Reklama

Obřízka

Ládina (Út, 12. 6. 2018 - 12:06)

Milá...Ráda bych zde udělala osvětu a připoměla ti autenticitu názorů na tebe. Celou dobu jsem tvým názorům věřila. Nahlodal mne však zdejší Zkoumal. Byl to právě on,kdo nás tu upozornil na tvé opravdové zájmy a názory. Proto ho nenávidíš, že tě rozkryl včetně tvých nesčíslných přezdívek, které používáš. Proto jsem si vše ověřila i na seznamce Nakluky a ejhle :Ondras29,
Fake profil, není Němec, ale žije v CZ.
Nahlásit, JirikK, mladý kluk cos mu asi provedl, když o tobě píše :
A ještě je to šílenej úchyl.
Nahlásit,
A tohle to vysvětluje :Mr.No (21)
Starej anal :D co dela, ze je hetero,
Dale Halaburda
Ty jsi uplne vypadaly..,
Je zajímavé, že to jsou všechno mladí kluci do kterých ty neustále ryješ a nám TADY LŽEŠ, ŽE DĚLÁŠ Osvětu?
Protože, kdybys dělal osvětu, tak by ti děkovali a nepsali, že jsi šílenej, vypatlanej úchyl a starej anál. A navíc tam máš několik přezdívek.Jsou všechny, jak ty to nazýváš, okopčeny, jako důkaz o tvých opravdových záměrech.
A pro jsem ráda, že moji kluci mají obřízku, ale to mne je před tebou neochraňuje. Budu apelovat na ostatní matky, aby si dávali na tebe opravdový pozor! A tady na anonymní doktorce obzvlášť. Který normální chlap leze na vlákna líbí se mi kastrovani muži a pak si píše a rádí maminkám, jaké je nejlepší spodní prádelko pro nezletilé chlapce.

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 16:06)

Typické strašení tak jak...Nevím vo co go, nemám televizi.

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 16:06)

Typické strašení tak jak...Žádné typické strašení. Na stránkách pirátské strany jeden spokojen osmadvacetiletý muž píše, že kvůli nedobrovolné amputaci předkožky v jeho deseti letech o té sebevraždě uvažuje. Znám jiné takové případy. Ve třinácti letech může být kluk spokojen ale záhy může zjistit, že byl obelhán. V lepším případě se jeho hněv obrátí pouze vůči "chamtivému doktorovi", jak píše jinde šestnáctiletý účastník Cripled ale znám případy, kdy se pak nenávist tvrdě obrátí proti matce, jak píše David L. Gollaher. U Gollahera jako u žida střet zájmů v tomto být nemůže.

Zkoumal (Po, 11. 6. 2018 - 15:06)

Průměrný věk, kdy jde...Typické strašení tak jak ho to vyčetl na netu od intaktivistů, nejen učení k nenávisti ale už dokonce i sebevražda? Člověče nepsal jsi příběhy do "Tabu"? Jestli ne, tak pak jsi ten pravý do budky nebo do seriálů na TV Bramborov!

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 15:06)

K příspěvku "Laďky".

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 15:06)

Ještě k příspěvku "Lenky". Fimóza není důvodem k amputaci předkožky. Takové řešení je UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ. Nestudoval jsem přímo medicinu ale toto mám od profesora Maxmiliana Stehra, přednosty Dětské urologické kliniky v Norimberku.

Agar (Po, 11. 6. 2018 - 14:06)

Syna jsem nechala obřezat v...Vidíš Gine, tak tohle je příkladný přístup správné, ženy, která ví co je prospěšné! A jak si můžeš přečíst oběma to vyhovuje a ne že něco někde slyšela na netu. Nezbývá nežli parafrázovat Babičku,"... Správná to žena! "

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 12:06)

To bylo k příspěvku s nickem "Laďka".

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 12:06)

Napsal jsem to už včera, jenže mi to bylo smazáno. Od jisté doby si své příspěvky zálohuju. Takže:

10.6.2018 22:30
Po přečtení prvních pár řádků jsem měl svůj příspěvek rozepsaný zcela jinak. Jenže jsem se podíval na příspěvek celý a hned jsem mohl to rozepsané smazat. Hned mi bylo jasné, že se jedná o další fejk acucullofilního cirkumfetišisty Zkoumala.
...............................................................

Aby se asi neřeklo, že admin je podjatý, tak smazal i následný příspěvek s nickem Zkoumal, na nějž jsem reagoval, že teď je Zkoumal pouze dvojka, protože ho nick no v licoměrnosti mnohonásobně překonal. Nick no tak evidentně jednal z ješitnosti.

Laďka (Ne, 10. 6. 2018 - 19:06)

Píšu to už po...vážený pane, já Vás neznám a na Vašich názorech mi nezáleží. Jednala jsem na radu lékařů, naopak oni tu obřízku navrhovali dříve, ale já jsem to stále odkládala, jestli to nepůjde časem lépe. Nešlo nic a víc už jsem syna trápit nechtěla. I u mladšího to bylo s doporučením lékařů.

Koukala jsem, co tu píšete i jinak a musím jen dodat, na Vašem názoru mi nezáleží, píšete bláboly. Tak si to pište, ale já se budu řídit názory odborníků a ne šarlatánů a podvodníků nebo já nevím koho.

Pokud by měl vážné výhrady lékař nebo jiný odborník a nějak bych pochybila, tak nad tím bych uvažovala. Jestli jste psal, že jste měl těžké dětství, tak to chápu, ale svoje psychické problémy byste měl řešit u odborníků a ne si vylévat zlost a nenávist na druhé lidi. Blábolům, jak někdo kvůli obřízce spáchal sebevraždu. Asi třetina mužů na světě je obřezávaná, nijak to nevadí, nenechám se dojmout. Samozřejmě nejsem pro barbarské obrízky, kde to dělá nějaký africký čaroděj rezavou břitvou. A navíc u mých dětí šlo obřízky ze zdravotních důvodů. Směju se, jak někdo si myslí, že tomu lépe rozumí jak lékaři, přitom ze psaní je jasné, že o medicíně nic nevím a na fakultě nebyl ani jeden semestr.

Tony (Ne, 10. 6. 2018 - 14:06)

Průměrný věk, kdy jde předkožka přetahovat je až 10,4 roku. Že to v jedenácti letech nejde, nebo to jde špatně není vůbec žádný důvod pro zmrzačující amputaci předkožky, a co když narazí na lásku, která s obřezaným trpí bolestivým sexem a kvůli své obřízce o ni přijdou, okopčím tu svůj příspěvek z emimina:

Byl jsem jednou účastnicí ve zprávě upozorněn, že se sem mám mrknout a tomu klukovi pomoci. Anonymní zakladatelka tu vůbec nenapsala, na jakou operaci má její syn jít. Zda na neškodnou operaci se zachováním předkožky nebo na její zmrzačující amputaci - obřízku. Pokud jde o ten druhý případ, tak takové zbytečné řešení je ublížení na zdraví a vím o krajních případech, kdy to dotyčné, jako například Jonothon Conte kvůli tomu spáchali i sebevraždu. Jsou případy, kdy partnerky obřezaných mužů trpí bolestivým sexem a kvůli obřízce se s tím mužem rozešli. I tu na emiminu tu o tom několik takových žen psalo. I to může být pak důvod k sebevraždě takového muže. Můj otec, když se na něho matka vykašlala si podžezal žíly. Takže i zmrzačující amputace předkožky obřízka, může být druhotně příčinou k sebevraždě. Vím o případu, kdy jeden třicetiletý muž kvůli obřízce, která mu byla provedena v jeho deseti letech, o té sebevraždě uvažuje.

Je o tom na těchto stránkách.

https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?…

V lepším případě může zakladatelka dopadnout takto, jak napsal jeden muž, který měl na svou matku štěstí.

lukas_ba •
8. aug 2016 @karmelka77 Nechutna osveta? Ako decko (tak tesne pred pubertou) som mal tiez problem so zuzenou predkozkou. Teraz som vdacny mojej mame, ze mala trpezlivost s pomalym riesenim. Moj bratranec v rovnakom veku, ako ja, to stastie nemal a doteraz to nevie svojej matke zabudnut… a ani sa mu nedivim - mat hnusneho, zjazveneho, necitliveho so zrohovatelym zaludom… :-S

Tony (Ne, 10. 6. 2018 - 14:06)

Syna jsem nechala obřezat v...Píšu to už po několikáté. Matka jako vy je pro mě odstrašujícím příkladem, snad vás omlouvá nevědomost, protože osvěta v tomto se v ČR rozběhla až v roce 2013 a k mnohým se ještě nedostala. Vaší synové se mohou jednou tvářit zcela jinak, když zjistí, že nejcitlivější část těla je provdy fuč a mohou z toho mít těžké problémy ve svém sexuálním životě. Vím o případech mužů, kteří byli v devatenácti letech na svou obřízku hrdí, mysleli si, že mají kdoví co, ve svých čtyřiceti letech ji však těžce proklínali a řadu let se natrápili, než se jim podařilo vypěsrovat pseudopředkožku. Pouze pseudopředkožku, protože originální předkožka s jejími supercitlivými sexuálními zakončeními je po obřízce jednou provždy fuč.

Tony (Ne, 10. 6. 2018 - 13:06)

https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/co-bible-doopravdy-rika-o-rutinni-kojenecke-obrizce/

https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/moje-biblicka-cesta-k-intaktivismu/

Milý no

a kdokoliv jiný. Než mi začnete oponovat, tak byste si měli odborné články na mých osvětových webovkách nejdříve přečíst.

Tony (Ne, 10. 6. 2018 - 13:06)

nahlédl jsem na téma,...Cituj mi jediný versus z NZ, kde je obřízka označena jako prospěšná. I ten budeš hledat tak dlouho jako Ovčáček Peroutkův článek.

Za prvé, pohanská zvěrstva nemají s Biblí nic společného. Za druhé, biblická forma brith milah je zcela něco jiného než zmrzačující forma periah, kterou zavedli potomci farizeů až sto let po Kristově smrti. Ke všemu NZ píše o obřízce jako o ZMRZAČENÍ, což nejnovější vědecké výzkumy zcela prokázaly. Z ŘKC jsem se vnitřně rozešel už před lety a praktiky takových církví považuju za nehoráznou neposlušnost Božímu Slovu.

Tony (Ne, 10. 6. 2018 - 13:06)

Kopčím:

Právo na svoje tělo, právo na vlastní volbu vyznání
Příspěvek od tondavlas » 22 bře 2018, 22:46

Zoom píše: ?22 bře 2018, 22:06
Co třeba oslovit KSČM o pomoc? Zní to divně, ale když jde o dobro věci, je dobré se domluvit i mezi stranami. Ještě mne napadla strana Okamury, který vystupuje proti islámu.. Škála je pestrá, lidovci už upadají.. Takže zpět: jaká konkrétní řešení kdo navrhujete?
Tam, i když mám takové nutkání také, bych byl velice opatrný..
.........................................................

S tou opatrností jsem měl na mysli Okamurovce.

https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=402&t=39005

Tony (Ne, 10. 6. 2018 - 13:06)

dělat pokání a jako skutek...Sám jsi tu přiznal, k čemu má zmrzačující obřízka sloužit, proto ji také pokrytečtí viktoriánští puritáni v polovině devatenáctého století zavedli. Žel, to jejich náboženské pokrytectví přineslo velice trpké ovoce.

Tony (Ne, 10. 6. 2018 - 10:06)

To že se tobě nedostává...já vím o kvantech mužů, kterým zmrzačující amputace předkožky zničila sexuální život. Vím též, že je to mnohdy vychvalováno až do nebes ale to pro mě není nic jiného než lživá a stupidní cirkumfetišistická propaganda.

OBŘÍZKA PROVEDENÁ BEZ RELEVANTNÍCH ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ JE FETIŠ!!!

Zkoumal (Ne, 10. 6. 2018 - 04:06)

Milý úchylný cagresivní...To že se tobě nedostává zpráv o výhodách obřízky a o spokojenosti obřezaných mužů není divu, neboť ty se o ně nezajímá. Takovou to činností se intaktivisté nezajímají.Jen prudit! Připomínám:Je to jen Tvoje psaní, jak ty pavědecký tvrzení, tak i urážení vůči lékařům, kterýho je všude na internetu plno, protože ty to nepíšeš jen tady.

Kolombo (So, 9. 6. 2018 - 23:06)

Pořád na jedno kopyto....Máš na mysli nízkou a těsnou obřízku s odstraněním uzdičky ? Tu kterou stále více mužů z estetického hlediska vyžaduje? Mnoho mladých jde na obřízku, protože to je dnes jaksi moderní, jo a taky nosí tanga ..Holt starého psa novým kouskům nenaučíš

Marek (So, 9. 6. 2018 - 05:06)

Mám obřízku i vasektomii ani jednoho nelituji. Předkožka je v podstatě zbytečný kus kůže. Hygiena je lepší. Mrdani taky. Víc vydržím. A s podvázáním kuliček jsem nadrzenej. Jsou pořád tvrdý a nality. Vždycky se mi líbil pinďour s obnazenM žaludem asi od 17 jsem si nechával staženou předkožku. A v 27 se konečně rozhoupal a nechal ji usmikkout. Lituju ze tak pozdě.. hodně zdaru při obřízce. Výborný je mít jizvu hned za žaludem nikdo ani nepozná ze jste obřezaný vypadá jako když je pořád přetažená.. :-)

Reklama

Přidat komentář