prvni 3dni?Dekuji

Karel (Po, 4. 4. 2011 - 18:04)

Mněl sem silny křeč v litku od toho času mám litko o něco vědči a pravidelně po chudzi mi stvrdne ale neboli je mi 37.let co stím poradte ...DEKUJI

Věra Gregorová (Ne, 12. 10. 2003 - 19:10)

Mému otci je 72let a má silné bolesti v lýtku vystřelující do kyčle.Koupila jsem mu utišující prášky od bolesti-Ibalgin.Po přečtení letáku se otec rozhodl zajít k lékaři,protože má vysoký krevní tlak.Pan doktor poslechl srdce,změřil tlak,podíval se na nohu a pronesl,že vše je v pořádku a zánět žil tam taky není.Nenapsal mu vůbec nic a jen řekl,že ten Ibalgin může klidně užívat dál.Tři dny je užívá a bolesti neustupují.Ještě bych Vám chtěla napsat,že můj otec nikdy nekouřil,nepil a nebyl vážně nemocen.Trápí ho jen vysoký krevní tlak.Prosím poraďte.Děkuji Věra

Reklama

Přidat komentář