Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pete (Ne, 27. 9. 2020 - 10:09)

Vubec, naopak... Nerikaji nic, asi to berou jako ostatni... Zdravotni obuv

Áda (Ne, 27. 9. 2020 - 10:09)

Krásná zdravotní obuv. Asi před čtyřmi roky bych to vůbec neřekla. Teď se ptám, jestli nemáš z tohoto povídání příjemné krásné mrazení po těle.

Pete (Ne, 27. 9. 2020 - 10:09)

Nejen to mrazení... Stojim u kuchynske linky, zacinam delat oběd,prsty jezdim po vyhlazene stelce,.. Rajc

Áda (Ne, 27. 9. 2020 - 10:09)

Sedím u počítače a prsty zajíždí úplně někam jinam a nohy objímaji haluxáčky. Krásné zpestření nedělního dopoledne

Tohno (Ne, 27. 9. 2020 - 18:09)

tyhle pocit taky znám a pak je mi jedno, jestli je to holka nebo kluk

Pete (Ne, 27. 9. 2020 - 10:09)

To musi byt pohled pro bohy

Áda (Ne, 27. 9. 2020 - 11:09)

Nikdo to nevidí, nikoho není doma, ale je mi úplně nádherně.

Pete (Ne, 27. 9. 2020 - 11:09)

Ja byt doma sam s korkackama.... Asi bych na sebe vlitnul

Áda} (Ne, 27. 9. 2020 - 11:09)

Přítelkyně nevidí jak, píšeš a prsty se zarývají do korkáčů?

Ivan (So, 26. 9. 2020 - 18:09)

Bylo to ve škole, holky v korkáčích jsem pořád pozoroval. Na začátku osmičky přišla Hanka, vídím to jako dnes nové Protetiky, už ty více zakulacené, krásný světle hnědý pásek. Měla ve zvyku prsty si přidržovat korkáče, bylo to nádherné a moc jsem ji miloval. Tehdy jsem doma řekl, že bych chtěl do školy na přezutí korkáče. Matka je koupila v drogerii a já ty stejné nazul jako přezůvky. To byl ten okamžik kdy jsem začal nosit korkáče. Byl jsem s nima ve třídě, jako jediný kluk. Posměšky od kluků co to nosím mi nevadily, vyhledával jsem chvíle, abych mohl být Hance s korkáči co nejblíže. Jdnou se zeptala, jak se mi v nich chodí jako klukovi.
Tak to trvalo celou osmičku a devítku. Dnes se občas podívám na fotky ze školy, kde sedí v první řadě a z korkáčů jí vylézají prstíky. Jsou to krásné vzpomínky. Kvůli ní korkáče miluji a nosím dodneška.

Áda (So, 26. 9. 2020 - 12:09)

Všem co v tento pošmurný a deštivý den právě máte a zahříváte svoje korkáčky přeji krásný den

Pavel (So, 26. 9. 2020 - 14:09)

Tobě taky a jsem v nich od rána.

Pete (So, 26. 9. 2020 - 13:09)

Cele dopoledne, ted v nich lezim v posteli.

Hanka (Pá, 25. 9. 2020 - 20:09)

Nenosím, přijdou mi jako nevkusné i na doma

No, (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

na doma jo, co jinak nosit běžně doma než pantofle. Těžko uzavřené boty. A tento typ je fakt pohodlný. Jen na mě jde děs, že s nimi ti lidi i souloží, to je masakr, kam se sex dostal. Smutný příběh.

Jde (Pá, 25. 9. 2020 - 21:09)

o skupinu lidí u kterých se jedná o jistotu neškodnou sexuální úchylku provozovanou v soukromí. Nevím proč smutný příběh. Když to někomu vyhovuje je to jeho čistě soukromá věc, nikoho neohrožující. Určitě nebudu korkáče kupovat a je vhodná i jistá tolerance.

Návštěvník (Pá, 25. 9. 2020 - 22:09)

Ten příspěvek nebyl myšlen jako útok. Smutný příběh myšleno jako kam jsme to s tím sexem dopracovali. Možná to je i samotou, protože toho reálného sexu mají lidi málo. Nezlob se, ale když se tady žena rozplývá, že masturbuje v pantoflích a s pantoflemi, jak asi vypadá její sexuální partnerský život ?

Také korkáčový (So, 26. 9. 2020 - 10:09)

Korkáče jsem objevil jako naprosto dokonalé při relaxaci těla i ducha. Při masturbaci a také rád s nohama v korkáčích cítím naprosté uvolnění, takže i některým ženám mohou korkáče navodit pocit naprostého uspokojení a nepopsatelné chvíle. Nosím korkáče doma, střídám jich několik a také bych rád prožil korkáčový sex. Žena korkáče nosí ve formě domácích pantoflí, bohužel bez dalších potřeb, tak mi zůstává jen ten pohled a dráždivé zvuky při každém kroku. D.

Pavel (So, 26. 9. 2020 - 14:09)

Jestliže žena už korkáče nosí máš z poloviny vyhráno. Bude to asi hodně náročné, ale šel bych vlastním přkladem, aktivitou a hlavně nespěchal.

Petr (So, 26. 9. 2020 - 14:09)

Bohužel, v některých případech nepomůže ani zcela otevřený přístup, ani náznaky.

Reklama

Přidat komentář