Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Katka (Po, 14. 9. 2020 - 00:09)

Vaši zvědavost nemám žádný problém uspokojit. Také jsem zvědavá, jak to korkáči máte vy. Tak řada je na vás.

Standa (Po, 14. 9. 2020 - 01:09)

Já korkáče příliš nenosim, jedny sic mám, ale vemu si je jen občas. Upřednostňuji ale jiné pantofle, podobně s jedním řemínkem. Pokaždé, když jsem si vzal korkáče, přestože mi přisly na začátek pohodlné, po nějakém čase jsem z nich pocítil jakousi únavu a po odložení úlevu. Zajímají mně tedy nositelé, co v nich rádi chodí déle a jsem zvědav, kam až jsou schopni zajít.
Tedy třeba i jesli, jak jsem se ptal, nosit jedny korkáče doma i venku a porušit tím obligátní český zvyk přezouvat se.

Pete (Čt, 10. 9. 2020 - 09:09)

Mame uzasny fetiš, miluju to vyndavani novych korkacu z krabice, ta vůně, ten pocit, kdyz si je poprve nasadim a utahnu pasek..

Zdeněk (Čt, 10. 9. 2020 - 07:09)

Moc pěkné a milé. Sám vím, jak silná touha, pokušení a vzrušení je s korkáči na nohou. Když je máš na sobě a procházíš s nimi kolem ostatních, nikdo však nic nepozná a jsi normální holka v korkáčích. Vnitřně, však silné cítění od nohou. Ty pocity máme skryté pouze a jen v sobě a můžeme si toho plně užívat, jak pohledem, tak aktuálním prožitkem a ubránit se tomu nemůžeš. Je jisté, že ještě zažiješ mnoho nepoznaného. Díky za odvahu toto napsat.

Katka (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Je to přesně tak. Hlavně v té škole, mám korkáče a nikdo netuší co se ve mě odehrává. Hlavně v hodině, když sedím a mám nohy maximálně přitlačené co můžu, jsou moje pocity hodně intenzivní.
Nikdo však nic neví a doufám, že ani netuší. Ikdyž jsem se sama přistihla, že pod lavicí nohy v korkáčích dost procvičuji. Jak dlouho si to užíváš Ty?

Zdeněk (Pá, 11. 9. 2020 - 13:09)

Nosím je skoro 22 roků a nad rámec asi "běžného" nošení jsem jim podlehnul před 10 roky. Tak máš přede mnou pořádný náskok.

Rapid (Čt, 10. 9. 2020 - 00:09)

Katko, jakou máte velikost?

Katka (Čt, 10. 9. 2020 - 00:09)

Jsem malá i moje nožka je malá velikosti 37. Bude to podle představ?

Rapid (Čt, 10. 9. 2020 - 00:09)

Skvělé. O nějaký příspěvek zpět jsem psal mail. Jestli máte ráda i veselejší barvy, třeba vás potěší nějaký pár z mé sbírky.

Rapid (Po, 7. 9. 2020 - 23:09)

Tak jestli si vzpomenete, dejte vědět, zda praktická ukázka pomohla

Kačka (Čt, 1. 10. 2020 - 18:10)

Praktická ukázka a vyzkoušení mých korkáčů u kámošky byla úspěšná. Sama se rozhodla je koupit a ve třídě jsme teď v korkáčích už "dvě". Je to super, když jsme dnes v korkáčkách chodily spolu po škole. Jak se v nich bude cítit dám vědět, dnes v nich byla poprvé. Další asi budou následovat. Od kamošky si teď zkouší korkáče má o něco větší nohu než já, tak jim na noze lépe sedí, než moje malé.

Petr (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Co s kamarádkou nosíte?

Kačka (Čt, 1. 10. 2020 - 21:10)

Vanimary

Petr (Čt, 1. 10. 2020 - 21:10)

Takže klasika. Dík

Rapid (Čt, 1. 10. 2020 - 21:10)

Vypadají fajn. Jen se pokouším u nových domluvit jinou gumu na podrážku. Nebo požádám mistra Cobru, aby mi nainstaloval klasický styropor.

Rapid (Čt, 1. 10. 2020 - 18:10)

Děkuji vám za odpověď Katko. Tak ať vám to ve škole pěkně klape. Mějte se fajn. M.

Katka (St, 16. 9. 2020 - 17:09)

Dnes ve škole si kámoška, chtěla znovu vyzkoušet moje korkáče. Vypadá to, že ukázka pomohla a ve třídě budeme dvě v korkáčích.

Anonym (Po, 7. 9. 2020 - 19:09)

Miluji masturbovat v korkacich.Jedny mam na nohou, zdvizene do vzduchu, druhe pouzivam jako.. Zasunu prnis pod pasek a delam si to a dalsi korkac mam na obliceji, lizu stelku.

jana (Po, 7. 9. 2020 - 06:09)

už ne

Mi (Ne, 6. 9. 2020 - 20:09)

Pěkné, ženské nohy v korkáčích v realitě i na fotkách. Dá se to obdivovat pořád a stále se je na co dívat. Oproti tomu mužské nohy v korkáčích, většinou čísla 43 a vyšší. Popravdě na pohled ani fotkách nic obdivovat nelze. Ale stejně, jak ženy miluji korkáče, tak stejně je milují a skoro z nohou nesundají i někteří muži. Nelze proti tomu nic argumentovat, nic neuspěje. Všichni ženy i muži, bez rozdílu, kteří je nosí určitě ví proč je nosí. Prostě se v nich neskutečně dobře chodí o pohodlí ani nemluvím a navozují na nohou nádherné pocity. Někteří oponenti zde píší, že se stále opakují věty a píše se to stejné pořád dokola. Dá se, ale o dvou tvarovaných kusech korku a páskem na nonou napsat ještě něco jiného, nebo něco co již bylo stokrát řečeno. Určitě nedá, můžeme se vyjádřit všichni a budeme v malé obměně psát pořád to stejné. Podívejte se na fotky žen v korkáčích, také stále stejné, jen jiné barvy a různé situace. Stejně i já korkáče nosím rád, mám jich několik a když je mám nazuté jsem neskutečně spokojený. Hledal jsem korkáče, našel také tuto diskuzi a rád se do ní zapojím.

Reklama

Přidat komentář