Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

korkoklub - kluk (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

Jinak tenká podešev pleská tenši, ale zvuk je barevnější. Hrubá podešev má takový tupý tón. Každá má své čaro, no ne. Pak vysvětlím, proč.

korkoklub - kluk (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

Tak jsme se trochu pobavili v jiných vláknech s mým trollem /pozdravuji/ a teď jdeme na dřeváky. Co si myslíte o profilu? Na hrubé podešvě, anebo tenké? Co preferujete vy?

korkoklub - kluk (St, 17. 2. 2021 - 19:02)

Tak jen zírám, co všechno provedl v posledních 3 přízpěvcích ten můj troll. Nevadí, vyřešíme...klid, mír a pohoda...

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 02:02)

Nebo klidně i jiný úchylárny.Neboj se mě?Nic ošklivého ti neudělám,bude ti krásně a budeš mě milovat.

Korkoklub-klub (St, 17. 2. 2021 - 02:02)

Je mi 16 takže nemusíš mít obavy ze zákona.Zdělám ti to krásně jako žádnej jinej buzik široko daleko.

Abe (St, 17. 2. 2021 - 00:02)

Nemám rád "dřeváky", kteří neumí diskutovat.

Korkoklub-klub (St, 17. 2. 2021 - 02:02)

Nejsem “dřevák”.Jsem deviant buzerant .To se to rýmuje co?Taky jsi buzerant?Já že bych ti vojel prdel v korkáčích?Chceš to?

Dr. Korec (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Mám korkové tácky na horké hrníčky, dávám je rád na stůl, protože miluji pocit držet ve svých rukách korek, mám pocit svobody a že se nadnáším, mám tolik korku ze špuntů, že postavím z korku rogalo. Až bude dobré počasí poletím do Portugalska a budu tam loupat korek. Jsem do korku blázen, moc se mi líbí.

korkoman (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Nosím korkové vietnamky, do nich se beru bílé ponoški z nanovlákna, které nekloušou. Na halvu si beru korkový kulich, a do prdele si strčím korkový špunt, abych tolik nepouštěl větry. Mám rád když do vlasů mi fouká vítr, ale když prší, padá korkový sníh beru si kulich. Mám taky korkové polobotky ale nikomu je neukážu, nosím je jen v noci aby mi je neočumovali korkošoumeni.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Co takhle toto:
Rád nosím korkové dřeváky, protože miluji pocit, když cítím na svých chodidlech počasí, vítr, slunce. Dává mi to pocit svobody, dobrou náladu, pohodu. Navyše mi krásně tvarují klembu a udržují zdravou postavu, krásně koordinují pohyby a k tomu ještě charakteristicky pleskají.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Jako vtip beru. Zkus něco regulérní a hodné inteligentního člověka a ne pubertálního spratka s iq subnormy.

Pavel (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Ty si tu nikoho ty deviante zkurvená neber do huby.Jsi tu pár měsíců a zkurvil jsi diskuzi která tak nějak fungovala několik let.Ani když ti tu druzí naznačují abys zmizel ,že tu od tebe nikdo nestojí ,tak tu schválně exhibuješ se svýma úchylárnama.Proč nejdeš do tý svý diskuze kde můžeš s druhýma buznama řešit nošení punčocháčů,legín a jiných ženských hadrů ?Tam neexhibuješ ačkoli tam jsi mezi svýma a tady tě nechtějí !!

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Žádní druzí tu nejsou...jen ti, co je vymýšlíš ty! Píšeš na mne, že jsem psychopat a úchyl ve jménu vymyšlených osob, aby to vypadalo, že se do mné naváží víc lidí.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Ničíš a kazíš tuhle diskuzi jedině ty a tobě podobní, co nemají k dané témě co říct, jen tu trollují. Ubohé...

Pavel (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Kde si byl celou tu dobu zmrde úchylnej když to tu fungovalo celý léta než si sem strčil tu svoji úchylnou držku plnou sraček???Kde si byl?Nepiš tu píčoviny o druhých když to tady fungovalo do doby než jsi sem vlezl ty ,ty zmrde slizkej co si chválí vlastní nohy.Buzno jedna úchylná.Že tě fotr nehodil na vrata od chlíva,prokázal by lidstvu největší službu.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Lžeš! Nechválím jenom své nohy, ale většinou chválím dřevákonohy všeobecně. Takže lež za lží a neustále, chudáku.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Lžeš. Dobře víš, že to tu nefungovalo a dlouho si se o to staral ty, aby se to tu vždy kazilo. Teď se vztekáš, protože to tu nemáš pod kontrolou, protože ti to tvé trollování tady někdo pořád kazí.

Pavel (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Podívej se místo na svý buzerantský hnáty v punčochách do historie týhle diskuze ty teplouši zvyjebenej a pak tu nebudeš psát ty hovna kterým věříš jen ty.Jsi zmrd co jen druhým otravuje život.Nebyli náhodou tvoji rodiče sourozenci že je z tebe takový zdegenerovaný teploušký úchylný hovado?Jsi hovno na botě.kam šlápneš tam smrdíš.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Zdá se, že jsi mentálně na úrovni pubertálního dítěte. Alespoň tak se projevuješ.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Tak já ti řeknu o čem: Nadávky, osočování, sprosťárny, ponižování, lži a lži zase jenom lži. Stačí to tu jenom sledovat a každý si udělá obraz.

Reklama

Přidat komentář