Reklama

Obřízka

Tony (So, 4. 6. 2016 - 06:06)

Teď už vím, od koho pochází termín "obřízkový křižák", který se mi tak zalíbil. Od Australana Roberta Darbyho.

Martin (Pá, 3. 6. 2016 - 21:06)

Zajímavé. Jedna Jarmila...A ještě si k tomu hraje nejspíš na mě :D

aspon že si moje jméno tak dobře pamatuje :D

já mám však tady login, a podepisuju se s velkým písmenem :D :D

x (Út, 31. 5. 2016 - 02:05)

Mýty a mylné představy o penisu

Čtyři mýty o penisu, které nemají žádné skutečné opodstatnění:

Penis bez předkožky je lepší

Z hlediska funkce jsou obřezané i neobřezané penisy vysoce vzrušivé. Muži zažívají velkou dávku citlivosti v oblasti penisu, ať už předkožku mají či nikoliv. Předkožka však obsahuje bohatší škálu a větší koncentraci speciálních nervových receptorů než jakákoli jiná část penisu, proto má mnoho mužů pocit, že byli neprávem zbaveni svého plného milostného potenciálu. (Poznámka: Protože je předkožka tak citlivá, měli by si partneři určit, jestli má muž raději, když během milostného dráždění předkožka klouže po žaludu, nebo má raději, když je stažená dozadu. Bude to pravděpodobně záležet na tom, jakým sexuálním hrátkám se zrovna bude oddávat.)

Hodnocení penisu z hlediska estetiky, jak je přitažlivý podle toho, jestli předkožku má či nikoliv, je pouze otázkou osobní volby a záleží na tom, na co jsou lidé zvyklí. Hlavní roli v tom, co je jak pro ženy, tak pro muže vizuálně přitažlivé, hrají různé faktory - jestli daná kultura obřezává novorozence (většina světa to nedělá), nebo jestli ilustrace a fotografie zobrazují obřezané nebo neobřezané penisy (v USA je tendence prezentovat spíše obřezané).

martin (Út, 24. 5. 2016 - 11:05)

Ahoj obrizka je super mam jizvi tesne za zaludem a zadny znevitiveni nic nepozoruju stoji mi tak 6x denne a vydrzim ho honit treba hodinu. doporucuju co nejradikalnejsi obrizku

Jarmila (Po, 23. 5. 2016 - 13:05)

No aj na Slovensku to frčí o vela viac, nechapem prečo tato diskuzia je taká nemastná?Na záver
Ako ste sa mali možnosť presvedčiť, nie sú známe nijaké negatíva, ktoré by obriezka spôsobovala. V každom smere zlepšuje kondíciu penisu a Váš sexuálny život. Ak sa pre ňu rozhodujete a nemáte zdravotné problémy, poisťovne ju nehradia. V súčasnosti sa cena zákroku pohybuje okolo 200,- € a to v závislosti od kliniky, ktorú si vyberiete. Ak však trpíte zdravotnými problémami s úzkou predkožkou, poisťovne Vám vyjdú v ústrety. Penis by mal byť zahojený a schopný bežného používania po 4 až 6 týždňoch od zákroku. Informujte sa však u svojho lekára.
Kdo má zkušenosti s obřízkou partnera na Slovensku? Poraďte

Jarmila (Po, 23. 5. 2016 - 13:05)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/Circumcision_jpg3.JPG

Jarmila (Po, 23. 5. 2016 - 13:05)

Můj přítel se konečně rozhodl k obřízce. Jsem ráda a dost mi pomohla informace , že v Polsku , které považujeme stále za zastaralé je tento malý zákrok zcela běžný a levnější. Našla jsem tam zajímavější odkazy viz tento:images78.fotosik.pl/463/dcd58c859c560b 00med.jpg a přesně takto bude můj přítel vypadat po prázdninách. Myslím, že ženy, které to poznaly s obřezanými muži mi dají za pravdu? Už se těšíme na pořádný sex.

Steve (Pá, 20. 5. 2016 - 16:05)

Tady žádnej Richard není, trumpeto! Ale tobě je to asi marný říkat ...

20.5. (Pá, 20. 5. 2016 - 07:05)

Richarde,já nevím,kde Budha k vasektomi přišel,neporadila jsem mu to.Kromě toho svoje sadistické sklony kompenzuje v zaměstnání a může to souviset i s jeho náboženským přesvědčením i s tím,že v životě se střetává realita s egem,kde se odpor vůči sobě samému nachází blízko pod povrchem...

,,,,,,,,,,,,,, (Ne, 15. 5. 2016 - 22:05)

https://www.youtube.com/watch?v=WjQ69yI-9dQ

___________ (Ne, 15. 5. 2016 - 22:05)

https://www.youtube.com/watch?v=uz7rB3HnfDk

Tony (So, 14. 5. 2016 - 01:05)

.... už zase?Tuším, že vím s kým mám tu čest.

Steve (So, 14. 5. 2016 - 01:05)

.... už zase?

Tony (Pá, 13. 5. 2016 - 21:05)

To mne vůbec nepřekvapuje. Co Polák, to šmelinář, tak se vůbec nedivím, že se v Polsku vyskytují ve větší míře bezskrupolózní doktoři, kteří rejžují z oblbování lidí a následného mrzačení penisu amputací předkožky.

Mimoto v polštině jsou i cirkumfetišistické stránky, v češtině ne.

Fando, ten cirkumfetišismus z tebe čouhá jak sláma z bot. Někoho mi tu silně připomínáš.

Fanda (Pá, 13. 5. 2016 - 21:05)

Dostala se k mně informace a to od polského kamaráda, že i v Polsku je obřízka široce nabízena a prováděna ve všech svých podobách, teda i pro ty žijící u hranic je snad lepší využít služeb v Polsku: Tourmedica.co.uk Clinics Circumcision
Circumcision in Poland
Synonimy: high and tight circumcision, high and loose circumcision, low and tight circumcision, low and loose circumcision
Pro mnohé z nás je to jedině to správné rešení, ať pan quacker gin radí co chce radit, je to jeho problém.

Steve (Pá, 6. 5. 2016 - 15:05)

Správný lékař má léčit...Gine, Urologie není jenom čarování a mastičky ;-) Aly ty to víš, já vím že mě tady jenom dráždíš.

Tony (Pá, 6. 5. 2016 - 11:05)

Ti filantropové měli být v uvozovkách. Ve skutečnosti to jsou zločinci.

TonyV (Pá, 6. 5. 2016 - 10:05)

WHO recommends low&tight...Zkorumpovaná WHO ne základě cirkumfetišisty cinknutých studií? Nenech se vysmát. Je notoricky známé, že Bailey, Gray (USA) a Auvert (Francie) byli zavilými cirkumfetišisty dávno předtím, než ty studie začali dělat. Ke všemu to v praxi nefunguje. Například v Zambii se infekce virem HIV zvýšila mezi nověobřezanými o 30% oproti neobřezaným. Přesto vesměs obřezaní cirkumfetišisté sedící v čele WHO zarputile trvají na svém. A vše je dotováno bohatými obřezanými filantropy z USA. V USA už jim dávno pšenka nekvete, tak se vrhli na Afriku, kde jimi dotované nezizkovky mají z čeho profitovat.

WHO (Pá, 6. 5. 2016 - 09:05)

WHO recommends low&tight circumcisions / WHO empfiehlt low&tight Beschneidungen
The WHO recommends low&tight circumcisions as they help best against HIV infection

Die WHO empfiehlt low&tight Beschneidungen, da diese am besten gegen HIV Ansteckung helfen

WHO (Pá, 6. 5. 2016 - 09:05)

WHO recommends low&tight circumcisions / WHO empfiehlt low&tight Beschneidungen
The WHO recommends low&tight circumcisions as they help best against HIV infection

Die WHO empfiehlt low&tight Beschneidungen, da diese am besten gegen HIV Ansteckung helfen

Reklama

Přidat komentář